Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

teraz mam wizyte tak jak mowilam w czwartek.wiec zobacze jak tam .przyziarnosc mialam 1mm to chyba w normie.ciagle robie wyniki tu mocz tu krew i wgl.kasy idzie ale to nic najwazniejsze jest malenstwo.jestem szczesliwa ale mam duzo zmartwien eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie róznie z tym czuciem się ciężarną...My o tę ciążę staraliśmy się ponad 4 lata, więc ciąglę się boję i jest dobrze przez kilka dni po usg...teraz kiedy jestem w połowie między planowymi wizytami...boję się,że coś jest nie tak...Myslę sobie jak to możliwe, że mam w sobie ok 10 cm człowieczka i nic nie czuję...Też bardzo wyczekuję ruchów - to będzie COŚ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahati wiem co czujesz ja mam dokladnie to samo;/tez ciagle sie martwie eh czasem mysle ze jestem jakas nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mials objawy jakies?bo jas od jakis 2 tyg nic a nic.wgl wiec sie boje.a inni mnie tu np straszyli ze serce moze dzidzi nie bic;/;/masakra JAK TU nie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki masAkrejszyn..tez sie doczekasz bejbolka:) oj ale jaki to stres nie wiem czy 2 raz bym to przeszla a co bedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
a czy Wy tez w nocy ciagle chodzicie do toalety? bo ja tam z min.4-5 razy musze wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
ja to mowilam mojemu M zeby poszukal na allegro tej maszyny do usg hehhe bo strasznie mi sie podoba jak widac jak sie dzidzius porusza i mowilam,ze bym sobie caly dzien w domu patrzyla tylko heheh no my tez warunkow niemamy ....wynajmowane male mieszkanko z lokatorem dodatkowym (naszym psiakiem hehe ) szukamy na szybko mieszkania i kredyt zalatwiamy wiec troche stresu czy podolamy finansowo z rata itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie tylko ja tak mam... I tak w II trymestrze jest odrobinę lepiej niż w I...przynajmniej statystycznie jest lepiej...Mam nadzieję, że kiedy zacznie kopać będziemy spokojniejsze... MASAKREJSZYN, dlaczego nie masz warunków? Jaką masz sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 30 lipca. Dzisiaj zle sie czuje bo od wczoraj wieczorem boli mnie szyjka macicy. Zwielam nospe i teraz bol jest tylko czasami. Wyzte mam w czwartek ale teraz nie chce panikowac i leciec do lekarza. Mysle ze ten bol moze byc przez zrosty na szyjce bo kawalek wyciety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzało się i 5 razy w nocy - teraz jest trochę lepiej. Też mamy psa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABC, może masz mozliwość kontaktu tel albo mailowego z ginem - byłabyś spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
jeju juz nie wiem co robic z ta glowa, tak mnie strasznie boli :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miaalm taki ból i później doszłam do wniosku, że przyczyną mogły być wysokie obcasy...tego dnia miałam "wyjście " służbowe i kilka godzin spędziłam w wysokich obcasach, jak tylko je ubrałm czułam się inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 30 lipca. Dzisiaj zle sie czuje bo od wczoraj wieczorem boli mnie szyjka macicy. Zwielam nospe i teraz bol jest tylko czasami. Wyzte mam w czwartek ale teraz nie chce panikowac i leciec do lekarza. Mysle ze ten bol moze byc przez zrosty na szyjce bo kawalek wyciety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zimny okład i jak masz mozliwość sen, najlepiej w ciemnym pomieszczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
bahti a macie jakies pomysly zeby psiaka przygotowac na nowego czlonka rodziny? nasza labradorka jest strasznie rozpieszczona i zazdrosna, martwi mnie to, bo np jak chrzesniaka bralam na rece to zachowywala sie dosyc agresywnie, bylismy na jednym szkoleniu,ale szczerze mowiac rownie dobrze moglismy wyrzucic pieniadze w bloto lub wplacic na radio maryja hehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
oklady robie non stop- zadnej poprawy , czaszke mi poprostu rozwala od srodka ten boil...a snu to ja mialam z 10 godzin ;-))) a tu taki balagan do posprzatania jeszcze i obiad-narazie siedze na sofie i jedyne co zrobilam to filety wyciagnelam z zamrazarki ;-)) a i trzy razy poglaskalam psiaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam sobie ze jezeli do jutra to nie minie to jutro pojde od razu do lekarza. Ale wiem ze raczej nic sie nie dzieje bo nie boli mnie brzuch ani nie twardnieje. A tak pozatym to ja tez mam pieska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
to chyba normalne ,ze czasami mamy jakies schizy ,ze cos nietak...ja juz doszlam do wniosku,ze jesli wszytsko jest dobrze czyli niema krwawienia, czy przeszywajacego bolu bzucha - TO NIC ZLEGO NIEMA PRAWA SIE DZIAC :-)) ale oczywiscie w naszym stanie lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
a kiedy planujecie kompletowac wyprawke i inne gadzety? maj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam cala wyprawke bo zostalo mi wszystko po corce :) jedynie moge dokupic pare ubranek jezeli okaże sie ze moje malenstwo to chlopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
oooo to fajnie masz...bo nie dosc,ze juz gotowe ciuszki lozeczko itd to jeszcze doswiadczenie..Boze ja mialam dzis przerazajacy sen..a mianowicie,ze z moim M opiekowalismy sie naszym maluszkiem i nie wiedzielismy ile powinien jesc w ciagu doby ..... troche nas nasz brak doswiadczenia paralizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na 23 lipca
ja mam termin na 23 lipca i męczą mnie okropne mdłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×