Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nastolatka15

blondynki sa lepsze od brunetek!!!

Polecane posty

'Nie jest mi lyso bo mam brazowe wlosy' ojej ale pocisnelas he-he boki zrywac. Kto cie tak zajebiscie zamulac uczyl ? ;) idz matko polko dziecmi sie zajmij :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czysto z ciekawości... Nie masz koleżanek lub kobietek w rodzinie , które mają inny kolor włosów niż blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhfghj
ale ja mam dyslekcje ,kotku i ni możesz miec do mnie zastżeżen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czysto z ciekawości... Nie masz koleżanek lub kobietek w rodzinie , które mają inny kolor włosów niż blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska2112 zajebiscie modne teksty rzucasz tak jak I twoje zajebiste imie :-). Kacha co ty taka obeznana w tych wszystkich misiach I smoczkach ? :D.. a no pewnie masz gromadke bachodow ktorymj zamiast zajac sie to siedzisz na necie I piszesz z 'dzieckiem' hahaha ;) pewnie po ciazy celuicik zostal w ten sposob to wsztstko tylumaczy jaka 'cieta' jestes I te fajne riposty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkom nastolatko krokpom
w ogóle nudne te laski dzisiaj są. siedzą w necie, a autorak pewnie w tym samym czasie na szajsbuku myśli, że te odzywki kogoś ruszą i pyskuje:D młodziutka jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgg
ale ja chodzę do szkoły i mam dyslekcje i nie miej do mnie zastżeżen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oceniaj wieku i wyglądu przez pisanie , bo jeśli Ciebie trzeba było by ocenić w tych kategoriach to wyobrazam sobie wulgarną blond księżniczkę , która w ustach miała więcej chu*ów niż ja frytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słownik ortograficzny nastolat
ko powinnaś dostać od mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce jak ma się faceta na stale , nie myśli się o tym kto jakie "branie" ma. Dorośniesz , zmądrzejesz i może nie bedzie zależało Ci na nic nie znaczących detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalacznik
Nasz zajebiste poleczki. Jad i szczekanie. wracajaccie do wasnej budy, tylko nei zapomnijcie wystawic rozowe stronkgi i podcignac koszulke zeby bylo widac tatoo na biodrach. bylbym zapomnial biale kozaczki lub drewniaczki i tapir na wloskach i jazda...swiatwe dziewczyny, ze wsi. tfu tfu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Likewind22. Ale suchara zajebalas 'wiecej cujow niz ja frytek' hehe .. kolejna 'smieszna/zabawna' kafeterianka :-). Nie, jeszcze zadnego chuja nie miallam w buzi :-) . A ty szara myszko tak sie zajezylas ze napisalam prawde to rzucasz jadem hahakonam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgggkvgvg
Kaska2012 No ch*j jej smoczek ona obciaga na przerwach tym zajebistym chlopakom ze szkoly od Niej wiesz:-) Wiec ma co ssac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra sliccznotki skoro takie mocne w buzi jestescie to wrzucamy swoje zdjecia. Szarych myszek I glupich blondynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debi
Apeluję, nie patrzcie teraz na nastolatki przez jej pryzmat...bo aż mi głupio :D Tak, tak. I tym oto sposobem udowodniłaś, że blondynki są lepsze. Brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland bardzo duzo. Ja tez sie zailiczam do tych naturalnych. A I kochane brunetki. Skoro waszym zdaniem blond jest brzydki to czemu szare mychy tlenia sie na blondzik? Troche mnie to smieszy... no ale zawsze prawda wychodzi na jaw po czarnym jak smola odroscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak jestem szarą myszką bez charakteru i ekstrafaceta , a Ty jesteś świetną blond boginią , która jest mistrzem ciętej riposty i wyrywa super towary niczym promocja w markecie. Ulżyłam sobie. Nie ma to jak wymianka słówek z wieczórka. Trzymaj się tleniona i nie puszczaj się :) miłego wypadu na narty , mam nadzieję , że tatulo kupił wygodny kombinezon. Bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak jestem szarą myszką bez charakteru i ekstrafaceta , a Ty jesteś świetną blond boginią , która jest mistrzem ciętej riposty i wyrywa super towary niczym promocja w markecie. Ulżyłam sobie. Nie ma to jak wymianka słówek z wieczórka. Trzymaj się tleniona i nie puszczaj się :) miłego wypadu na narty , mam nadzieję , że tatulo kupił wygodny kombinezon. Bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrzę na tę gówniarę 15-tkę
i zastanawiam się, czy za 10 lat będą jeszcze głupsze, niż w tym dziesięcioleciu:D A wszystko na to wskazuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debi
widzę ty też wyszukaną ripostą nie błyszczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×