Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Nati nic straconego może akurat się udało mam taka wielką nadzieję i trzymam za ciebie mocno kciuki z tym domalowaniem uśmiałam się jak nie wiem :) U mnie dzisiaj tragedia sam stres nie dość, że chora to mój bidulek pies się rozchorował i to bardzo wymioty cały czas więc od razu do weterynarza , kroplówke dostał biedny dwa zastrzyki i tabletki i do domku teraz mam go obserwowac jak nie przejdzie to wieczorem do lekarza :( ostre zatrucie. Przy okazji sie dowiedziałam że jego pan doktorek leczył się z żona 10 lat na bezpłodnośc w tym roku został tata w koncu jak to stwierdził leczą się w Katowicach w provicie fajnie było tak pogadac od serca , powiedziła że u nich największy problem to była psychika za bardzo chcieli. Pozadrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti moja psinka co chwile jakieś zatrucia ma:( takie delikatne zołądeczki mają.Pózniej patrzy na Ciebie tymi smutymi oczkami i aż się serce kraja hehe.Ja ostatnio całą noc nie spałam jak z dzieckiem bo cały czas wymiotował i rano do weterynarza a późnie kurczaczka gotowałam dla mojego synusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka to mnie rozumiesz doskonale jak mu podawał ta kroplowke to mialam świeczki w oczach , i od razu sie zaczał temat czy mamy dzieci ja mowie że nie że sie staramy i leczymy a on mówi widać bo tuli pani psa jak małe dziecko i wtedy juz sie rozpłakałam i zaczęła się rozmowa biedny spi mój malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Beti bidulko wiem co czujesz,mój psiak jak się tak rozchorował i wymiotował całą noc to juz myślałam że po nim,zaraz z samego rana do weterynarza tez kroplówki dostał ,był już taki osłabiony ,nic nie jadł to były straszne chwile dla mnie,myślałam że dopadła go parwowiroza :( wyłam jak głupia i pisałam najgorsze scenariusze,ale na szczęście jest ok i u was też będzie bo w porę zareagowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi mu przejsc bez niego to bym chyba zwariowala w pustym domu , najwazniejsze ze od razu pojechalam ja zawsze tak szybko reaguje to chyba instynkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinka przykro mi :( A teraz co macie w planach ??? Naturalne starania czy IUI ??? Lekarz skierował cie na jakies badania pod katem samoistego poronienia ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.Jestem już po.Teraz leze sobie pod tylkiem poduchy i oczywiście piszę do was moje kochane.Normalnie czuje że będzie dobrej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
Beti trochę już przeszłam w swoim życiu, a mianowicie ciążę pozamaciczną w 2011 r. - jajowód zachowano. Po tej ciąży miałam robione hsg i wyszło, że jajowody są drożne. W listopadzie 2012 r. miałam pierwszą IUI, ale jak pisałam już tu wcześniej poroniłam w 6 tc. Druga IUI w styczniu nie udała się, teraz jestem po trzeciej IUI i czekam... A tak w ogóle to mam problem z wysoką prolaktyną, którą już leczę pół roku bromergonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok teraz małe info pecherzyk prawie pęknięty 22/20 mm,endometrium 11 mm parametry pi preparatyce objętość 0,5 ml koncentracja 25 mln/ml ruchliwość a+b 45% c 25% d30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, milkaa - nie napalam się naprawdę... Fajnie zobaczyć tę drugą kreskę ale patrze na nią z przymrużeniem oka :) Celinko - dziękuję za dobre słowo - dodałaś mi otuchy, a nóż może? Razem z Beti wiemy co to znaczy poronić także przez to przykre doświadczenie też już przeszłyśmy.... Życzę Ci aby teraz był szał dwóch kreseczek! Oczywiście wszystkim tego życze! :D Agnes - no to żeby teraz wojskowi ładnie pobiegli w dobrą stronę ;) i kolejne 14 dni czekania.... Nienawidzę tej cyfry! Ps. Wszystkie sobie domalujmy drugą kreskę i będzie git! Chociaż na pięć minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dzięki za relację,niezłe endometrium miałaś :),moje w dzień iui tylko 8,1.No to długie dwa tygodnie teraz przed tobą.Ja powoli dobiegam do finiszu i całe szczęście bo chyba zwariuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes mam