Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie lubimy mięsa z kurczaka

na czym gotować zupy? skrzydełka, udka odpadają, bo

Polecane posty

Gość co za marnotrastwo
nie lubimy mięsa z kurczaka,rozumiem jak wyrzucasz drób gotujac rosół,bo ja tak robie,bo dlugo mieso gotuję i wtedy ono nadaje sie wg mnie jedynie dla psa przyjacółki lub zapakowanie w reklamówke i zawieszenie na smietniku,ale zeby wyrz\ucac udka ,na których sie gotowało zupe. Oj,zebys nigdy nie dozyła chwili,ze te udka z zupy beda dla was rarytasem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za marnotrastwo
kromka chleba ze smalcem,prawda,udka z gotowania są bardzo pyszne,ale musza być gorące. Ja gotuje zypy na udkach (2 szt) i rzadko moi domownicy jedza te udka z zupy,bo ja je pałaszuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na korpusie
na kosciach lub warzywach (duzo warzyw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gotuję zupy na korpusie i dużo warzyw. A propos pani która gotuje na kostkach rosołowych, to ja też kiedyś tak robiłam, ale zauważyłam, że podczas jedzenia, łyżka jest bardzo opklejona tą całą chemią.Może któraś z was też to zauważyła?Na samą myśl obrzydzenie mnie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajkaaaa
Możesz na kościach, dużej ilości warzyw, kostkach rosołowych lub na maśle- slyszalam że dużo wetarian takgotuje zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejca8925
O rany no nie lubią to wyrzucają, przecież takie udko kosztuje 3zł...:o I co z tego, że nie zaznali głodu, jeżeli kiedyś zaznają to będą jeść nawet suchy chleb, póki co nie muszą, więc w imię czego mają się zmuszac do jedzenia nielubianych udek? A pomysł z wynoszeniem mięsa dla bezdomnych zwierząt jest po prostu boski. Koty i psy nie mogą jeść udek drobiowych, bo ostre kości mogą im poranic przełyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejca8925
A autorka zupy niech gotuje na korpusie, tam nie ma prawie mięsa i zawsze się to wyrzuca. Swoją drogą skąd wy macie czas na obieranie udek z mięsa i przerabianie ich na kotlety czy krokiety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udka po ugotowaniu rosołu same się właściwie rozpadają, czasem nawet nie mogę wyjąć z garnka. Tak więc wystarczy lekko pociągnąć na kość i mięso samo odpada. Pozostaje tylko je posiekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mozna obrac
i samo mięso dać psom czy kotom, jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może..,..
"Koty i psy nie mogą jeść udek drobiowych, bo ostre kości mogą im poranic przełyki... " przecież mowa jest o mięsie a nie o kościach :D a co za problem oddzielic mieso od kosci, po ugotowaniu prawie same sie rozpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbbcbcb
ja gotuje na samej wodzie tzn wywar z marchweki plus smietana i przecier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
"Swoją drogą skąd wy macie czas na obieranie udek z mięsa i przerabianie ich na kotlety czy krokiety??" tez uwazam, ze szkoda czasu na takie przerobki, kiedy mozna po prostu to mieso WRZUCIC do tej samej zupy. wtedy nie ma tego mdlego wydzwieku gotowanego miesa, bo jest sobie w zupie razem z innymi elementami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm oj tam
jak można wyrzucać jedzenie :( przecież to tak jakby wyrzucać pieniądze do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprzedaż-75%
a mówią,ze w Pl bieda ... a tu prosze....gotowane udka lądują w śmieciach ... do tej co wyrzuca....oby przyszedł taki dzień,kiedy bedziesz sie modlić o suchą kromke chleba ... ja np obieram ugotowane mięso,drobniutko kroje,przesmażam z cebulką i tak przygotowanym farszem nadziewam np kluski śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia Janowa
Mama gotowała na łopatce rosół/baze na zupę. Mięso zwykle nie dotrwało po ugotowaniu, rzucałam się na nie - musztarda i kromka chleba. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobert
ja mieso po ugotowaniu oczywiscie wdrabiam do zupy ale bezposrednio do talerza.jestem amatorem zup bardzo je lubie jak rowniez gotowane w niej mieso,jednak mieso z tej zupy na drugi dzien,jak zupa stala w lodowce,jest ochydne,czy tez macie takie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwa psiaki i nie ma problemu jeśli coś zostanie z mięska :) ale z dokarmieniem bezdomnych pisaków to dobry pomysł, tylko tak żeby się sąsiedzi nie przyczepili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można jeść kostki knora
Jak można mówić ,że zupa na kostkach rosołowych jest zdrowa ? Widzę ,że komuś glutaminian sodu i inne paskudztwa mózg rozpuściły:P A ta paniusia co wyrzuca ugotowane mięso z rosołu, mogłaby okazać serce jakimś bezdomnym psiakom, albo dać psu sąsiada.Myślałam ,że myślenie odróżnia ludzi od zwierząt :( a jak nazwać człowieka co nie myśli ...bo po prostu nie ma czym..bezmózgowie nabyte..wybryk natury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie mam nic przeciwko rosołowym kostkom, ale osobiście wolę bulion warzywny krakusa bo to smaczna i zdrowa alternatywa dla innych tego rodzaju produktów zawierających konserwanty i glutaminian sodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nic nid masz przeciwko rosolowym kostkom to i zachwycisz sie nowym bulionem krakusa.Jestes spamerka wiec musisz zachwalac ten szajs. Ale jak widzisz smakoszy takich goowien tutaj jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo dobra zupa tylko na wywarze mięsnym lub warzywnym. Ale zdarzają się takie sytuacje kryzysowe, kiedy musimy szybko coś ugotować a nie ma już czasu na gotowanie wywaru np. z kurczaka. Ja w takiej sytuacji ratowałam się kostkami rosołowymi ( tak wiem to sama chemia, ale cóż zrobić..) aż przeczytałam na forum o tym bulionie z Krakusa i jestem zaskoczona. Naprawdę na kryzysową sytuację bardzo się sprawdza. Porównałam skład i wypada o wiele lepiej niż w porównaniu do kostek...Nie zawiera glutaminianu i konserwantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniolga
do kosteczki: zupy na kostkach nie są zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj nieudolna biurwo z chemicznego srakusa,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!! WYPERIDALAJ kuuvrvvo y****a ze spamem góownusa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×