Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

A teraz Was pociesze napisze Wam wszystkie parametry po drugiej udanej IUI: Jeden pęcherzyk 23mm, niepęknięty, i nie sprawdzony czy pękł :) Parametry nasienia: 30mln norma >20mln Ogólny %ruchliwych 45 norma >50 w ruchu A 2% norma >25 ruch AB 21 norma >25 brak ruchu C 32 brak ruchu wogóle 45 norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiii betiii
na udana iui wplywa wiele czynnnikow tak naprawde nie nasienie bo mozna miec kiepskie i sie uda a mozna miec super ksiazkowe i sie nie uda na zaplodmoenie i zagniezdzenie ma wplywa bardzo wiele czynnikow a kazdy przypadek jest indywidualny tak naprawde po 3-4 iui szanse spadaja wiec kazdy wynik nasienia to sprawa indywidualna + dodatkowe problymy kobiety jesli takowe sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kochana - czyli nie było super w ilościach a się udało! Oczywiście, że nie ma reguły - przy ostatniej iui mąż miał 100mln plemniorów a o rucju A 40%, ja niby bezproblemowa i i tak dupa :/ czasami trzeba mieć poprostu szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. ja mam dziś dołujący dzień. Kiedyś obiecałam sobie, ze jak będę miała dziecko to urodzę jej do 30. Właśnie przekroczyłam próg 31, a tu ciągle nic. Myslałam, ze jak przekroczę 30 to o tak po prostu dam sobie spokój ze staraniami, ale tak sie nie da. W dalszym ciagu mam nadzieję, że sie uda i miesiąc w miesiąc przeżywam rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Nie załamuj się. Niejedna osoba by Ci zazdrościła, że masz dopiero 31 lat. Życzę Ci,abyś do 35 urodziła parkę :) Wiem jak dołująca jest @ gdy marzysz o ciąży. U mnie teraz m-c dzieli się na etapy: czekanie na iui i nieczekanie na przebrzydłą @. Będzie dobrze! Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny ja to dopiero mam dziś doła:( ostatnio jak byłam u ginekologa to powiedział ,że mam cykl bezowulacyjny.Załamałam sie troche no ale trudno przebolałam.Teraz w środe miałam dostać okres dziś sobota nadal go nie ma.Mówie sobie to nie możliwe ale zawsze okres jak w zegarku co 28 dni.Rano po test pobiegłam i co sie okazało wiadomo jedna krecha:( co gorsze poczytałam na necie ,że przy cyklu bezowulacyjnym okres może sie opóźnic albo w ogóle nie przyjść i bedzie go trzeba wywołać.Kurcze jestem taka wściekła znów sie wszystko przesówa miałam robic badania teraz musze czekać na @ jak jej nie bedzie latać po lekarzach ahh.Musze odwołać androloga bo nie mam po co do niego jechać...Także raczej do iui w marcu nie podejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - kurcze to pechowo.. tak to niekiedy bywa ze jak czlowiek bardzo chce to nie wychodzi.. mam nadz.ze lada dzien dostaniesz @, a jeszcze lepiej by bylo gdyby test sie pomylił ..tego zycze! Agusia - wszystkiego najlepszego! ja mam juz ponad 32 lata, jeszcze w tym roku 33 ale staram sie nie załamywac...To nic nie daje...Wprost przeciwnie...Glowa do gory!uda sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za życzenia, ale w taki dzień jak dziś trudno jest wykrzesać z siebie optymizm jeśli wie się ile niepowiedzeń za Tobą. Jutro wszystko wróci do normy i znów pozytywnie będę na to patrzeć. I trzyman kciuki za pierwszą zafasolkowaną na tym formum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus7ia ja również dołączam się do życzeń:* Emcia32 też mam nadzieje,że dostane @ jak najszybciej wyczekuje jej jak nigdy heh.Laleczko mam jeszcze pytanie dotyczące cynku i kwasu foliowego.Podawałaś mężowi raz dziennie po jednej tabletce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia 100 lat!!! :) Dziewczyny wiecie co,dzisiaj przeczytałam ulotke clo i sie trochę zmartwiałam.Otóż napisane jest ,że przed zażyciem konieczne jest badanie ginekologiczne ponieważ np. jak są torbiele to nie można stosować clo,i jeszcze doczytałam ,że u kobiet z mięśniakami trzeba ostrożnie stosować clo bo może on wpłynąć na powiększenie mięśniaków :( Kurcze nie zauważyłam ostrożności u mojego gina,jak wykonał usg po iui to sprawdzał tylko czy pęcherzyk pękł,i nic nie wspomniał o mięśniakach czy ok jest.A dalej nie wiem co z tymi dwoma nie peknietymi,a jak się zrobiła z tego torbiel a ja dodatkowo zażywam clo to ciekawe co z tego by było.Moim zdaniem on sam powinien zaproponować jeszcze jedno usg żeby sprawdzić czy tamte pęcherzyki się wchłonęły.Jak sądzicie? Kurcze jak na razie to nie trafiłam na lekarza któremu zaufałabym w 100%,to smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus - oczywiście ode mnie też 100 lat! I zacznij myśleć, że masz DOPIERO 31 lat a wiele kobiet w Twoim wieku dopiero zaczyna myśleć o dzieciach czyt.raczkuje także wszystko przed Tobą! Mlkaa- no to zroUmiałe, że się wkurzasz.... Ja też sie wściekałam jak myślałam, że mi cykl przeleci :/ Giziula. - z mięśniakami nic nie pomogę :o Miłej soboty dIewczyny! Ja dzisiaj na kolacyjke do czeskiej knajpy pogibać się troche a co! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula - co do clo to ja jak wzielam po raz pierwszy po 1 tabletce dziennie to urosła mi torbiel 4 cm... Przestymulowalam sie tak lekarz stwierdzil... Torbiel po kilku miesiacach samoistnie zniknela.. Teraz juz biore tylko po pol tabletki dziennie...Ostatnio nawet jak bylam u gina w styczniu to akurat po owulacji, bylo ciałko zolte wiec pecherzyk pekl, ale niestety ciazy brak... Mam pytanko dziewczyny - czy robilyscie badanie na obeznosc bakterii ureaplasma i mykoplasma? Bo czytałam gdzies, ze one powodują niepłodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za odp. Emcia ja też mam brać po jednej tabletce,ale będę brała po pół jak ty :)Ja nie robiłam tych badań,ani na chlamydię a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a jak ja za pierwszym razem brałam po jednej tab i sie nie przestymulowałam to znaczy że ta dawka jest ok,czy nie ma to znaczenia i w tym cyklu akurat może być za dużo? Nati a ty poprzednią miałaś na cyklu naturalnym,a teraz tez bierzesz po pół tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula - mysle ze spokojnie mozesz brac jedna tabletke jesli wczesniej brałas... ja teraz biore po pol i jest ok... Tez nie robilam tych badan ale sie powaznie nad tym zastanawiam.. mialam posiew z szyjki ale nie pod katem tych bakterii, a ponoc to musi byc pod tym katem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcik84
no i beta 170 :) aż się boję cieszyć, żeby się znów nie okazało że za wcześnie. za was wszystkie cały czas trzymam kciuki, na pewno wszystkim się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko dziękuję za odpowiedź kupiłam już dziś w aptece wszystko wiec teraz mój mąż będzie brał kwas,cynk,androvit witamince c i jeszcze dziennie talerzyk owoców może ta kuracja pomoże a na pewno nie zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcik jeszcze raz gratulacje:) fajnie że jest już tak świetny wpis o upragnionej wysokiej becie:) Trzymam kciuki żeby była tylko większa i więkasza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO DZIEWCZYNKI!:) Dawno mnie nie było i nie wiem co się ogólnie działo a nie chce mi się za bardzo wertować poprzednich stron, tak że jak któraś zaciążyła albo coś kolwiek innego sie zmieniło to mi napiszcie, mi pomału zbliża się inseminacja:) @ mam 11.02 tak że myślę że jeszcze nie całe 2 tyg.;) Ale...zaczełam nową prace i robię w acetonie i wiem że to szkodliwe ale jak by sie udało to miło by było mieć potam kase a pracuje dopiero tydzień i jak sie uda iui to akurat będzie mies.po rozpoczęciu pracy więc od razu będe w razie wu mogła iść na chorobowe (o ile mi przedłużą umowe:) Bo w tej firmie umowy przedłużają co tydzień a jak nie ma zamówień to nie przedłóżają:( , mam nadzieję że choć pełny mies.popracuje) A apropo to ile trzeba przepracować żeby iść na chorobowe????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcik84
dzięki dziewczyny :) wierzę że wam też juz niedługo się uda :) będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Marcik, gratulacje!!! To wspaniala wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati84
Marcik - fantastyczne wieści, jak ja Ci zazdroszcze :) gratulacje i dbaj o siebie :) Giziula - tak, ostatnio na naturalnym, przy pierwszej iui brałam po pól z tego co pamiętam, teraz nie byłam na konsultacjach tylko telefoniczńie gin powiedzial ze moge brać, brałam po całej ale ostatnie dwa dni po pół. Emcia - mam nadzieje, że sie dobrze bawisz, ja właśnie wróciłam z mini ostatków w danće klubie hihi gdzie świetnie się bawiłam przy modern talking i wekend ona tańczy dla mnie jejejeje hahaha :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×