Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Anulka - swietnie to ujęłaś :) Nati- 3maj sie i wracaj szybko do domu! przykro mi, że musisz przez to przechodzic... Giziula - ja Ci niestety nie pomoge w tym temacie, mam nadz.ze te pecherzyki sie wchłoną.. mi sie raz zrobila torbiel ale po kilku cyklach sama sie wchłonęła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chora psychicznie pomarańczo - gdybyś choć przez chwilę wgłębiła się w tego linka to byś wiedziała, że ja nie jestem przypadkiem szczególnym tylko STANDARDOWYM. Czego jednak można się spodziewać po tak głupiej osobie jak Ty - to było pewne, że nawet na to nie spojrzysz, bo mając gówniane pojęcie o czymkolwiek starasz się zatruwać mi życie tylko i wyłącznie przez swój chory i widac nieuleczalny charakter. I masz rację, e leżąc tutaj z wielką chęcią czytam artykuły które mnie dotyczą aby mieć jakąś wiedzę czego Tobie na wskroś brakuje. I cóż Ci mam powiedzieć - wyszło szydło z worka - i tak jak napisała anulka idź dziewczyno na jakiś fitness, popływaj może trochę, bo naprawdę Ci się to przyda..... Zastanawiające co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo - odpuść sobie...Nie rozumiem, czemu mają służyć Twe złośliwości? Co chcesz osiągnać? Chyba tylko to, że jak innym poubliżasz to poczujesz się lepiej! O Anulkę i jej figurę to Ty się nie martw! Spójrz może na siebie krytycznym okiem! Faktycznie musi być z Tobą coś nie w porządku...Ciekawe jaką Ty będziesz matką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co przekaze swojemu dziecku to moja sprawa i nie wypowiadaj sie w tej kwesti bo nikt cie o to nie prosil, jezeli myslisz ze jestes dalej anonimowa to sie grubo mylisz, wcale nie jestes taka inteligentna jak ci sie wydaje, i bardzo latwo bylo cie rozszyfrowac :) tak wiec posluchaj mojej rady i zacznij sie odchudzac bo z taka nadwaga to w ciaze nie zajdziesz, ja w przeciwienstwie do ciebie wygladam dobrze i nie musze sie wstydzic, po ciazy tez bede wygladac dobrze bo w przeciwienstwie do ciebie umiem spasowac z jedzeniem i uprawiam sporty, a ty jak widac na zdjeciach twojego meza wygladasz caly czas tak samo, ps wydepiluj brwi bo ci krzaki zarosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pal wrotki z tego forum i idz sie poudzielac na watku dietetycznym ostrzegam bo juz mam dosc czytania twoich wypocin, i niech to dotrze do twojego tepego mozgu, ale to pewnie bedzie trudne bo informacje pewnie docieraja tam z opoznieniem przez zwały tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka!!!!!!!!!!! Kocham Cię:D Krzaki, tłuszcz, brzydota ale czego tu się spodziewac? Jaki charakter taki wygląd! Tu akurat nie jest jak w kartach hehe...... No właśnie Twoim szczęściem będzie ptasia kupa na zrytym łbie czego Ci życzę z całego zbolałego serca! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymysl cos sama bo mistrzem cietej riposty to ty nie jestes a nie lubie jak sie mnie malpuje, jezeli myslisz ze zmylisz tu ludzi tym ze jestes anonimowa to sie grubo mylisz, nikt w internecie nie jest :), kazdy juz wie kim jestes i nie prowokuj bo zle to sie dla ciebie skonczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie robcie mi tego bo sobie zupe wylalam ze smiechu :) Nati ty też jesteś dobra, ja moge byc brzydula i dobrze mi z tym i to bardzo :) Wiecie co mnie dziwi ze niektóre posty które daje do usuniecia zaraz znikają a inne nie hmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemysl to kolezanko czy warto, mysl dalej ze jezeli jestes pomaranczowa to nikt cie nie roszyfrowal :) dobra sciema to polowa sukcesu ale tobie nie wyszla, szkoda mi ciebie z drogiej strony jakie to twoje zycie musi byc proste i smutne brak kasy na cokolwiek, brak znajomych i zainteresowan spowodowal, ze siedzisz przykjlejona do monitora i wyczekujesz tylko komu odpisac, bo nic innego swie