Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość AniaSzy
nie udalo sie :(:( bete 2,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna robic tyle inseminac
ji bez HSG:O i tak lisa panda nic ci to nie da bo jak in vitro te nie ma znaczenia czy sa nie drozne np bo i tak wtedy in vitro z takim nasieniem skoro jest slabe to nie licz na cuda w postaci IUI po 3 iui 4 iui szasne bardzo spadaja na udana kolejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz tak działa, a ja mu ufam póki co. Poza tym, nie można robić HSG bez bakteriologii, na wyniki trzeba czekać, więc pomiędzy sama go poprosiłam o kolejną IUI, żeby czasu nie tracić. A płacę za to 200 zł, więc naprawdę można sobie "zaszaleć" ;) xxx Dziewczyny, piszcie proszę pod swoimi nickami. Przecież tu wszyscy dyskutujemy, nie zgadzamy się ze sobą, a jak zaczniemy chować się za anonimami jak tylko coś wydaje nam się mniej przyjemne czy "napastliwe", to zrobimy taki sam śmietnik jak na ostatnim forum, z którego zwiałyśmy. Taki mój apel do pomarańczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaSzy - bardzo mi przykro :( Wszystkie nas pocieszałaś i wspierałaś... Jakie to jest niesprawiedliwe.. .:/ Trzymaj się i nie zmieniaj nastawienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Ale się ktoś podszył pode mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyniku w sumie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Co za kurwa się podszywa!!!! Łajzo nie rób tego bo Cię ktoś kiedyś dopadnie buraku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyniku brak tzn pewnie poniżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy zaloguj się naprawde bo to jest bez sensu :( i zgadzam sie zs Lisa piszcie jesli wam coś leży na sercu ale pod własnym nickiem dziewczyny nie badzcie tchorze proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIASZY zaczernij sie wtedy nikt sie pod ciebie nie podszyje co za szuje:O a jaki masz wynik co ci powiedziano ?a @ dostałas czy dalej plamisz ?glowa do góry jesli nie tym razem to nastepnym razem napewno sie uda i nie denerwuj sie bo szkoda nerwów na debili mnie ciagle tu ktos obraza nie ma co zwracac uwagi :O LISA PANDA to napewno nie jest żadana z nas zeby pisac na pomaranczowo komus sie nudzi i tyle trzeba to olac albo poprostu nie zwracaj na to uwagi i nie odpowiadaj pomarańczowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz już nikt się za mnie nie podpisze!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadal te dziwne plamienia :-( A wyniku nie mam w sumie bo tylko jest napisane wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIASZY wiesz mozesz miec plamienia i mozesz byc w ciazy ale plamienia czesto tez nie wróża niczego dobrego jesli to jest ciąża:( a co tam jest napisane na tym wyniku?a może sprubuj jeszcze zrobic test ciązowy?dopóki nie ma @ jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dla mnie już nie ma nadziei uważam nie tym razem :-( To nawet nie plamienie tylko takie brudy brązowe. Najbardziej jestem zła bo tak głupia @ mogła przyjść w terminie już nawet nie o nadzieje chodzi tylko podeszła bym znowu szybko do iui a tak za chwile M nie będzie i dupa. Kurde ten wynik się nie wyświetla :-( < 0,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam napisane coś takiego wynik a pod nim < 0,1 mlU / ml Ja to zrozumiałam że Beta jest po niżej tego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIASZY kochana ciaza jest powyżej 5 a ktory to twoj dzien cyklu?ja cie rozumiem doskonale ale co zrobisz nic nie zrobisz trzeba miec dalej nadzieje i dalej walczyc i sie tylko nie załamywać a bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli sie nie udało ja też tak miałam wynik < 1,2 a ciąża powyżej 5 jakaś masakra zła passa jak nic :( przykro mi Aniaszy bardzo bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest mój 30 dzień cyklu a raczej chyba 1 bo się zaraz zacznie rozkręcać. Mam ochotę bluźnić na cały świat a szczególnie na tego na górze czemu jest taki nie sprawiedliwy i tak źle ustawia ten świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas o 14,30 dostałam dopiero wyniki i sam chwilę musiałam to przetrawić. Teraz za Ciebie mocno trzymam kciuki. Mam podejrzenia że luteina wstrzymuje @ niestety :-( może się mylę ale popytajcie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie kokoszki! Ja byłam wczoraj rano na becie...wcześniej robiłam już drugiego sikańca - negatywny. W laboratorium była jakaś masakra, ciągle mi się pytali czy już wiem, że jestem w ciąży, no a ja z pąsami na twarzy, że chyba nie jestem, ale muszę to jeszcze sprawdzić. Więc naprawdę patrzyli na mnie z politowaniem, że się jeszcze łudzę. Babka mnie podźgała igłą grubości długopisu, ja w tym momencie miałam refleksę że jak poród ma boleć jeszcze bardziej to ja pie***le. Wynik odebrałam dziś, pani rejestratorka patrzyła w podłogę, a nie na mnie, więc już wiedziałam co jest na rzeczy. Beta 0,28... i czuję się jakby mi ktoś kilofem w łep trzasnął. I myślę o sobie jak o produkcie "made in China"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas łączę się w bólu :-( mam to samo jak by mnie ktoś o ścianę tak ze 2 razy walnął :-( chyba pójdę na spacer nad morze żeby mnie przegwizdało troche :-((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaSzy dzięki za kciuki! Może tym razem nie pomogły, ale na pewno przydadzą się przy drugim podejściu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy zobaczysz że za niedługo te smutne chwile będą tylko wspomnieniem.Po prostu jeszcze nie ten raz,pewnie następny :)A ile ty masz lat i które to twoje podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dziubasku przykro mi :(:( dziewczyny przykro mi naprawde trzeba dalej próbowac i wierzyc ze wszystkim nam sie uda chodz mi tylko ivf :(zostało walcze dalej i wiem ze sie uda i nie ma innej opcji i wam tez sie uda prędzej czy pózniej wypłakac co wypłakac i znów ruszac do boju z nowym siłami do działania nie damy sie i w konću wszystkie wygramy tą wojnę chodz bitwy sa przegrywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×