Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Już socjopatka

Proszęo radę może tu będą mądre osoby

Polecane posty

Gość Już socjopatka

A więc dostałam wyrok 8mies.pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata to ok rozumiem,oraz karę 20 godzin miesięcznie prace społeczne.Co to będzie za praca? Czy będzie dobrana do wykształcenia?proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania nianiaa
raczej tak może w szpitalu jakieś prace a jaki masz zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już socjopatka
Jestem socjologiem,ale obecnie nie pracuję ponieważ pracowałam w UK i jestem tu od czasu popełnienia wykroczenia ,przez mój przyjazd straciłam tamtą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidzialna...............
to i tak do miotły pewnie,,nie wiem trudno powiedzieć co ty zrobiłaś dziewczyno?za co ten wyrok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidzialna.........,,
co zrobiłaś że masz taki wyrok? raczej i tak do miotły cie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już socjopatka
Aj dużo by pisać,a w sumie może się wyżalę Byłam zagranicą pracowałam tam pół roku,mój partner został w Polsce,dochodziły mnie słuchy że się{kurwi}tłumaczył zakochany jak zawsze że nie że to plotki ludzi,ale po 21 zawsze dziwnie szybko chodził spać i to mnie męczyło i dawało do myślenia.. W końcu zamówiłam bilety i z nienacka wróciłam, otwieram drzwi a on na całego ze zdzirą w wyrze w naszym wyrze! Nie słyszeli jak weszłam a więc zaklaskałam głośno ,,otworzyli oczy najpierw pierdolnęłam jego telefonem za to że był wyciszony!!!rozpadł się na kawałki,potem jemu w zaspany ryj z pięści w mordę!!! lampą z ikei rozwaliłam mu łeb.ją za włosy z łóżka wyciągnęłam i kopałam na podłodze,byłam w szale on mnie trzymał zadzwonili na policję itp....długo by pisać panna zrobiła mi sprawę debil również i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup takie, jakich używasz na
no to głupia jesteś. trzeba było im foty strzelić i wyjśc, potem porozwieszać po mieście i by się zdziwili. a do niego zadzwonić i podziękowac za współpracę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszeczkę cię poniosło he he he strach się bać takiej babki he he he uśmiałem się myślę że jak napiszesz wniosek to zamienią te robotę publiczna na kwotę ich stawka na h to 12 zł 12x20=240 x 8mies. 240x8= 1920 zł. masz oszczędności??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzikiDzik
Zbieranie żołędzi w parku miejskim w celu dokarmiania dzików w parku krajobrazowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już socjopatka
Dzięki facet :) mam kasę,myślisz że tak można? to by było super,mogłabym wyjechać:D a co do plakatów mogłabym wywiesić plakaty i wiele innych rzeczy,ale w tamtym momencie naprawdę nie myślałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już socjopatka
Prędzej bym jego OSRANE gacie porozwieszała !!! Menda Zakłamana !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APARATKA Z CIEBIE
on jest z tą kochanicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko jestem pełna podziwu dla Ciebie ,zasłużyli to dostali jest wina jest kara ,jesteś super .A czyje to mieszkanie było bo mogłabyś łajzy szmaty wyrzucić przez okno ,byłoby jeszcze lepiej.Ciekawe czy Ty drania nie mogłabyś podatć o straty moralne o nadszarpnięcie Twojego zaufania .przydał by się dla palanta jakiś wyrok,pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez jakiegoś gacha narobić
sobie takiego haosu w papierach:O:O? jeste s nieobliczalna-jednym słowem. ja gdybym zobaczyła taka sytuację to bym spluneła na nich i wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×