Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

nati napewno sie udalo tym bardziej ze ty jestes zdrowa i wyniki twojego m sa bardzo dobre wiec nie ma innej opcji aby sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paula! Dziewczyńy, nie będę wrzucać tych fotek - właśńie wyczytałam, że nie można zwracac uwagę na wynik po wskazanym czasie, bo jest on poprostu nieważny. Podobno zawsze znajdą się jakieś ilości hormonu ciążowego dlatego czasem po czasie kreska je pokazuje. Tak więc narazie odpuszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati tym sie nie przejmuj, producent testu poprostu musi taka informacje zamiescic, ja wszystkie moje testy zostawiam dlugo i tylko jeden raz wyszla mi po pol godziny druga kreska choc nie bylam w ciazy (a raczej byl to cień cienia drugiej kreski), a robiłam tych testów już naprawde baaaardzo duzo, więc nie sadze zeby to byl akurat ten przypadek. trzymam kciuki a jak jutro tez wyjda dwie kreski to ja juz zaczne cieszyc sie za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- jestem dziś po pierwszej inseminacji. mam teraz bóle podbrzusza i kłuje mnie raz w jednym a raz w drugim jajniku. czy też tak miałyście??? napiszcie prosze wasze odczucia jakie miałyście w dniu inseminacji. czy lekarz kazał wam jakoś szczególnie o siebie dbać?? nie przemęczać się, nie dzwigać? czy coś w tym rodzaju? czy pracowałyście normalnie zaraz po inseminacji, czy miałyście wolne i odpoczywałyście? lekarz nie dał mi żadnych szczególnych zaleceń- nic. mam żyć normalnie.. a może jednak jest szansa by zwiększyć powodzenie poprzez specjalne traktowanie sie w najbliższym czasie?? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuka - jutro to ja chyba na bete polece, bo już nie wytrzymam :) no właśńie też nie pamiętam aby wcześniej mi wychodziła jakakolwiek druga kreska, nawet po czasie.... Tylko teraz mam słabiutkie kreski na trzech testach po upływie jakiś 15-20 minut.... Zobaczymy :) Moonika - ból podbrzusza i jajników od razu po iui też miałam, cały dzień bolały, na następny też. Co do prcy to ja normalnie poszłam do pracy i właśnie żyłam normalnie. Tak mi powiedział lekarz. Jasne, że w dniu iui się troszkę bardziej oszczędzałam ale na drugi dzień pojechałam na narty i tam napewno nie odpoczywałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati - i bardzo dobrze ze na bete pojdziesz, to najpewniejsze. a wracajac do testoe nawet gdyby mial pokazywac po dlugim czasie niewazny wynik to jeden a nie kazdy ktory robisz:) ja cos czuje ze bedzie git :) a mi zac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - ale fajnie :D Nie wierzę, że ovitrelle fałszowałby wynik na tyle dni. U mnie jak nie było ciąży to z drugiej kreski, nawet bladziutkiej "były nici" Nati, Giziulka - lećcie Wy lepiej na betę, bo trzymacie nas w niepewności! Moonika311 - te bóle to normalka, nie denerwuj się! Zachowuj się normalnie, tak jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zaczynaja sie dzisiaj chyba bole owulacyjne a usg dopiero w sobote, mam nadzieje ze nie sprawdza sie moje obawy i nie bede miala owulacji za szybko (zanim pojade na iui). przypomne, ze na wtorkowym usg pecherzyk w prawym jajniku mial 10 a w lewym 11mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja po tej iui ,miałam takie bóle że z łóżka się nie mogłam ruszyć,do tego wzdęty brzuch.Na drugi dzień jak chodziłam, to do południa też jeszcze miałam problemy z wyprostowaniem się,ale potem wszystko minęło:) Żyj normalnie,chociaż nie do końca.Ja np staram się po iui nie dźwigać ciężkich rzeczy,a tak ogólnie to normalnie :) xxxxxxxxxxx Dziewczyny ja bym zrobiła tą betę jutro,ale i tak wynik byłby dopiero na poniedziałek :( ale mi się niefartownie złożyło że testowanie przypadło na weekend...Dlatego nie pozostaje mi nic jak tylko siknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula u was tak dlugo czeka sie na wynik bety? u mnie jest w kilka godzin (jak sie usmiechniesz to w dwie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko - no właśnie wcześniej u mnie też drugiej nigdy nie było... No nie wiem - może się nie przyglądałam po jakimś tam czasie? Nie pamiętam już.... No ale Kuka - rzeczywiście - trzy testy mimpokazały... Jade jutro, nie ma bata :) Giziulku - no to i tak długo jak na drugi dzień - u mnie wynik na szczęście jest pomgodzinie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta poniżej 2 :( Kochane ostatnia iui w marcu jak wszystko będzie ok :) Także znowu nas sporo będzie testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula a nie za szybko troszke testowalas??? moze jeszcze jest nadzieja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Gizula, mielo dopiero 11 dni to chyba