Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Bardzo piękne słownictwo hmm cos mi to przypomina :) Skoro forum jest bezpłciowe to idz na inne lepsze :) i bedziesz miała kobito z głowy :) Nati pamiętaj olewka :) napewno leżysz i pachniesz księżniczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to forum to porazka
Dolanczam sie do osoby wyzej widze ze nie jestem sama ktora tak mysli zaraz wam moge napisac jak sie nazywacie chcecie? Haha to akurat ja pisalam ale reszte wyzej inna z was tak wiec widac nie jestem jedyna pomaranczka tutaj i jeszcze sa dwie inne co pisza i nie broncie nati na forum facebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti: czego się mnie czepiasz? Przecież do ciebie konkretnie nie było to pytanie, jak nie masz ochoty to nie czytaj moich postów i nie odpowiadaj na nie, widocznie jakis mam powód że o to pytam i w sumie to nie za specjalnie powinno cię to obchodzić, nie?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia dobre nie zauważyłam żebym się czepiała ale skoro tak uważasz to twoja sprawa śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,.mmmmmmmmm
Natuś miej w nosie pomarańczowego trola olej ją i wsłuchuj sie w swój organizm ale bez przesady.Cieszę sie że jesteś i że Ci sie udalo No smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na pewno nie:) Ja jak mam coś do kogoś to mówię czy pisze otwarcie, a po co by było się ukrywać za pomarańczowym kolorkiem:) A niech ktoś wie co myślę o nim..:) Lepiej tak niż za plecami obgadywać albo z pod pomarańczowego koloru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dla ciebie to jest smieszne ale mnie akurat wnerwia jak ktoś mi sie wpierdziela np. w to co piszę a twoim zdaniem to nie jest czepianie sie? Niech sobie kazdy pisze co chce,nikogo to nie powinno obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo nerwowa jesteś :) ja się ni ukrywam nigdy za pomarańczowym kolorkiem pisze to co chce nawet jesli ktoś uważa że się czepiam. I nie zamierzam z Toba polemizować każdy ma prawo do własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha
no to mamy fałszywców na facebookowym forum jak i tu i to nie jedna a ze trzy flądry jak mozecie teraz tu pisac? jestescie falszywe ktora albo które sa takie popieprzone???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek w 12 dc. I już najprawdopodobniej zostanę w szpitalu do IUI. Estrofem dzisiaj kończę brać. Zobaczymy co wyhoduję :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu ma chyba okres :D Nie wiem, że ludziom się chce sobie życie komplikować. W życiu nie wchodziłabym na forum, na którym mnie denerwują. Szkoda czasu i nerwów. Jest mnóstwo innych podobnych. Nie pasuje towarzystwo, to je zmieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu no to co trzymamy kciuki :) Laleczko za Ciebie już dawno mocno zaciśnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laleczko tak, 3 dni. U nas tak jest na nfz. Dopiero po 3 dobach fundusz zwraca szpitalowi za pobyt. Jakieś głupie przepisy. Ale odpoczne sobie trochę:) mam 2 książki do przeczytania:) nie życzę sobie takich epitetów i jestem daleka od zazdroszczenia komukolwiek czegokolwiek. Jak już powiedziałam, na każdą z nas przyjdzie odpowiednia pora. Ja cierpliwie czekam na swoją kolej. A wypowiadam się na forum, bo kto inny jak właśnie te dziewczyny mnie zrozumieją. Niestety z kolegami z pracy nie mogę porozmawiać o mojej owulacji:) miłego dnia i mniej jadu Ci życzę, bo Kiedyś ugryziesz się w język i zginiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu: Ciekawe czy ty byś sie nie wkurzyła jakby ktos ci napisał : "czy nie masz innych pytań" A co to kogo obchodzi co ktos inny pisze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rasztą nie wchodzę więcej na to forum bo widze że co niektórzy z tej rozpaczy czepiaja sie o byle co innych:\ I to nie jedna osoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestańcie odpisywać bo menda się stąd nie wyniesie!!! xxxxxxxxxxxxx A tak z innej beczki.Orientujecie się może czy kobieta z jednym jajnikiem mam mniejsze szanse powodzenia ivf? Pytam bo mój prawy jest jakby leniwy,oczywiście zdaję sobie sprawę że wtedy drugi przejmuje całą robotę i normalnie kobieta ma takie same szanse na ciąże.Tylko nie wiem jak to się ma do stymulacji przed ivf.Czy przez to mogę mieć mniej pęcherzyków? Kurcze jestem trochę skołowana,wiem że wy na tym etapie nie jesteście,ale może cosik wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny - u mnie zaczęło się plamienie :o wzięłam dupka, nospę leżę. Dzwoniłam do gina i tak kazał. Powiedział, żeby przyjechać jak przestanie, wcześnie nie ruszać się z łóżka....załamka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula z tego co wiem to ten zdrowy jajnik przejmuje funkcje drugiego. Mogę się mylić. Znam kobiety, które naturalnie zaszły z jednym jajnikiem. Moja babcia na przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati leż miejmy nadzieje ze to nie najgorsze ja wierze ze nie kochana trzymaj sie A ty nie wyzywaj ludzi od suk wynocha !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati popros lekarza o ten encorton i sie nie stersuj wiele kobiet ma plamienia w ciazy, organizm mysli poprostu ze ma @ musi sie przywzwyczaic do tego ze cos sie tam zmienia im mniej stresu tym lepiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Nati jaki pisze Anulka plamienia w ciąży też występują,nie zakładaj najgorszego.Biedactwo pewnie odchodzisz teraz od zmysłów... Leż i niech ci mąż nadskakuje bez umiaru,obiadek też do łóżka.TRZYM SIĘ KOCHANA :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati wiele kobiet ma plamienia w ciąży moja mama jak była w ciąży z moją siostrą to plamiła i urodziła zdrową 4kg dziewczynke:) spokojnie kochana nie denerwuj się wszystko będzie dobrze:*Twoja ciąża jest silna zobacz jaka miałaś ładną bete jak rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×