Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

mam nadzieje ze po IVF tez posypia sie same dobre wiesci u mnie ,czy aniaszy czy u dziubaska oby tak bylo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
Ja testuję w czwartek, ale chyba nie wytrzymam jak Nati i zacznę wcześniej testować;) Nati masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ty szczęściaro,jeszcze raz gratuluję i pisz na bieżąco jak się czujesz :) :): ) Co za radość musiała u was zapanować,mmmm..... aż mi się łezka w oku kręci :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Moniczko nie przejmuj się to normalne że alizujesz co i jak,co by było lepiej też tak miałam i myślę że większość dziewczyn tak ma :) :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Kochane a ze mnie taka desperatka że wczoraj weszłam sobie na allegro i oglądałam wózki :) ach...... Przynajmniej pogoda się cudownie zapowiada :) buziaki moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati moje gratulacje :) Monia, siacha 1 trzymam mocno kciuki :) Laleczka u mnie niestety kicha na calego cykl przepada byłam dzisiaj u gina jest tylko jeden pęcherzyk i to mały nie ma szans na IUI w tym miesiącu :( dupa blada dostałam estrofem i clo i czekam na następną @ trudno nic się nie poradzi musze czekać :( Laleczko , Doniu a Wy jak tam kochane ??? Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to wszystko pokłocilam się z moim m bo podminowana jestem i zła miał być dzisiaj w domu to pojechał do pracy ale mu sie nie dziwie awantura z byle powodu bo gada z jakąś kobitką której ja nie znam i nie lubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Dziewczyny, jest w ogole sens robic test 2 dni przed terminem miesiaczki? Tak szczerze? ma to sens? ile dni od owulacji najepiej testowac? 10 czy to za mal0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
W kwestii wyjasnienia...ja wiem, ze u nas niby nie ma szans. ale jak okres mi sie zbliza to swiruje. co miesiac czlowiek sie ludzi, ze a noz widelec sie udalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka- ja zrobilam test na 3 dni przed terminem @ i wyszly dwie piekne kreski, a ta druga prawie tak samo mocna jak testowa, wiec to zalezy od organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka nie mów że nie ma szans patrz na historie Zuzi i rozumiem Cię doskonale ja jak mi się @ spoznia chociaż jeden dzień to sobie wmawiam a może się udało a tu jak zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - gratuluje! W koncu fantastyczne wiadomosci :) Beti - kurcze niedobrze, ze cykl Ci przepada, ale czasami nie ma tego złego.. Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Emcia znowu czekanie ach trudno wiem , że nie czekam sama :) Damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - kurcze, przykro mi jak cholera! A nast cykl na tych samych lekach czy jakieś "pierestrojki"? Wiesz, u mnie na clo w 9 dniu cyklu największy pęcherzyk miał 11mm! Gin dorzucił mi 3 zastrzyki Menopur i w czwartek 15dc usg. Do tej pory iui miałam 18, 19 dc, więc jak dobrze pójdzie, to niedziela, poniedziałek będą moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarnecik
witam Was Kobietki:) NATII!!!gratuluje, cieszę sie ze Ci się udało,normalnie napałałas mnie nadzieja:) laleczkazporcelany- witaj:) juz się czuje dobrze, nawet bardzo dobrze. Byłam dzis sprawdzac czy pekly pecherzyki i tak: jeden nie pekl,ale juz sie wchlania, bo jest mniejszy niz byl, 3 pekły- widac 3 ciałka żółte:) powiedzial ze pekly w piatek w nocy lub albo w sobote(a iui byla o 19 w piatek,wiec mam nadzieje ze w czasie sie to zgrało).i te bóle po prawej stronie wlasnie tak miala.dr chciał mi dac od dzis zwolnienie...ale narazie nie wzielam, nie chce ryzykowac straty pracy na wypadek gdyby sie nie udalo. jak zajrzal jakie mi nasienie podawal, to powiedzial, ze teraz sie przerazil(po spreparowaniu 16mln z czego 25% typu czy o rucha A)bo nie myslal ze wszystki byly dojrzalo. no i powiedzial zeby z tego trojaczkow nie bylo:)a ja myslę...zeby chociaz 1 był:)a od dzis poza folikiem homocysteina bede brac akard, luteine i clexane.i 14 moge robic betke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clarnecik supcio trzymam kciuki oj blizniaki to jak nic :) Laleczko oprócz clo mam estrofem i nic pozatym no cóż trudno muszę czekać :) trzymam mocno za Ciebie kciuki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti szkoda że cykl ci przepadnie ale szybko przeleci. Byle do wiosny. Dla pocieszenia ja czekałam cały kwartał na następną IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti przykro mi, że się odwleka. Ja czekam prawie 5 miesięcy na IUI więc wiem jakie to dobijające. Od jutra biorę Clo, w sobotę jadę na usg. I IUI chyba w przyszłym tyg. Jak wszystko dobrze pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane ;) Ja się czuję tragicznie - jestem na konferencji a czymś się zatrułam i nie dość, że noc z głowy to jeszcze strasznie mi źle cały dzień. A najgorsze jest to, że chyba mi tempka skacze :o Jutro ode do gin, bo boje się oczywiście o i na bete. A co do objawów to od samej iui cały czas codzinnie pobolewał mnie brzuch, teraz też boli jak na @ i oczywiście mam tk Iwość piersi. Wszystko jak na @. Powiem Wam , że strasznie sie boje aby tylko wszystko było dobrze. Boje się niemiłosiernie pomdoświadczeniach sprzed roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - wspolczuje kiepskiego samopoczucia.... 3mam kciukasy, by było ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti przykro mi że przepadł ci cykl... :( A co do twojego m to się nie przejmuj,też bym zrobiła awanturę swojemu nawet jakby tylko rozmawiał z jakąś bździągwą :) zwłaszcza jakbym jej nie lubiła, to normalna reakcja kobiety hehe :) xxxxxxxxxxxxxxx Klarnecik no ,no,no jakby tak trojaczki hmmm.... ciekawie by było :) xxxxxxxxxxxxxx Dziewczyny powiedzcie mi od którego dnia cyklu brałyście estrofem i ile dni? Ja dzisiaj zapytałam gina o ten lek,a on powiedział że zobaczymy jak przyjdę na monitoring w 9 dniu cyklu,czy to nie będzie za późno? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,ale niby ten lek może blokować owu? Acha i jak iui się nie uda to czeka mnie histeroskopia,a potem ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati gratuluje :) super bedziemy porownywac brzuszki :) co do tygodnia ciazy skoro wiem ze mialam zaplodnienie 8 lutego to w sumie nie musze liczyc jak kobiety ktore nie wiedza kiedy zaszly, wg owulacji leci mi 4 tydzien ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula ja biorę od 2 do 6dnia po jednej tabletce. Są dziewczyny, które biorą od początku do końca cyklu, niektóre też biorą dopiero po owulacji. To chyba zależy od organizmu i zapotrzebowania na estradiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 mm. Tragedii nie było ale rewelacji też nie. Ostatnio w 30 dc! było 10 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarnecik
giziula no blizniaki to ja akceptuje bez mrugniecia okiem, ale trojaczki...bardzo bym sie bala, ze cos pojdzie nie tak...mam dwuroznosc, i to juz mnie przeraza, chodz jeszcze nie czas o tym myslec:)najpierw niech wogole sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarnecik
anulka, tobie nie miałam okazji pogratulowac. wiec gratuluje:)troszke nas tu w niedlugim okresie testuje, wiec nie zalujcie nam fluidkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Nati kochana gratuluję czułam ,że Ci się uda! Beti przykro mi,że przepada Ci cykl:( myślałam,że razem będziemy testować.Beti a dlaczego nie brałaś teraz clo?Kochane ja dziś miałam wizyte i też w tym miesiącu do iui nie podchodzę.Załamana nie jestem bo lekarz przepisał mi clo i ovitrelle więc próbuje naturalnie jeszcze ale troszke mnie postymuluje.Jestem pełna nadzeii.Powiedział,że jesteśmy jeszcze młodzi czas nas nie goni więc będziemy jeszcze dwa,trzy miesiące naturalnie tylko ze stymulacją pózniej iui jak coś a jak dalej nic to po wakacjach laparoskopia ale to jeszcze daleko więc o tym nie myśle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik też mam dwurożność macicy i też bałabym się trojaczków,raczej tak szczerze mówiąc nawet nie chciałabym za bardzo.Oczywiście jakby się trafiło i wszystko dobrze skończyło to super,jakoś trza by było dać radę.Ale za to marzą mi się bliźniaki,chociaż też byłoby to u mnie większe ryzyko z powodu tej macicy i mięśniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Teraz ja za Was wszystkie trzymam kciuki ;) dzisiaj miałam iść na bete ale leże w domu - po zatruciu tempka w no y skoczyła mi do 38 st także teraz leżę i się nie ruszam :o zawsze pod górkę :o Anulka - chodziło mi o to, że z tego co wiem to standardowo liczy się ciąże od pierwszego dnia ostatniej @ bez znaczenia jest to czy wiadomo kiedy była owulka czy nie. Tak mi mówił gin. Dlatego tak pomyślałam, że u Ciebie byłby już 6 tydzień :) hmmm no ale pewnie różnie się liczy :) xxxxxxxxxx Mówię Wam - tak się boję aby wszystko było ok, teraz jeszcze to zatrucie ehhh..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×