rzeczywiscie ciut za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewuszki. Jestem 4 strony do tyłu, bo postanowiłam więcej czasu poświęcać mojemu m:) w końcu dostałam okres!:) hura:) od jutra zacznę liczyć cykl, bo dopiero zaczęłam krwawić. A od 2 dc zaczynam stymulację. Dzisiaj przeszłam samą siebie i zrobiłam sobie spacer 16 km!:) nogi mam krótsze o pół metra:)ale dobrze się tak zmęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak by była to ciąża to na pewno wartości byłby większe mimo wczesnego wykonania badania :) Dupek już odstawiony teraz żeby szybko @ przyszła i jedziemy dalej :) Mój m wczoraj pobiegł do sklepu i wrócił z bombonierką ,chciał mi osłodzić te smutne chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi w takim razie giziula :( a ja juz dzisiaj jestem lekko podłamana, pobolewa mnie jajnik i juz nie na żarty się boję, że miałam rację i owu będzie dziś lub jutro i iui w tym miesiącu przepadnie. aż się boję tego jutrzejszego usg :( z drugiej strony dopiero wczoraj zauważyłam płodny śluz, więc raczej jeszcze troszkę do owu, ale w takim razie czemu pobolewałby mnie jajnik juz teraz, raczej tak nie miewam, boli dopiero gdy pęka. sama już nie wiem co o tym myslec, czy to mozliwe zeby juz byla owulacja skoro we wtorek pecherzyki mialy 10 i 11mm? :( życze wam dziewczynki miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Doniu :) Już Ci streszczam ostatni główny wątek: Nati nam podnosi poziom adrenaliny :D Nati - już nie mogę się doczekać twojej bety! Czekam na odp. Ja dzisiaj mam wizytę u mojego gina i chciałabym pójść pozytywnie nastawiona :) Giziulko- czyli jednak zrobiłaś betę. Tak mi przykro. Wiesz, wczoraj oglądałam zdjęcia koleżanki, która chrzciła dwóch siostrzeńców jednocześnie. Miedzy maluchami jest tydzień różnicy. Może i u Was tak będzie i zaciążycie razem z Milką w marcu :D??? P.s. moja przyjaciólka również się stara o bobaska (tylko oni naturalnie, jedno już mają). I też mamy taką cichą nadzieję razem nosić, razem rodzić :) Nawet ostatni cykl zaczął nam się tego samego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - to dobrze, że już możesz zacząć od początku :) podziwiam cię za ten spacer! Ja jeszcze niedawno razem z moim mężulkiem biegaliśmy 2 razy w tygodniu po 8-10 km i byłam wypompowana.... Ale jak się zaczęła zima to wiadomo - kocyk, herbatka i tv :) ruch to jest super sprawa, człowiek od razu lepiej się czuje! xxxxxxxx Giziula - dobry facet z tego Twojego m :) bardzo mi Was szkoda, że znowu nie wyszło! Cieszę się, że mimo tego masz takiempodejściei startujecie od razu z trzecim podejściem. Nam jeśli tym razem nie wyjdzie to nie wiem czy nie zrobimy miesiąca przerwy.... xxxxxxxxx Dziewczyny - krewka oddana, czekamy gdIeś do 11. Ale czuje, że nici z tego - jakoś tak podświadomie. I proszę jeszcze o pomoc! Wczoraj w trakcie a już najbardziej po seksiku miałam takie skurcze pochwy- macicy, że z bólu wyrobić nie mogłam! Wzięłam dwie nospy i dopiero pompół h przeszło. Ale to był taki ból, że ruszyć się nie mogłam o chodzeniu nie wspomnę. Łzy same leciały. Aż mi słabo było. Czytałam, ze to może być endometrioza lub tyłozgięcie maciciy i inne różne przyczyny. Powiem Wam, źe się bardzo wystraszyłam! Czy któraś miała taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w samochodzie pod kliniką i boję się tam wejść.... Ty głupia głupia babo! Muszę ruszyć tyłek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati to sie rusz bo my tu czekamy na te dobre wiesci :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laleczko dziękuje :) nati trzymam kciuki🌻 giziula przykro mi Kochana👄 Beti kiedy IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam - dziewczyny, nic nie wiem! Beta 3,73..... Poniżej 5 ale to dopiero 11 dzień po iui. Hormon może się dopiero zacząć produkować lub to pozostałość po podaniu ovitrelle 13-14 dni temu. Pewnie dlatego też wychodziły te kreseczki na testach. Dupek mi się konczy jutro (2tabletki)dlatego będę musiała brać po jednej tabletce i dopiero we wtorek powtórzę, bo w pon mam konferencje i nie dam rady... Wkurza mnie tomwszystko. Myślę jednak, że to pozostałość po pregnylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Doniu jade w poniedziałek to będe już coś więcej wiedzieć :) Nati dawaj dawaj czekamy na dobre wieści :) Ja jade z małym teraz do weterynarza ale widze że już mu lepiej całe szczeście . Pozdrawiam i całuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin powiedział, że 11 dni po iui to może być za wcześnie a ovitrelle nie fałszuje już wyniku (powiedział, że do 4-5dni po podaniu!) a na moje pytanie skąd te kreski na testachnpowiedział, że nie wie.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×