Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

hej :) oj za długi.. ale warto :D piękną mamy zimę tej wiosny prawda? ;p i tak wgl to jak się ma Twoja "córka"? Mam nadzieję, że już śpi w szafie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poproszę. Pazury na lewej ręce poprosze na kolor seledynowy natomiast na prawej poprosze 2 paznokcie w kolorze ciemny róż jeden ciemny fiolet i 2 w kolorze zgniła zieleń ;) Ty na jaki kolor malujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wymagania :p a ja kolorowy franch (ciekawe czy wiesz co to:P) a kolor turkus - malina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam z tym doświadczenia ale poszerzyłem swoją wiedzę. Stwierdziłem że skoro na rękach mam tak ładnie pomalowane paznokcie to i na nogach sobie walne kolorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Chlopak.
Czesc :) Co slychac? Nie zagladalem tuaj jakis czas,ciezki tydzien byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ja przez kolejny tydzien mam pobudke o 4.30...;( A jakie plany na sobotni wieczor? Bo ja juz po imprezie urodzinowej brata,troche wypilam i leze w cieplym lozku ;) a Wy?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też leże. Przed chwilą obejrzałem film (u mnie to chyba standart że coś codziennie ogląda XD). Dzisiaj wybrałem film „Goldfinger ;) Co to znaczy trochę ;) 0,5 na głowę (żartuje) ps dzisiaj wykryli u mnie że mam bardzo chamski humor więc jak coś to zwracajcie mi uwagę (pisze serio) Kruszynka mam nadzieje że dobrze się bawiłaś :) Partner do tańczenia był (albo do polewania ;) ) Naprawdę współczuje tych pobudek tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego filmu nie ogladalam ;p ah cos Ty 3 drinki wypilam, a co do partnera to go nie ;bylo.niestety ;( chamski humor? Ojj nie powiedzialabym ;p leze sama i mi sie nudzi,chyba zaraz pojde spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- oj wiele Cie ominelo,zareczyny Kasi i Bartka no i w dodatku fakt,ze niedeal nasz ma corke ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie,ze bez kaca !;) ah co Ty..7 lat ma dopiero,ale impreza rodzinna byla no i jak w typowej polskiej rodzinie alkohol byl ;p A jutro? Pewnie w koncu dluzej sie wyspie i poczytam cos. Nosa nawet z domu nie wystawie, bo tak cholernie zimno..;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×