Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość klimkaa
Paula mamy po 28 lat u nas tylko przeciwciala sa problemem reszta wg lekarzy w normie nie mam przy sobie wynikow nasienia akurat jestem w pracy ja bylam rok temu w ciazy tylko ze pozmacicznej. jaki byl u was dokładnie wynik mar testu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja Wam wszystkim mocno kibicuje :) Paula ja Cię rozumiem tez strasznie się boję że jak znowu zaskoczę to się nie uda :( to najgorsze co może być ale trzeba walczyć musi być dobrze poprostu musi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Dziubas a kiedy kazali Ci zrobić test i kiedy odstawić luteine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Nati o ile się nie mylę to podobno nic się nie powinno stać jak Ci się leki skończą oczywiście jeśli się udało (w co wierzę i trzymam kciuki) Przynajmniej tak czytałam o luteinie ale się boję odstawić hehe bohaterka ze mnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem już po zabiegu. Na razie Leżę pod kroplówkami i dostaje antybiotyk. Bolą mnie ramiona od gazu i miejsca cięć. Jedno w pępku, drugie 7 cm poniżej. I jajniki Czuje. Lekarz zdążył mi tylko na razie powiedzieć, że jajowodY w 100% drożne. Zrostów, torbieli, endometriozy ani innych zmian patologicznych nie mam. Czyli zdrowa jak ryba:) tylko cholera jasna Głodna jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia dobra jesteś :) cieszę się bardzo, że wszystko poszło ok i jesteś zdrowa odpoczywaj :) czyli da się spokojnie to przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olewajac wpis powyzej chcialam tylko powiedziec ze moja 3 iui bedzie stymulowana, i za cholere nie wiem do czego jest clo? czy moze ktos mi wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia to super że wszystko ok, kiedy wychodzisz do domciu:) Ja pamiętam jak miałam drożność jajowodów robioną to po obudzeniu się strasznie bolał mnie brzuch i krwawiłam pare dni:) Ale to drugie to ponoć normalne;) Tamtą drożność miałam robioną 2 lata temu, ciekawe jak teraz te me jajowody wyglądają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti31xxxtylko widzisz u mnie jest tak ze jak nie daj boże szlak trafi transfer to ani ciazy ,ani kasy ,nie mówiac juz o tym ze to bedzie totalny juz koniec bo juz na kolejne podejscie to nie bedzie kasy:O a wszystko trzeba brac pod uwage nawet porazke...bo roznie bywa nic nie daje 100% pewnosci nawet ivf cos pojdzie nie daj boze nie tak i klapa klimka tak jak ci pisałam narazie nie mam wynikow przy sobie, jak bede miec to ci napisze co i jak ale skoro reszta wynikow nasienia ok to mozesz pruobwac ! IUI? co lekarz na to? ktora to twoja IUI? to musi byc twoja decyzja, ja ci napisalam ze u nas nawet jak nie bylo by przeciw cial, to i tak to sie nadaje tylko do ICSI, a znow tez sa przeciw ciala ,i tez gin mówil ze tylko do ICS,I wiec i tak zle i tak zle, musisz to przemyslec z mezem czy partnerem na spokojnie i podjądz decyzje czy podchodzic do IUI czy IVF anulka858585 na wzrost pecherzykow bierze sie od 1dc do 7dc Pancerna kołdora nie bede tego komentowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia28 to dobrze ze jest wszystko ok to najwazniejsze a reszte juz napewno bedzie dobrze musisz nabrac sil po zabiegu i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancerna ty za to jesteś NASIENIEM SZATANA!!! Zrób sobie tatuaż na czole "jestem idiotą" i patrz często w lustro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka85: Clo jest właśnie do stymulacji owulacji, wiesz...żeby te jajeczka(pęcherzyki) urosły wystarczająco duże, tak żeby się nadawały do zapłodnienia a jak jest już jakiś choć jeden duży spełniający wymogi do iui to daje się zastrzyk na pęknięcie i wtedy po upływie parunastu godzin od tegoz zastrzyku robi sie iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunia dziekuje za odpowiedz, aczkolwiek w sumie wszystko to mam bez stymulacji i zastrzyków, no coz zobaczymy co teraz wyjdzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny nie wiem co robić w jednej kwesti; otóż mam taki dylemat że zawsze do mojego lekarza chodzę do szpitala na usg np.przed iui byłam , bo on mi tak każe ZAWSZE , żeby nie przychodzić do niego do domu tylko do szpitala ,a u niego w domu kolejki takie że