Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Beti ja mam ten gonal w penie. Nastawiam sobie tam dawkę i wstrzykuje w brzuszek. Sama będę sobie robiła. Ta położna mi mówiła że dla mnie to lepsze niż zastrzyki bo tam bym musiała sobie odmierzać linijką odpowiednią ilość a w penie automatycznie się nastawia. Też mam dobre przeczucia co do tego leku napewno nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za wszystkie bardzo mocno kciuki oj czuję , że tym razem nam sie uda :) Laleczko ale z Ciebie fajna babka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha to chyba mamy inne bo ja mam fiolke z proszkiem do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, ampułko-strzykawke z 1ml rozpuszczalnika nic z tego nie wiem ha ha jakieś dwie igły jedna z czerwona a druga z różową końcówka i badz tu mądry a co tam będe jezdzic w ta i spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti to ja mam wygodniejszy sprzęt ale i tak naczytałam się w instrukcji o pęcherzykach powietrza i też nie wiem o co w tym biega ale myślę że dam radę hehe. Bałam się tych ampułek bo dość ze sama musisz sobie zrobić roztwór to nie ma ampułek z moją dawką i musiałabym ją sama odmierzać. A nie możesz iść z tym do pobliskiej przychodni zdrowia żeby jakaś pielęgniarka zrobiła ci zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak kochana uwazam bo tak jezdzic co drugi dzien Sosnowiec Katowice :) powiem Ci że nie dam rady sama ani mój m zresztą powiedziały mi dziewczyny że jak nie będe dawać rady to mam przyjechać to mi zrobią oby nam teraz się udało :) Napisz jak bedziesz na monitoringu jakie masz pęcherzyki po tym Gonalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urosły! Z lewej jeden 20 mm, z prawej jeden 20mm a drugi 18mm:) właśnie mnie na oddział przyjęli. Czekam teraz na wynik E2 i LH. Za chwilę pewnie się dowiem kiedy mniej więcej IUI:) giziula trzymam kciuki za Ciebie:) będziemy w podobnym czasie testowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Fajnie Doniu cieszę się bardzo mówiłam turbo pęcherzyki :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
klarnecik, czekam juz z niecierpliwoscia co nam jutro napiszesz. Powodzenia! Nati, olej, olej, olej, szkoda zdrowia, sama wiesz:-) Dziewczyny: Beti, Siacha dajcie znac jak sie bedziecie czuly po tym gonalu. Ciekawa jestem waszych opini. Paula, kiedy podchodzisz do in vitro? dobrze rozumiem, ze juz w czerwcu? czy juz teraz jakos cie do tego przygotowuja? Laleczka, naprawde podziwiam Cie. Tyle robisz dobrego dla tych dzieci. Ja jedyne na cos sie potrfaie zdobyc to zwykla pomoc finansowa. Laleczka, a moze cos tym dzieciom trzeba kupic. Daj znac. Chetnie cos Ci podesle. Pozdrawiam Was juz mniej zagilana i wciaz z Gdanska. Boze, jakie to piekne miasto. Nie to co ta moja Warszawa:-) Zawsze sie zastanawiam jak ten moj maz daje rade i nie teskni za 3miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Laleczka,. Ty jestes z Bialegostoku? Dobrze pamietac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
laleczka, a moge zapytac w jakim ty stwoarzyszeniu dzialaasz? I powiedz, jak te dzieci sie potem odnajduja jak/ po takich wypoas swietach musza wrocic do szarej rzcezywistosci? jak Ty to oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirusowa mama
juratka masz sposób wypowiadania mojej kolezanki-mileny. walczysz o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
jak to ? czyli jaki to sposob wypowiadania sie konkretnie?:-) Wirusowa mamo, mam juz dziecko. Chcielismy miec drugie ale niestety sie chyba nie da. Wiec licze na cud natury:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu to super że będziemy razem oczekiwać na wynik :) A powiedz mi po co wykonują ci badanie LH i E coś tam ? :) W ten sposób można lepiej trafić w moment owu? a brałaś coś na pękanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celina, Juratka - zalogujcie się Dziewczyny! :) Pomarańczowe wpisy zostaną usunięte odgórnie z naszego forum i będą usuwane na bieżaco. Nie będziemy tu trzymały takiego śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
