Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Juratka zgadzam sie z TObą w 100% ktoś kto długo stara się o maleństwo nie bylby zdolny do takich rzeczy a pomarańcza się czepia bo kogoś musi norma. Doniu to świetne wyniki twojego M a ten twój pęcherzyk bardzo duży :) Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Doniu i najlepiej dzis poprawka w domku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Dziewczyny, piszcie jak po gonalu sie czujecie. Mnie, tak jak Beti , to akurat tez interesuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Dziewczyny co wam pomaga na bil glowy bo mnieod wzoraj nawala na maxa. Wziela ibuprom max i zero poprawy. Czy bol w skroniach to moze byc cisnieniowy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Nati, wymus bete na nich sorki ale co to jest? Jak to masz do poniedzialku czekac? W tej sytuacji to chore. Ja by, bete zrobila chocby inprywatnie. Powiedz im to to szybko ci zrobia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka mnie też ten Gonal bardzo interesuje, ja mam bóle głowy przy wachaniach ciśnienie niestety mi nic nie pomaga tylko świeże powietrze , tablety nie działają samo mi przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juratka ja jak w ciazy nie bylam, to pilam solpadeine do rozpuszczania 2 tabsy i przechodzilo silniejsze niz ibuprom i skuteczne na migreny, a dzisiaj od 3 w nocy nie spie wlasnie przez migrene i jedyne co moglam wziasc to apap, dzieki bogu moj maz pojechal do apteki bo tak mnie wysluszylo w nosie ze naczynka mi popekaly, jakas masakra dzisiaj jest z cisnieniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Beti, dzieki za odp ja tez wlasnie to podejrzewam. Bo zauwazylam, ze jak pogoda swiruje to mam przechlapane. Ale rozumiem, ze boli cie jak cisnienie sie zmienia a nie no. Jak jest niskie.?? Zzzzz Sluchajacie, wiem, ze to glupie pytanie ale moge po ibupromie max pic alkohol bo mam dzis podwoje urodziny w rodzinie i mega impreza w gd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Dzieki anulka, sprobuje tez tego leku co ty ale nie dzis bo mam w planach impreze:-) Beti, tez licze ze w koncu samoprzejdzie. Troche mnie pocieszylyscie, ze cos dzis z cisnieniem bo juz zdazylam sie nakrecic, ze to znowu zatoki mnie atakuja a tego by, nie chciala bo to przechlapane na maxa. Anilka, i co apap ci pomogl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Dziewczyny, 50 twarzy greya pewnie czytalyscie? Warto czy taka sieczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Ok, ale po co mialaby wypisywac te idiotyzmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Esia ale ty tepa jestes. WspolcUje ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratko ja mam bóle głowy na zmiany ciśnienia np. z wysokiego nagle na niskie i ogolnie jak jest niskie ciśnienie to mnie bardzo głowa boli :( Jasne że możesz pić nic Ci nie będzie to nie ketonal także kochana spokojnie pij i baw się dobrze. Ja czytałam 50 twarzy Greya i Ciemniejsza strona Greya mnie się książka bardzo podobala szybko się ją czyta i jest nasiąknięta erotyzmem :) polecam w 100% jak ktoś lubi takie książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juratka powiedzmy, ze apap złagodził do tego stopnia, ze jestem w stanie ruszac w ogole glowa, lekarz mi mowil, ze lepiej wziasc apap, zeby przeszlo anizeli toksyny sie rozlazily po organizmie i szkodzily dziecku, a glowa mnie dzis tak bolala, ze nie bylam w stanie sie poruszyc poprostu masakra cisnieniowa, no ale tak reaguje na zmiane pogody, zazwyczaj wtedy mnie boli glowa jak spada cisnienie, mam znajoma ktora lezy i wymiotuje jak ma migreny wiec podobno u mnie nie jest zle a solpadeine w tabletkach do rozpuszczania naprawde działa cuda to jest na kodeinie dlatego skutecznie dziwga cisnienie, a ja jestem osoba ktora nigdy nie pila kawy wiec tymbardziej nie mialam czym go dziwgac, zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz co do grya ja czytalam i mi sie bardzo podobal , wiekszosci moich kolezanek tez wiec mozesz przeczytac :) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz pomaranczo sama masz podwojna osobowosc i problemy ze soba wiec czemu sie czepiasz innych?, przeciez to forum ogolnodostepne i kazdy ma prawo pisac co mu sie podoba czyz nie? twoje słowa... wiec zejdz z dziewczyny jezeli sobie ubzdura ze ja porywaja kosmici i torturuja to jej tez napiszemy dobre slowo! zjamij sie czyms pozytecznym np idz wysprzataj mieszkanie albo ugotuj mezowi obiad albo idz pocwicz na fitnes bo ci sie przyda, a dodatkowo spalisz nadmiar energi, ktorej masz za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko dobrze powiedziane bardzo dobrze ja już nie