Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojtam ojtam

jakie macie garnki?

Polecane posty

Gość ojtam ojtam

jakie są zdrowe i funkcjonalne? emalia czy stal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
Pies mnie bzyka w odbyt a potem swoja biala smietanke zlewa w garnuszek po czym ja wypijam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
To ja ci sie wpowiem garkotłuki a niby gotujecie. Najlepsze garnki są były i będą z emalii olkusz ceramiczne. Cena ok 500pln Podobnie z patelniami. Albo ceramiczne cena ok 120-150pln za patelnie. Albo tefala do grilowania itp. Potem długo długo nic. Potem masz komplety zeptera i tefala. ok 350pln A > 500pln masz duży wybór ale mało kogo stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
A co do emalii co tak dyskutujecie jako garnek na zupę ok. za 30pln Na ziemniaki po 2 latach z garnka nie masz nic. Jak do mięs itd no to jednak teflonowy kociołek jest najlepszy. Albo stary emaliowany garnek na gołąbki. Więc albo powyższe komplety. Albo kupić patelnie ceramiczna 150pln Patelnie do grilowania 120pln Patelnię płaską do naleśników / zwykła uniwersalną za 60pln 2 garnki na zupę emaliowane 60pln Garnek kociołek ok 2l - 120pln Garnek / brytfanna na zapiekanie / gołąbki ok 100pln I wtedy masz to co trzeba ale każde w innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
żeby chłop się musiał w babskim temacie wypowiadać WSTYD DO GARÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
swoja drogą jak tu cały dzień siedzicie mogły byście chociaz mezowi coś ugotować a nie wode na herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnijaLuboja
Hej inżynier, to jeszcze pochwal się swoją wiedzą. Które ceramiczne lepsze - takie: http://www.stylowazastawa.pl/produkt/40435/garnek_ceramiczny_moneta_zenit_indukcja_20_cm__pokrywa.html czy takie: http://pozytywnakuchnia.pl/test-garnek-ceramiczny-ceramic-galicja/ ? Liczbę na konstruktywne urgumentowanie swojej decyzji, skoro mam do czynienia ze znawcą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam stalowych, z grubym dnem. Emaliowane kojarzą mi się tak przaśnie (przepraszam...) więc kierowałam się nie tylko względami użytecznymi, ale też estetycznymi. w każdym razie z moich jestem bardzo zadowolona, maja kilka ładnych lat i nic się z nimi nie dzieje,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim sala bim
ja mam stalowe z grubym dnem. sa funkcjonalne, bo mozna w nich cos przysmazyc, poddusic, sa czyste, maj atez stalowe uchwyty, wiec mozna zapiekac w piekarniku. sa proste, jest ich niewiele, sa dobrej marki, ale kupowane na przecenach jako pojedyncze egzemplarze, wiec wychodzi dosc niedrogo :) x a jakie garnki sa najlepsze na swiecei? tego nie wie nikt. dla kazdego cos innego. kwestia przyzwyczajenia, rodzaju kuchni, stylu gotowania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl;
mnie jedzenie z tych stalowych nie smakowało a nie były jakies gówniane i tanie,kupiłam emaliowane,i problemu juz nie mam ,no i teraz te emaliowane sa naprawde śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim sala bim
a czemu ci nie smakowalo? bo mi sie wydaje, ze w stalowych wlasnie super sie robi, przypieka, karmelizuje .... a z cienkim dnem do sie tylko tak gotuje, zeby bylo ugotowane. ale to tez zalezy jakie kto gotowanie uskutecznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim sala bim
a, emaliowane z zeliwa sa super, to juz w ogole cymes! tylko ciezkie i drogie. ale z takich to jest jedzenie jak ze starozytnej karczmy, cos wspanialego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×