Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stylistawarszawa

Personal shopper - zakupy ze stylistką, Warszawa

Polecane posty

Gość Stylistawarszawa

Skompletuj swoją nową szafę! Nowe fasony podkreślą atuty Twojej sylwetki. - Wciąż nie wiesz co na siebie włożyć? - Nie wiesz jakie fasony podkreślą twoją figurę? - Jakie kroje pomogą ukryć mankamenty sylwetki? - Jakie stroje sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się kobieco? Jeśli tak jest ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Wspólne zakupy uchronią Cię przed wydawaniem pieniędzy na ciuchy, w których I tak później nie będziesz chodzić. Wiemy ile stresu kosztuje czasem wyprawa po ubrania do centrum handlowego, kiedy nie mamy pojęcia gdzie szukać, jak szukać I czego szukać? Zakupy ze stylistką odświeżą Twoją szafę o nowe fasony, ubrania, które nadadzą wyrazu Twojemu stylowi, ale przede wszystkim dodadzą Ci kobiecości I podkreślą Twoje atuty. http://www.akademiametamorfoz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMStyle
Jeśli ubrania spędzają Ci sen z powiek, stoisz przed szafą, która pęka od ich nadmiaru, a Ty nie wiesz co na siebie włożyć, to z pewnością przyda Ci się konsultacja ze stylistką. Drobnymi krokami możesz zmienić swoje złe nawyki stylizacyjne i odkryć, że świadome zakupy potrafią być całkiem przyjemne. Zachęcam do niezobowiązującego spotkania www.stylistka24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po obejrzeniu programu Goka w Polsce dotarło do mnie, że i ja nawet po porodzie i przybraniu kilku kilogramów wagi mogę być jeszcze atrakcyjną kobietą. Po długich poszukiwaniach trafiłam na strony stylistki Magdy Potok pod adresem www.klinikamody.pl i to był strzał w dziesiątkę. Pani Magda nie tylko przejrzała moją szafę i pomogła mi dopasować do siebie odpowiedni styl, ale wybrała się nawet ze mną na zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnie !!! Potrzebna Stylistka do serialu muzycznego dla młodzieży praca od 30 sierpnia . Prosze o kontakt@jazzierock.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×