Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

mam ochotę rzucić kobietę

Polecane posty

Gość Jeti...
a sniegowce masz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie - mam martensy- wczoraj się wyje*** porządnie , straszny ból kręgosłupa - ale udało mi się natrzeć kilka babsztyli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgławica kraba
dowolnie wybraną czy jakąs konkretną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze są w takim wypadku przypadkowe ofiary , spacerujące i myślące o niebieskich migdałach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha jakbyś się tak nagle rzucił na przypadkową kobietę, to chyba by zawału dostała :P Jeszcze do tego musisz uważać bo możesz trafić na jakąś ćwiczącą sztuki walki i to Ty wylądujesz w śniegu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman poza tym się nie rzuca na kobietę od razu , tylko rzuca się śnieżkami dla oceny sytuacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to też musisz uważać, może złośliwie zrobić śnieżkę ze zlodowaciałego śniegu i jak Ci przywali to polegniesz :P Niebezpieczne masz zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PMS poznasz, nie będzie wtedy szła i myślała o niebieskich migdałach, tylko będzie wyglądać jak bokser przed walką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię jeździć na sankach :D Lepić bałwany, rzucać si śnieżkami :D Niestety... Tu, gdzie mieszkam, nie ma śniegu albo jest bardzo, bardzo rzadko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damascenka mieszkasz na pustyni?:classic_cool: >>>a co z podstawianiem haków? też lubicie lądując na swojej D ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak uwielbiamy lądować na naszej D, zwłaszcza na zlodowaciałym chodniku mam nadzieję , że nie tylko na chodniku :classic_cool: broję - to się doigram :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś chodziłam wczoraj wieczorem po mieście i nikt we mnie śnieżkami nie rzucał :P A szkoda bo miałam nerwy i z chęcią bym się wyżyła na kimś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×