mam słów . Życzę Ci zdrówka a Tobie Nati cierpliwości może poprostu nie czytaj tych głupot ja i tak to wszystko zgłaszam do usunięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Beti dzieki za info. Rozumiem, ze najlepszy sposob to w sumie przeczekac ten bol skoro wiemy ze jest cisnieniowy Co do eski - na co dzien nie popieram wulgaryzmow ale trzeba ci przyznac, ze dobrze jej powiedzials. Co za bezczelnosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Pomaranczko, wiesz a ja od tygdonia jestem w ciazy. Bede miala trojaczki. Urodza sie za 3 miesiace i od razu beda mialy pol roku i buzie pelna zebow. Od razu po urodzeniu dam im kotleta schabowego i grochu zebyblepiej rosly. I co ja tez mam bujna wyobraznie? Trudno ale tak mam i bede pisac co chcesz a tobie jak sie nie podoba to nie wchodz na to "nasze" forum. Jest wg ciebie eznadziejne i ok ja to rozumiem ale po co wchodzisz i sie denerwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratko ja mało kiedy przeklinam ale nie ma słów naprawde chore :( Co do bóli głowy kochana to sama zauważysz pewnie czy to z powodu ciśnienia a powiedz często Ci się to zdarza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Beti, ogolnie tomtylko wtedy jak mam zawalone zatoki. Ale o kilku dni jestem w gd i wczoraj znowu zlapal mnie bol glowy. Jestem troche przeziebiona, zagilaa i myslalam, ze to moze znowu zatoki ale chyba nie. Wczoraj tu byla chora pogoda, co godzine sie zmieniala niemalze, raz wiatr, raz slonce, za chwile sniezyca. Beznadzieja. Wczoraj wiecOrem starsznie padal snieg a dzis juz piekne slonce wiec w sumie jak jt taka piekna pogoda to juz bolec nie powinna. No chyba ze to chodzi wlasnie o to, ze pogoda tak bardzo sie zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Ufff:-) A co do forum to mimo, ze jest ono anonimowe to mysle, ze przyzwoitosc i uczciowsc obowiazuje bo jak nie to po co tu pisac? Dlatego ja zakladam, ze piszemy szczerze. Widocznie jestm latwowierna ale z gory zakladam, ze nikt nie chce zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Dobra kobietki, spadam sie szykowac na preze i zycze mileo weekendu. Nati, trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka nikt Cie
nie pyta o zdanie , a jeśli tak ufasz ludziom których nie widziałaś na oczy to gratuluję odwagi cywilnej.. Niestety ludzie z chorobami psychicznymi i zaburzeniami żyją wśród nas jeśli o tym wogóle słyszałaś , więc nie ośmieszaj się dziewczyno. A nati jutro urodzi zobaczycie !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko oczywiscie, ze ludzie z chorobami psychicznymi zyja wsrod nas, jestes na to swietnym przykładem, a tobie zal dupe sciska ze innym sie udaje a tobie nie, pisalam ci juz zebys poszla sobie na fitnes spalila ten tluszcz i energie bo masz i tego i tego za duzo, pozatym zbliza sie lato i nie wyobrazam sobie ciebie w stroju kapielowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha dobre Anulka naprawde dobre to jakaś sfrustrowana baba niepewna siebie i swojej wartości więc wyżywa się na forum i gnębi innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Pomaranczko, ze mna wszystko ok. Dziekuje za troske. Ja nie jestem obronca nati tylko mnie ten watek detektywistyczny nie interesuje. Ja tu zagladam z naDzieja, ze co chwila komus sie uda zajsc w ciaze. Po pratu szczerze kobicuje dziewczynom w ich ciezkiej walce o maluchy. Pozdrawiam cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) :) :) xxxxxxxxxxxxx Doniu łał ale wyhodowałaś pęcherzyk :) a nasienie no no no nie pogadasz też się postarał twój m :) No to kochana życzę złotego strzału i czekamy :) xxxxxxxxxxxxxxx Klarnecik cieszę się że lekarz cię trochę uspokoił,mam nadzieję że się nie myli i wszystko będzie w porządku czego ci życzę :) xxxxxxxxxxxxxxx U mnie z kolei sprawa przedstawia się następująco.Otóż dzisiaj byłam ponownie na usg,w zasadzie to trzeci raz po iui(dwa porzednie w szpitalu i dwóch lekarzy nie zauważyło ciałka żółtego).W mojej klinice dr Horak stwierdził że za bardzo zareagowałam na stymulację i wiecie co się okazało? Że na prawym jajniku też są pęcherzyki,nie wiem jak on to dojrzał.Wcześniej żaden z lekarzy nie widział mojego prawego jajnika ponieważ moja macica jest jakby przesunięta i nie szło go zobaczyć przez usg.Okazało się że są dwa ciałka żółte i chyba jeszcze z trzy pęcherzyki w tym jeden 25mm i dwa około 20mm.Czy to normalne? Owulacja już była skoro są dwa ciałka żółte,to co z tymi pęcherzykami? Wchłoną się? Boję się że zrobi się z tego torbiel.Do tej pory jak miałam usg na drugi dzień po iui to było tylko ciałko żółte i nic poza tym.Orientujecie się może o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×