Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahmin

Opętana wstydem

Polecane posty

Czy dzisiaj wstyd jest twarzą, czy maską kobiety? Jeżeli maską, to czemu tak usilnie ją nosi na głowie, chociaż zupełnie jej w tym nie do twarzy (jestem pijany)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie rozumiem współczesnych kobiet ;) to chyba leży w nich trochę głębiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak brahmin wg mnie jesteś narąbany w 3D a może nawet w cztery d**y. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna jest taka druga wręcz bardziej otwarta ,jest w czym wybierac ,każdy coś znajdzie dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak źle nie jest jeszcze mogę jeździć;) Wybór jest tylko pozorny, miedzy zamknięta, a pół zamkniętą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popychammmmm
ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takich, są tylko takie, które to deklarują. Żałuję, że nie urodziłem się gejem, bo te skurwysyny to ą mega otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest pojebana sytuacja: kobieta chce być podziwiana za swoją kobiecość, a jednocześnie tą kobiecość odrzuca od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ochoty spać. Wiecznie z pragnieniami, z żądzami, z pożądaniem, które mogę wyjebać na śmietnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popchne bo musze
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna walka
jesli potrafisz odpowiednio podejsc to napewno przed toba tez sie otworzy kobieta jest jak kwiat albo zwiedie albo sie otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna walka
tylko muszisz poczekac na ta "jedyna "...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko niestety w przypadku kobiet jest inaczej niż w przypadku kwiatów - otwiera się, kiedy jest olewana, a nie podlewana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jottt
Cóż za bzdury... To faceci stwarzaja problemy i nie wiedzą czego chcą. Jak jest nieśmiała- ,,cnotka niewydymka'' , lub idealny materiał na żonę. Jak jest śmiała, otwarta i ma duże doświadczenie- ,,dziwka, szmata''. Więc bierzecie sobię taką cnotkę na żonę, a potem wielce zdziwieni, że nie chce tego, czy tamtego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja piertole
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brahmin, aleś miał polot :) Kobieta Ci sie zamknęła? Może ja jestem jakas nienormalna, ale kiedy adoruje mnie facet, którego kocham to kwitne, widze siebie jego oczami i jestem piekna :P Poza tym faceci może rzadziej wstydza sie swoich ciał (za wyjatkiem penisów - co widac na tym forum jak na dłoni) ale za to cholernie wstydzą sie okazywania uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×