Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Paula bardzo się cieszę, że macie jakąś konkretną wizje skombinowania kasy na IVF. Kurcze rzeczywiście to są duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Anecie z tamtego forum sie udało naturalnie, dzis pisala, fajnie, mam nadz.ze tym razem juz bedzie u niej dobrze!❤️ Nati - przykro mi z powodu bety..ja na Twoim miejscu to bym chyba wyjechala na narty wyluzowała i spróbowała naturalnie...Wydaje mi sie ze u wielu osob problem tkwi w głowie..❤️ Dziubas, Giziula, Beti, Agus, Laleczko, Aniaszy i wszystkie które pominelam - udanego dnia!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus - inseminacje się udają! U mnie drugie podejście było udane. Teraz mój synek plącze mi się pod nogami, uczy się raczkować :) Ok, spadam do dentysty. Zajrzę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ze dobre slowa to prawda to duze pieniadze mam nadzieje ze wakacji zleci a potem juz tulko z gorki za was wszustkie tez trzymam kciuki nat,beti agus,giziula,laleczka,emcia i inne w koncu sie uda:*👄 to bedzie nasz rok kobitki wkoncu sie uda i glowki do gory moje panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że się uda musi w końcu nie po to tyle starań badań, ja coś czuje że po histero to już będzie moja chwila :) Aguś mnie też sie udała za 2 IUI tyle, że ciąża biochemiczna w 3 tyg. ale się udało i to się liczy. A teraz dziewczyny odpoczywamy trochę i w następnym cyklu znowu do dzieła . Buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaSzy ciesze się że mogłam podpowiedzieć:) Nati tak mi przykro, musze się przyznać ze tak cholerne mocno Ci kibicowałam bo masz ten sam problem co ja....i była byś moją nadzieją na to że przy idiopatycznej IUI się udaje :( Laleczko ja już piasalam coś o ilości i jakości:) czyli podobnie ja z Twoim bezcennym pęcherzykiem liczy się jakość a nie ilość:) i oby to był ten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniia - dziękuję Ci 🌼 - tak jak pisałam już wcześniej - udaje się! I ja też jestem tego dowodem, bo pierwsza iui mi się udała! Także głowa do góry. Ja też musze ją podnieść, bo dzisiaj czuję się podle :o Emcia - pewnie masz racje z tym wyjazdem ale tak czy siak ja i tak nie mogę przestać myśleć.... Dziewczyny, pomocy! Ostatnia iui była na naturalnym, w tym chce brać clo. Mam jeszcze 5 tabletek także akurat od 2 do 6 dc tak jak za pierwszym razem. Nie wiem tylko czy nie powinnam tego wcześniej ustalić z g? Czy sama zdecydować sie na clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia mnie się udała iui za 3 razem i to przy jednym drożnym jajowodzie, także głowa do góry moja imienniczko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati z tym clo to sama nie wiem, ja brałam od 3 do 7, i byłam teraz na wizycie były 2 pęcheryki i mimo że nie miałam IUI to dr. przepisał mi Ovitrelle i zalecił naturalne staranka, więć mysle że nie zaszkodzi ale dobrze jest około owulacji iść na kontrole czy wszysko jest ok, czy nie ma jakiś torbieli lub hiperowulacji i tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, bylam dzisiaj u gina :) no i po clo obudzil mi sie lewy jajnik i mam pecherzyk 17 mm i na prawym tez 14mm wiec jest dobrze, w czwartek lub piatek bedziemy podchodzic do 3 iui, jescze w srode kontrolne usg, tak na wszelki wypadek, zobaczymy co tym razem bedzie sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;) Czytam Was od samego początku czy mogę dołączyć do Waszej grupy wsparcia;)?W marcu chcę podejść do pierwszej iui o ile badania które wykonam w tym mscu będą oki (hsg i hormony).Mąż ma słabe nasienie i boję się,że mamy małe szanse na powodzenie inseminacji.Mam pytanko do Pauli ile Twój mąż miał milionów plemników w jednym ml i ile procent miał form prawidłowych? bo czytałam ,że szykujecie sie jesienią na invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus7ia
Rany, dziewczyny dzięki że te wszystkie informacje o skuteczności IUI. Nie powiem, ale podniosło mnie to na duchu. Macie rację to jest nasz rok i napewno sie na uda. Nati a może zadzwoń do swojego lekarza i skonsultuj z nią czy brać clo. Moja lekarka jest temu przeciwna jesli cykl jest prawidłowy i jest ładna owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny - bardzo Wam dziękuję za dzisiejsze podtrzymywanie na duchu i dobre słowa ❤️ W lutym podchodzimy po raz drugi, przełożyliśmy wyjazd o 1,5 tygodnia. Narty poczekają :) przynajmniej będę miała motywację do spokojnej jazdy ;) Agus - no jutro zadzwonię - moj gin tak jak Twoja lekarka uważa, że stymulacja nie potrzebna jak wszystko jest git. No ale przy clo byłyby może ze dwa jajeczka czyli podwójne szanse... Milkaa - witamy u nas! Postaramy sie pomóc jak najlepiej :) jakie parametry nasienia ma Twój m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Hej dziewczynki, nie odzywam sie bo u mńie bez zmian. W sobote wizyta u pro. W a poki co luzik. Starsznie bym chciala, zeby ktoras z was napisala w koncu, ze sie udalo, bardzo tu nam tego trzeba na tym forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus7ia