pytanko.Jaką objętość ejakulatu miał Twój m przed preparatyką? bo mój m ma bardzo mało 1ml a kiedys miał nawet tylko 0,5ml :( i boję się ze przy takiej małej objętości nie nada sie do iui bo skoro ma tak mało przed preparatyką to ile bedzie po?jedna kropelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes: czy ty może miałaś tak że po jednej kuracji clo nie miałaś pęcherzyków? Bo ja miałam tylko 1 i załamało mnie że już w nast. mies. też napewno nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko - ja jestem na etapie naturalnych staran, do iui podejde prawdopodobnie dopiero w wakacje bo mam problem z urlopem i dojazdami do Poznania.. Agnes - 3mam kciuki! tez mialam podobny pecherzyk i endometrium podczas iui ale sie nie udało, wierze ze u Ciebie sie uda! Giziula - czekam na dobre wiesci! pozdrowienia dla wszystkich!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty teraz Aga też masz 1? Mi lek na jednym nie robił:( Nati: Czy ty mi może na facebooku wysłałaś zaproszenie? Bo mam tam jakąś Natalie i zastanawiam się czy to ty czy nie ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti31xxx oj przykro mi :( z powodu psinki ja jeszcze mieszkjac w rodzinnym domu ,mielismy psa i zdecgł na nosówke:( nie dalo sie go uratowąc ,pamietaj jak z siostra płakałysmy... agnes1978 to trzymam y kciuki za pozytywny wyniki IUI,ednometrium b,ladne i pecherzyki tez superasne teraz zeby sie udalo :) celinka85 witaj ehh przykro mi :( Nati_84 mam nadzieje ze to bedzie ta kreska jednak ,oby tak było Marunia29 spokojnie jeden pęcherzyk wystarczy do IUI mysl pozytywnie ,bo takie negatywne myslenie tez zle dziala na powodzenie Emcia32 do wakacji zleci....odpoczniesz chociaz sobie od tego wszystkiego a lepiej na spokojnie niz sie gonic nie potrzebnie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka i to może bedzie ta najwazniejsza kropelka :-) No dziewczyny macie racje długie 2 tygodnie przedemną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobiewyczytałam, że wstrzyknęłam sobie ovitrelle 250, który może się utrzymywać w moczu do 7 dni. Im większa dawka tym dłużej...no ciekawe, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes chyba się nie zrozumiałyśmy mój w 1ml nasienia ma 25mln plemników.Chodzi mi o to ile Twój mąż miał objętośći tnz mililitrów?Bo mój mąż nie ma aż tak mało plemników tylko objętość ma bardzo małą bo tylko 1mililitr i to już w najlepszym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati kiedy powtórzysz test?bo jestem strasznie ciekawa;) trzymam kciuki ale ja czuję ,że bedzie dobrz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zapewne moja chora głowa nie wytrzyma i zrobię test jutro!:) jak krecha będzie ciemniejsza albo pojawi się szybciej to będę bliżej niż dalej.... Chociaż im więcej o tym czytam tym bardziej mi się wydaje, że to jednak zakłamanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati to informuj nas na bieżąco;) ja jutro w pracy jak będe mieć chwile to zerkne tu żeby Ci pogratulować mam nadzieje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja też jestem strasznie ciekawa jak to u ciebie się zakończy więc trzymam kciuki bardzo mocno i czekam niecierpliwie, no i mi się wydaje że to jednak będzie ok :) też czytałam o okresie 10 dni gdy ovitrelle falszuje test. życzę powodzenia wszystkim podchodzacym do iui w najbliższym czasie i trzymam kciuki za te co będą testować. Ja czekam grzecznie do soboty na usg, mam nadzieję że nie będę miała owu zanim pojadę na iui a tego się obawiam bo należę do tych panikar co zawsze znajdą powód do zamartwiania się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati_84 nie mysl tyle bo cie zjedza krokodyle co ma byc to bedzie ,nie masz na to wplywu a moze pozytywnie sie rozczarujesz i sie uda głowa do góry!!!!jestem pewna ze zakonczy sie sukcesem jest inny ,u jednej bedzie sie utrzymaywalo a u innej wskazywalo na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka stronę wcześniej pisałam całe parametry mojego m pisałam je z protokołu inseminacji miał 25 mln /mo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×