Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukającaaaaa

Jakie znacie sklepy internetowe z butami?

Polecane posty

Gość gość
A ja dodam do listy sklep https://butami.pl/ - mają buty damskie, męskie dzięcece, oryginalnych marek jak np. Clarks, Geox, cenowo bardzo korzystnie :) Szybka dostawa i miły kontakt z obsługą sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka477
Ja mogę polecić ten https://butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html Ostatnio przeglądałam tam super czółenka. Poleciła mi go moja kuzynka i jestem zadowolona. Sam sklep oferuje bardzo dużą ilość butów. Wszystkie są ciekawie wykonane i mają modne wzornictwo. Dostawy są darmowe więc bez dodatkowych kosztów, można kupić takie buty. Polecam sprawdzić markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alah

najlepszy sklep z butami sportowymi z limitowanymi kolekcjami to moim zdaniem ten https://oldbastard.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geria

A może ktoś z Was poratować jakimś sposobem na samodzielne sklejenie butów? Mam kilka par, które są w naprawdę dobrym stanie, a po prostu odrobinę się rozkleiły i żal mi je wyrzucić. Który klej najlepiej sobie poradzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2019 o 19:31, Gość Geria napisał:

A może ktoś z Was poratować jakimś sposobem na samodzielne sklejenie butów? Mam kilka par, które są w naprawdę dobrym stanie, a po prostu odrobinę się rozkleiły i żal mi je wyrzucić. Który klej najlepiej sobie poradzi? 

Witam! Geria zachęcam Cię do wypróbowania kleju TADAM®. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irys

Moim zdaniem jak ktoś szuka butów innych niż w sieciowkach to musi być to oldbastard.pl

 

Sklep można znaleźć po tym adresem internetowym maja tez stacjonarne np We wrocku w skytower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo

Oldbastard dobry sklep tylko nie wiedzieć czemu boją sie wysyłać za pobraniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctzk

te sa po prostu piekne https://oldbastard.pl/pl/p/Air-VaporMax-Plus-Betrue-/350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alixja

OLD BASTARD JEST SWIAETNY W ZYCIU NIE WIDZIALAM TYLU CIEKAWYCH BUTOW SPORTOWYCH A ICH STACJONARKA TO JUZ W OGOLE SNEAKERSOWA ROZPUSTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nie polecam sklepu OldBastard. Oszukują klienta. Buty idą z Chin i są zwykłymi podróbkami. Szykuje się pozew zbiorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie udane zakupy old basta

Chyba sami sobie old bastard napisali te pochlebne komentarze!!Niema kontaktu ze sklepem to oszuści wysyłają rozpadające się podróbki lub nie wysyłają nic!!zanim kupicie sprawdźcie ich nr niema kontaktu ,usunęli stronę na fb dwa razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Old Bastard wysyła buty z AliExpressu zwykle tanie podróbki. Brak kontaktu. Jak mają niewygodnego klienta to od razu zmieniają regulamin czas wysyłki... telefon wyłączony... adresu brak- A niby był sklep stacjonarny w Sky Tower we Wrocławiu.... nic tylko jeden wielki wałek. Nie dajcie się nabrać na ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
Dnia 24.03.2019 o 14:20, Gość Irys napisał:

Moim zdaniem jak ktoś szuka butów innych niż w sieciowkach to musi być to oldbastard.pl

 

Sklep można znaleźć po tym adresem internetowym maja tez stacjonarne np We wrocku w skytower

Co za bzdury, ten sklep to lipa. Kupiłam buty za ponad 400 zł, okazało się że wysyłają buty z Chin i to straszne podróbki. Do tej pory nie mam kontaktu ze sprzedawcą, chce zwrotu pieniędzy i nic. Poznałam wiele osób oszukanych. Będę pisać to na wszystkich forach do czasu aż sklep nie zwróci mi pieniędzy. Nie kupujcie tu!!!!!!!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość online

Ja często się waham pomiędzy butami firmowymi, a takimi bez znanej marki. Jeśli chodzi o te pierwsze to zazwyczaj kieruje się na stronę wojasa, kiomi albo vagabond. Natomiast te w bardziej przystępnej cenie zamawiam z modamart.pl. Podoba mi się tam wiele modeli i wiem, że przesyłka zawsze przyjdzie cała i zdrowa- taka jaka powinna być 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaabbbbeeee

Sizeer e sklep internetowy POLECAM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razmirke

A doradzicie w jakich sklepach kupować buty w wiekszych rozmiarach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty xl. Spory wybór damskich oraz męskich butów w dużych rozmiarach. No i fajna obsługa, która powinna Ci doradzić jakie buty wybrać... 

Tutaj jest ich strona https://www.butyxl.pl/buty-damskie-duze-rozmiary Jeśli ktoś jest z Warszawy to możecie wybrać sie do ich sklepu stacjonarnego.

Sama mam sporą stopę i wiem jaki jest to duży problem z dobraniem dla siebie czegoś odpowiedniego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

A ja zrobię odwrotnie i zamiast polecić ostrzegę Was przed sklepem sklepterenowy.pl z butami Ecco. Dałem się nabrać, kupiłem buty i od razu zaczęły się kłopoty. Po pierwsze z karty za zakup ściągnęli więcej (zamiast 337zł to 415zł), shakowana została karta i doszło do wielu nieautoryzowanych wypłat po kilkadziesiąt euro (bank zwrócił), to jeszcze buty przyszły wysłane z chin, nie takie jak zamawiałem, lecz dziadowskie podróby Nike ACG, których strach założyć. Sprawa zgłoszona tam gdzie trzeba. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipl

Dziękuję za ostrzeżenie 'sklepterenowy' miałem wybrane buty ale się zawahałem bo brak na stronie informacji o firmie która to sprzedaje, tylko głupie formularze kontaktowe. Śmierdzi ściema na poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipl

Dziękuję za ostrzeżenie 'sklepterenowy' miałem wybrane buty ale się zawahałem bo brak na stronie informacji o firmie która to sprzedaje, tylko głupie formularze kontaktowe. Śmierdzi ściema na poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×