Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nimfaaaa

papuga nimfa porada prosze!!!!!

Polecane posty

Gość nimfaaaa

hej chce kupic sobie papuzke nimfe :) no ale niestety nie wiem czy jedna czy musze jednak kupic parkę :( dlatego pytam was o porade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa najlepiej parka, albo przynajmniej, aby były dwie w klatce, bardziej im raźniej,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfaaaa
dzieki, a zapytam a może być w klatce np rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa moze byc
Tez sama w klatce, tylko musisz jej poswiecic troche czasu zajafajbe sa te ptaszyska:-) nie halasuje, mozna ja nauczyc wielu rzeczy, reaguje na gloscwlasciciela bardzo towarzysk jedt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w jednej klatce (dużej!) miałam 2 papużki faliste (parka) oraz samiczkę nimfę. Wszystkie ptaki siebie lubiły. Ale jeśli chodzi o ludzi to nimfa była nietowarzyska i nieufna (a maiłam ją parę lat,może poprzedni właściciel ją źle traktował?) .W każdym razie faliste to są cyrkowce :D Zabawne,dużo rzeczy można było je nauczyć itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfaaaa
to lepiej nimfy czy faliste? bo chcialabym je czegos nauczyc, zyby nie byly takimi zwyklymi ptakami:( zeby sie wyglupialy gadaly czy tanczyly i nie wiem ktory gatunek wybrac:( doradzcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie nimfy, mogę polecić. To są piękne papugi, tylko wymagają czułości i zainteresowania, ale to chyba jak każde zwierzę. W http://www.weterynarz-gorzow.pl/ jest specjalista od ptactwa, który pomaga mi w dbaniu o ptaki. Polecam po prostu mieć weterynarza dobrego, któremu można zadać pytania odnośnie nimf. Jest też sporo literatury, można się więc podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×