Ja niestety należę do osób, które po clo mają tylko jeden pecherzyk. A brała którąś z was femare? Ja przeszłam jeden cykl, ale mój organizm kompletnie nie zaregowal, a podobno jest to lek dużo i dużo bardziej skuteczny od clo. Nati a kiedy dokladnie bedziesz miala IUI? Mi sie zaczął 2dc więc pewnie tak kolo 18 bedziemy dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Nati za miłe przyjęcie.Parametry mojego m Liczba dni od ostatniej ejakulacji3 wynik norma upłynnienie >60min 60,00 Objętość ejakulatu 1,0ml 1,5 pH 8,00 7,20 Barwamleczna lepkośćzwiększona Aglutynacja(+) Liczba plemników w 1 ml 25,20mln/ml 15,00 Liczba plemników w ejakulacie 25,20mln 39,00 Ruch postępowy 23% 32 Ruch całkowity 40% 40 Ruch plemników - brak ruchu 60,00 (% żywych) 52,00% 58,00 Liczba plemników o prawidłowej budowie 8,00% 4,00 Liczba komórek spermatogenezy w 1 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus7ia
A tak wogóle Nati to chyba jeszcze nie dostalas okresu więc nie wszystko jeszcze stracone:) może tym razem sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze sorki dziewczynki i wszystko sie połączyło chociaż robiłam spacje.Te drugie liczby to są normy.Post nie dodał się w całości dalsza część wyniku była taka: Liczba komórek spermatogenezy w 1 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów nie dodało mi całego posta.Przepraszam Was nie wiem co się dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak sądzicie czy te nasienie jest tragiczne?Porównując do nasienia waszych mężów? Mój mąż jest już po kuracji androwit,lkarnityna i orzechy brazylijskie nic nie pomogło;( martwi mnie ta mała ilość nasienia we wczesniejszym spermiogramie miał tylko 0,5ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa1989 witaj oj kochana smialo mozesz podchcodzil do IUI moj m ma bardzo zle wyniki wszystkie zywe ,wszystkie o prawidlowej budowei ale zla bardzo zla ilosc i jakosc brak ruchu 89% niestety nasienie sie kwalifikuje tylko do zaplodnienia pozaystrojewego i nie ba bata zeby robic IUI dlatego tu tylko IVF-ICSI a pozatym juz troche staram sie czasu i tez juz mamy dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula bardzo dziękuje za odpowiedz.Na 18 lutego mamy androloga umówionego zobaczymy co nam powie.Będę sie leczyć w antrum u dr Tomanka jak ty i Giziula.Trochę sie boje,że usyłysze,że nasienie jest za słabe na iui.Nigdy nie myślałam,że bede mieć problemy z zajściem w ciąże ale tak naprawde to żadna z nas tego nie zakładała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa1989 o j kochana nikt nigdy nie mysli ja tez nie myslalam ze tak bedzie ale coz trzeba sie z tym pogodzic i próbowac, chodzby nie wiem co ooo prosze widze ze my juz 3 -y ktore sie lecza u Tomanka oj bardzo dobry lekarz to twoja 1 wizyta u niego? zapewniam cie ze jest szczery nie owija w bawelne i bardzo doswiadczony lekarz mozesz byc spokojna i napewno jesli nie bedzie potrzeby nie bedzie cie naciagal w razie czego na IUI on równiez w provicie bedzie mi robil ivf a bierze cos jakies witaminki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus - dziś popołudniu dostałam więc po ptokach :) przynajmniej zaczynam od początku. Jutro dzwonie do gin w sprawie clo a iui liczę, że będę mieć własnie tak 18 także prawdopodobnie bedziemy miały w rym samym terminie:) Dziewczyny, zawsze liczyłam @ od pierwszego dnia kiedy cokolwiek zaczynało sie dziac, czyt.plamienie ana drugim forum dowiedziałam się, że liczy sie od krwawienia a ńie plamienia. Jak to w końcu jest? Bo jak od dnia plamienia to iui znowu mi wypadnie w ńiedziele!!! Giziulku - podchodzisz ńormalnie w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus - dziś popołudniu dostałam więc po ptokach :) przynajmniej zaczynam od początku. Jutro dzwonie do gin w sprawie clo a iui liczę, że będę mieć własnie tak 18 także prawdopodobnie bedziemy miały w rym samym terminie:) Dziewczyny, zawsze liczyłam @ od pierwszego dnia kiedy cokolwiek zaczynało sie dziac, czyt.plamienie ana drugim forum dowiedziałam się, że liczy sie od krwawienia a ńie plamienia. Jak to w końcu jest? Bo jak od dnia plamienia to iui znowu mi wypadnie w ńiedziele!!! Giziulku - podchodzisz ńormalnie w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko - powodzenia jutro! Życzę Ci aby mężuś się ładnie sprawił a domtorek dobrze trafił ;) odezwij się jak będzie po wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ona wie że Tomanek jest fajny bo mniej więcej jest na bieżąco to moja siostra:) W końcu się odważyła do was napisać,bo tak tylko dziennie czytała i prosiła żebym pisała w jej imieniu :):) Nati ja też bym odwołała wszystko co kolidowało by mi z iui :) Oczywiście jak będzie tylko taka możliwość to podchodzę w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula1982TG aha to teraz rozumiem to twoja siostrzyczka;) witaj witaj milka nie ma sie czego wstydzic pisz smialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×