Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Agnes kochana zrób tą bete co ma byc to bedzie a po co się dalej stresować? A jak się czujesz w ogole?Myślę,że bedzię dobrze,że będziesz się cieszyc i przekażesz nam dobre wieśći;)trzymaj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarnecik
agnes- powidzenia jutro,trzymam kciuki Czy którejs z Was znane zastrzyki clexane?pytam, bo jestem przerazona tym jak one bola, i tym jak wyglada moj brzuch po 7 zastrzykac...plakac mi sie az chce...jakby sie iui udala, to przyjmowalabym je prawie do konca ciazy...ja juz mam z lewej i prawej kwiaki jak piesci. czy ktoras tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - no ja zostałam w szpitalu. Plamię tak jak plamiłam na brązowo - krwi czerwonej chyba nie zauważyłam. Niestety cały czas bez przerwy boli mnie ta prawa strona :o to jest naprawde ciężki ból. Nawet zaczęłam myśleć czy to nie zapalenie wyrostka! Lekarz nic nowego nie powiedział. Na usg było widać ciałko żółtę a najbliższe dni pokażą czy sie rozwija. Jutro mam wyniki bety więc zoabzce jak to wygląda. Cięzkie chwile, ciężkie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati kurcze bardzo mi nie cholernie mi przykro że musisz przez to wszystko przechodzić brak mi słów :( Mam nadzieję , że będzie dobrze kochana trzymaj się tam dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja tez tak miałam na początku ciąży najpierw brunatne plamienie potem delikatnie krew i straszny ból z lewej strony okazało się że to powiększony jajnik .z ta różnicą że ja betę w 31dc miałam 1100 .życzę ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem juz po becie. Wyniki po 17 ale w domu będe ok 19 bo m zabiera mi auto i musze autobusem sie tłuc.Normalnie masakra jak ja to przetrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - beta mi przyrosła ale na usg nawet nie widać pęcherzyka ciązowego a kończy sie 5 tydzień. Lekarz powiedział, że nie wygląda to za dobrze.... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati bardzo bardzo mi przykro :( wiem co czujesz mam tylko nadzieję że to jeszcze nic straconego a jak teraz jest beta podwoiła się ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś wchodzę tylko po to,by zobaczyc,co z Nati. Czy jeszcze jest szansa,że bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIewczyny - nic nie wiem. Beta się podwoiła ale nie widać pęcherzyka. To jest dokładnie 4tydz. 6 dzień przez co mam straszną nadzieje, że to może za wcześnie i go poprostu jeszcze nie ma :o ale szczerze mówiąc nadzieje już mi ucieka powoli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati kochana, wazne ze beta się pdwoiła, a pęcherzyk ciążowy to chyba nie reguła ze widac go u każdej kobiety w tym samym czasie, nie załamuj się, najwazniejsze ze jesteś w szpitalu pod opieką, a czy wykluczyli na 100% ciąże pozamaciczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati nie chce Cię pocieszać bo dokładnie nie wiem jak to jest ale moja koleżanka w 5tc była na usg i nic nie było widać nawet pęcherzyka , beta przyrastała tak jak Tobie za dwa tygodnie poszła na kolejne usg i wszystko idealnie dzidziuś juz jest na świecie nie denerwuj się naprawde ja wierze że będzie dobrze wiem że to marne pocieszenia dla Ciebie ale głowa do góry nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati pęcherzyk ciążowy widać przy becie ponad 1000 czasami nawet koło 2000 tysięcy więc nie martw się na zapas. Trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to powodzenia oby byla wysoka Nati bedzie dobrze na pocieszenie ci powiem ze moja kuzynla byla w podobndj sutuacji i skonczylo sie szczesliwie i pecherzyk sie pojawil na dodatek miala krwiaka musisz byc dobrej mysli pozdrawiam kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
Nati, dwa lata temu przeszłam ciążę pozamaciczną i u mnie wzrost beta hcg w ciągu 48 h wynosiła o 30-40% czyli stanowczo za mało...Lekarz mi mówił, że ciąża pozamaciczna jest ciążą słabą, nie mającą szans na przeżycie, więc temu pierwszym objawem jest mały przyrost Betahcg. U Ciebie jest odwrotnie, więc mam nadzieję, że będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - 3mam kciuki za wysoką betę! Nati - dziewczyny maja racje, jeszcze nic straconego, wierze ze bedzie w porzadku! trzymaj sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati kochana jak się czujesz??? Długo masz zostać w szpitalu ??? Przesyłam milion buziaków 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. MAM 2 kreski huuuuuurrrrrrrrrrrrra!!! Udalo sie po 4 inseminacji!!! :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta spadła, jutro zadecydują czy łyżeczkowanie czy sama się oczyszczę. Nie mam słów dziewczyny, nie mam słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×