dobra pomsyle z tym zalogowaniem z tym ze ja mam jakis uraz do wszelkiego rodzaju nk, fb goldenline itd wynika to z faktu ze nie lubie ekshibicjonizmu:-) nigdy jakos nie zakaldalam nigdzie zadnych kont ale moze tu poczytam regulamin i sie zaloguje choc w sumie co to jest za roznica czy jest sie zalogowanym czy nie? w sesnie co mi daje zalogowanie sie? niby nie mam nic przeciwko tylko zastanawiam sie po co sie w ogole logowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula1982TG ,donia28 trzymam kciuki !!!!!!! klarnecik zycze wysokiej bety!!!!! beti za ciebie równiez!!!!!aby to byla ostania udana IUI wszystkim wam zycze moje drogie:) Juratka co do IVF to mysle ze koniec czerwca albo koniec lipca bede podchodzic juz do IVF to znaczy zaczynac stumulacje póki co musze zrobic badania na koniec kwietnia czesc badan bo tak mi cykl wypadnie pozatym jeszcze nie mamy calej kasy na ivf jak bedzie calosc to wtedy bedziemy zaczyc przygotowania d oIVF tak wiec jeszcze troche czasu czekam spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka - to chodzi tylko o takie "zarezerwowanie" sobie loginu. Żeby wiadomo było, że jak Juratka to jest Juratka i tyle, nie o zakładanie profilu czy coś :) Bo pomarańcze będą usuwane i żeby przypadkiem Ciebie nie usunęli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Juratka- taka roznica, ze jak jestes na pomaranczowo to kazdy moze pisac pod Twoim nickiem, tak jak np ja:) a po co maja pozniej byc jakies nieporozumienia. Jesli bedziesz na czarno, to bedziesz miala haslo i nikt sie pod Ciebie nie podszyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
a ok rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e2 to estradiol. Badają poziom hormonów żeby sprawdzić czy komórki już dojrzały i kiedy podać Pregnyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ja nawet nie wiem co powiedzieć..... Dzisiaj rano pobrali mi jeszcze krew do bety i co? Wzrosła o 200! Więc Pani doktor mówi: szybko na usg, bo albo pozamaciczna albo zaśniad groniasty!! No i na usg dowiedziałam się, że to prawdopodobnie ciąża jajowodowa.... Jestem załamana, nie mogę przestać płakać, to jest nie do pomyślenia..... Wygląda na to, że mogę stracić jajowód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha a czytałaś ulotkę ja juz nie jestem taka zadowolona :( na jedno pomaga ale też może niezle zaszkodzic tym bardziej że jest napisane że częsciej dochodzi do poronień i ciąży pozamacicznej :( i znowu mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Nati cholernie mi przykro to jakaś totalna masakra co się tam u Ciebie dzieje za jakie grzechy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierd... bo już tylko takich słów można użyć,ale ty to masz wielkiego pecha... Tak mi przykro,oby to nie było jednak to... Trzymaj się kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti31xxxa kiedy masz dokładnie IUI bo chyba nie doczytalam albo cos przeoczyłam z twoich wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
Nati ale jak to beta Ci spadła, a potem znowu wzrosła? Przecież zrobili Ci łyżeczkowanie, bo na usg było widać resztki jaja płodowego. Nati może jednak to nie to? U mnie jak była ciąża pozamaciczna to beta rosła ale od samego początku przyrost był bardzo słaby i jajowód na usg był pogrubiony...Zrobili mi laparaskopie i jajowód uratowano, a po 2 dniach wyszłam ze szpitala z trzema małymi dziurkami na brzuchu i nie było to aż tak straszne jak to sobie wyobrażałam. Tylko, że u mnie szybka była diagnoza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×