po 6 godzin nie raz trzeba czekać na swoją kolejke. I jak w szpitalu robi to kasy za wizyte nie bierze (100zł). Ale mój problem polega na tym że zawsze umawiałam się z nim w tym szpitalu a teraz po recepte byłam miesiąc temu a w lutym planuje iui i czy iść normalnie do szpitala i powiedzieć że na usg przyszłam przed iui czy lepiej do gabinetu prywatnego iść? Już sama nie wiem a i dodam że nie dodzwonie sie do niego bo już od dłuższego czasu ma tel.wyłączony,pewnie dużo pacjentek do niego dzwoniło i wyłączył tel. Chodzi mi poprostu o to że nie jestem z nim umówiona jako tako, choć od razu mu mówiłam że nast.iui w lutym. Co dziewczyny robić? Tylko bez krytyki prosze tym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą Doniu jak tak można wogole napisać :( masakra jakaś. Paula ja wiem że Ci ciężko wiadomo nie ma 100% pewności nigdy niestety znam dziewczynę która miała trzy in vitro i dopiero to trzecie się udało ale oni mają dużo pieniędzy i mogli sobie na to pozwolić a my :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia jak Cię stać to leć do niego prywatnie nie ma na co czekać albo dzwoń do upadłego co ci zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula: A pisze o filmie który dziewczynki z forum chwaliły a tytu ł jego to: 1cz- 3 metry nad niebem 2cz-tylko ciebie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on i tak kasy nie weźmie odemnie na 90% a wiem że i tak na nst.usg wysłał by mnie do szpitala, tylko że chodzi o to że nie jestem jako tako umówiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbowała bym nawed teraz ale nie mogę bo bodajże wczoraj albo przed wczoraj zmarł mu tato (też słynny gin kiedyś w naszym mieście:),tak że nie ma szans na dzwonienie :) Poczekam z tydzień,zastanowie sie w miedzy czasie co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on prywatnie jak do gabinetu pójde to i tak kasy nie weźnie a nie będe musiała tyle w kolejkach czekać a po 2-gie to kase to i w szpitalu mu można dać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idz
prywatnie lepiej to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaSzy, mi lekarz powiedział, że test mogę sobie zrobić 27.01 (czyli 12 dnia po IUI), ale nie muszę...mogę sobie poczekać na @. Luteinę mam brać aż do wyjaśnienie sprawy. No i tu jednak się pojawia problem, bo Luteiny zostało mi tylko na jutro. Kurcze musiałabym jutro zrobić jednak tą betę, ale brzuch mnie tak mocno boli jakby zaraz (albo zaraz jak zrobię bete) miała ze mnie lunąć Niagara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
heehe no i Bóg z nieba przemówił hahhaa i nastał sąd ostateczny bo tu ktoś wyroki daje hahaha PADŁAM ZE ŚMIECHU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Goń się do Betlejem tam osłów szukają!!!! Heheh dla mnie to facet albo tranzystor to pisze bo kobieta by tak jebnięta nie była!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziubas mi po 12 dniach od iui wyszedł test negatywny ale @ nadal nie mam luteinę biorę ale chyba muszę się wybrać na tą betę. Anulka dostałaś @?? Bo iui miałaś dwa dni wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - dzielna dziewczynka :) ja na Twoim miejscu zamówiłabym jakiś kebab czy coś :D Boszszszeeeee, ale Ci niektórzy ludzie to tępe mózgi. A najgorsze, że robią to tylko i wyłącznie dla zabawy. Tacy nie powinni mieć możliwości korzystania z takich forum tylko na kolanach do spowiedzi. A i to byłby za wielki rarytas! Psychol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaszy nie odpowiadaj... ignoruj... bez sensu wdawac sie w dyskusje, które nie mają wiekszej głębi i znaczenia... po co sobie zawracac glowe i w ogole to czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko jedno podsumowanie dla takich ludzi "jak się ktoś skurwysynem urodził to kanarkiem nie Zdechnie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Donia padłam ze śmiechu :-)))) hihi Wracaj szybko do zdrówka i do dalszej walki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu ja ci współczuje bo wiem co czujesz,też po laparoskopii byłam mega głodana i jak leżałam w szpitalu i oglądałam reklamy jedzonka w tv to myślałam że sie porycze,taka głodna byłam :) Nati pofarbowałaś te włosy? Ja jakoś mam pietra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×