Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahmin

Opętana wstydem

Polecane posty

Już nie przesadzajcie z tym makijażem,że taki zły i w ogóle.Ładny naturalny mejkap nie oszpeca,tylko wydobywa piękno.Kobieta im starsza tym powinna mieć delikatniejszy makijaż.Teraz są bardzo dobre kosmetyki które pielęgnują skórę i dbają o nią,ale jak ktoś nie potrafi się pomalować to faktycznie niech się lepiej za to nie bierze.I nie uważam że kobieta która się "maluje" ukrywa się za wachlarzem maski,bo to już by zakrawało na ciemnogród.Jestem za naturalnym mejkapem no mejkapem ;) Amen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydu nie da się opisać w dwóch zdaniach. Można rozwinąć kilka wątków o jakim wstydzie mowa I jak go postrzega każdy z nas. Ale to jest temat, nie przy zacinającym się forum:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie twierdzę, że makijaż jest czymś złym i z pewnością potrafi dodać uroku, ale chodziło mi o to, że dzisiaj - w sferze psychicznej - jest on nierozerwalnie związany z kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki to jest na egipską kurwę, bo google nie potrafi tego znaleźć?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełnię Alu za Ciebie cytatem ze znajomego - "Wstyd to kraść i z dupy spaść";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w ramach protestu zmienimy masowo forum, to technicy ruszą dupy i coś z tym zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna stokrotka
Zapraszam na moją darmową sex pokazik nawww.oncam.tv/pl/pp/torque za zetony spełniam specjalne życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×