Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nastolatka15

blondynki sa lepsze od brunetek!!!

Polecane posty

Gość fdjifsxh
OOOO YEAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień dietę
w czym konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Zaba wez sie nie osmieszaj, te twoje 'udowodniono naukowo' to se w pizde wsadz nw kto ci takich hujostw naopowiedzial zabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetki są najlepsze tak jak
i bruneci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cggvhjvv
Uzasadnij swoją wypowiedź w czym są lepsze? W tym że są łatwiejsze i nabierają się na tanie bajery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak , są lepsze tleninione włoski kojarzą się z łatwą panią. I z inteligencją niższą niż u krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghcg
A ja żabce na opowiadałam jestem brunetką i mam bogatego męża:-P Blondynki są z natury puste i lecą na bmw które kosztuje 3tys. Bo są tępe i si nie znają:-D Facet mógłby podjechać maluchem ze znaczkiem bmw a te i tak by się nie zczaiły bo jest znaczek i jest zajebiście:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać , po tym co piszesz , że jesteś młodziutka i pusta. Słyszałas piosenkę Aeroplan - Ken i Barbie? Polecam. Specjalnie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femina nina
Przepraszam, lepsze w czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfrklii
jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlam na chwile z kafeterij, a jak weszlam to od razu stado szarych myszek mnie atakuje :( haha najbardziej smiesza mnie komentarze typu 'blondynki na kase leca itp' ojj wy koffane brunetki ! A jak ktos ma bogatych rodzicow ? Rozumiem ze wy o sobie tzn. Brunetkach piszecie wy glupie materialistki.. u mnie w szkole tylko dlugonogie blondynki maja zajebistych chlopakow ps. Kobiety blondynki dlugonogie na ulicy rowniez maja naaaaaaajlepszych przystojniakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fbfgjj
Hehehe przedszkole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we4t5y6r7ty8uio
to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długonoga blondynka tylko cieszy oko faceta, a na żonę towarzyszke życia wybrał by uroczą brunetkę , którą nie bedzie martwić się że zniszczy tipsy przy gotowaniu obiadu. Szare myszki mówisz? Brunetki są seksowne a czarnulki jeszcze lepsze:) w samozachwyt wpadłaś Nastolatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgg
Jestem facetem i stwierdzam że blondynki są lepsze jedynie w tym że szybciej dają d*py z naturalnymi oczywiście brunetkami jest ciężej w tych sprawach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2112
haha! Otóż to. Jak dla mnie kolor wlosow nie ma znaczenia, a ze to blondyny ciśnie sie o dziwkarstwo i brak inteligencji, to juz inna bajka. Założycielka ma 15 lat, nie dziwcie sie, ze wiejskie bmw robi na niej wrazenie:D Nawet w polonezie czuje sie zajebista! W dodatku nie potrawi wypowiedziec się bez przeklenstw i obrazania. Ale coz, taki gowniarski los, z tego sie kiedys wyrasta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe w czym.. ? Czy naprawdę Twoim zdaniem to kolor włosów sugeruje kto jest lepszy? Jeżeli tak to pogratulować tylko głupoty. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czlowieku ty myslisz ze blondynki tipsy nosza??!! Hahaha chodzi o kolor wlosw bystrzaku.. kto by chcial szara myche z 160cm z gruba dupa. No helol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska2112 kochanie uwazaj jak do mnie mowisz. Jakims polonezem to pewnie ty po polach jezdzisz ze swoimi bachorami :-) tak na marginesie nie musze miec bogatego faceta bo moi starzy sa bogaci wiec puszczac sie jak brunetki nie musze ;) stac mnie na wszystko, nie chwalac sie jool haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gchh
U Ciebie w szkole czyli w gimnazjum? Dziecko troszke podrosniesz i pogadamy. Kazdy mezczyzna traktuje blondynke jak puszczalska panienke i sie z tym pogudz:-) Nie na darmo sie mowi ze ,,chlopcy wola blondynki a mezczyzni brunetki''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kochanie" jakby "Twoi starzy" byli bogaci nie pisałabyś o tym w każdym wpisie tylko trzymałabyś język za zębami. Fantazja... Młoda jesteś i głupiutka jeszcze. A co do grubych tylkow , lepszy odstający , za który można złapać jak kościsty i płaski. Dowartościowujesz się na forum słonko. Pusta lala. Złoić dupsko pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
POZIOM DYSKUSJI JEST NISKI POZIOM 15 LATKI :))) NIE MA CO KOMENTOWAĆ NIE GENERALIZOWAŁABYM I NIE OCENIAŁABYM WSZYSTKICH KOBIET POD WZGLEDEM KOLORU WLOSOW :) NA PEWNO BLONDYNKA NATURALNA TO RZADKOSC I SA TACY KTORZY WOLA BLONDYNY ALE NIE WSZYSCY. I NIE UWAZAM ZE KOLOR WLOSOW JEST DECYDUJACY WYZNACZNIKIEM SUKCESU CZY LEPSZEJ POZYCJI, SYMPATII U INNYCH :) PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×