Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

Gość Chlopak123
Hej:) Co słychać:P żyjecie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22letnia
Witam, zdein doberek :D No i gdzie ci mężczyźni :P Kruszynko to był tylko facet na jeen dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - to trzeba zacząć działać :D 22letnia - nie miewam takich facetów, po prostu się nie dogadaliśmy i tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może hm... Mam sporo zainteresowań,ale głównie interesuje się motoryzacją.Teraz szkołę skończyłem i nie wiem co dalej,wszystko zależy od matury.Mam 178 cm wzrostu,niebieskie oczy i ciemny blond włosy.Lubie słuchać muzyki i spędzać aktywnie czas i jestem dość nieśmiały. Tyle:P szczegółów nie będę wypisywał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może teraz Ty coś opowiesz o sobie?:P no chyba,że chcesz się coś o mnie jeszcze dowiedzieć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj ale się rozpisałeś :D Z maturą będzie dobrze, pamiętam rok temu jak było ze mną :D Ja już się tu raz opisałam, jak gadałam z Bartkiem, ale mogę oczywiście jeszcze raz :D 167 cm wzrostu, ciemne brązowe długie włosy, zielone oczy. Co do nieśmiałości to Cię pewnie pobijam ;p Ja od października wybieram się do szkoły na masaż, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) Wieczorami biegam, uwielbiam muzykę, długie spacery i... przytulanie :D A może wyjawisz mi swoje imię?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slask. Nie chce tutaj opisywac dokladnie wszystkiego,po co maja wszyscy wiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. zależy o jak dalekie plany pytasz :) Szukam pracy aktualnie, w październiku idę do szkoły, po niej mam zamiar otworzyć coś własnego, a dalej..kto wie, mam nadzieję, że znajdę mojego mężczyznę :) a Ty ? co po maturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×