nie dzieje a to twoja jedyna rozrywka no coz chyba zaczne ci wspolczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania - czy Ty byś komukolwiek pozwoliła na obelgi i takie traktowanie własnej osoby? CZY POZWOLIŁABYŚ aby ktoś anonimowo traktował się jak jakieś gówno? Normalny człowiek w życiu na to nie pozwoli! A jeśli czytasz to forum to pewnie zauważyłaś, że każda mogła na siebie liczyć, radziła jak tylko mogła i było ok. Ale nie wymagaj, że każda z nas będzie siedzieć cicho jak jakaś małpa tak nas obraża. I jeśli naprawde śledzisz ten watek to pewnie zauważyłaś kto zaczął tę całą rozpierduchę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same pomarńcze robicie nam śmietnisko z forum zauważcie że przez tyle stron jak się nie czepiałyście to było to przyjemne forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admistratorka Beti
klikaj klikaj , ludzie i tak wiedzą co o was myśleć. Tak przyjemne forum o doopie marynie bo napewno nie o inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro o doopie marynie to Wam napiszę co na obiad dzisiaj zrobiłam:) łososia na maśle z limonką, do tego roszponke z sosem vinegret i babeczki ziemniaczane:D pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super mniam mniam a ja mialam tylko grochówke :) a co tam jutro bedzie pysio obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze miałam sie juz nie odzywac ale jakos nie mogę.Podczytuje was za krzaczka i przykro mi ze nadal ciągnie sie watek pomarańczowego trola.Nati trzyma kciuki , byle Ci czyms nie zaszkodzili w tym szpitalu.U mnie masakra. Byłam wczoraj u gina ,2 dc i zrobiła mi sie torbiel, gigantyczna 8 na 6 cm.Przestymulowane jajniki jak to określil mój gin.Mam doła jak cholera.Zawsze cos, zawsze pod górke .Kiedy to sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to troszkę, bo podobnie jak inne dziewczyny zauważyłam podobieństwa w sposobie wypowiedzi pewnych osób:)):)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Agnes to faktycznie nie ciekawie.Myślałam że torbiele się robią tylko z niepękniętych pęcherzyków po owulacji,a tobie się zrobił w 2 dniu cyklu... I co teraz? Lekarz przepisał jakieś leki,czy czeka aż się wchłonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no własnie torbiel w 2 dc? chyba, że pęcherzyk urósl i nie pekl w poprzednim cyklu...Ja tak mialam, wtedy mialam torbiel 4 sm, ktora sie wchlonela samoistnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie pecherzyk mi nie pękł.Jak byłam 2 dni po iui to jeszcze był i to 2 mm wiekszy.A le gin nic wtedy nie sugerowal ze moze torbiel tylko ze mam czekac i przyjśc jak dostane @ w 2 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miała torbiel, ale z niepęknietego pęcherzyka, ale wtedy nie dostałam @. w 2 dc to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes sorki za pytanie nie chce Cię urazić ale ile ty ważysz??? Bo nadwaga to duży problem przy starankach o dzidziusia bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się gin kazał odchudzić do 58 kilo przy wzroscie 167 niestety ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy PCOS pierwszym zaleceniem jest zredukowanie 10 % wagi. u mnie jak było podejrzenie pcos, to lekarz kazał mi wagi pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz upewnilam się tylko w tym że myślicie że to ja jestem trolem.Kurcze wiem jak wyglądam i to nie z obzarstwa .No piękne forum wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no coś ty proszę Cię nikt tak nie uważa tamta sprawa już dawno zamknięta pytam bo chce Ci podpowiedzieć u nas była taka przyczyna że nie zachodziłam bo byłam troszke za duża i jeszcze do tego slaba ruchliwość plemników dlatego pytam czy Ci gin nic nie doradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - Beti pytała dla Twojego dobra.. jeśli nadwaga to kwestia hormonów, to może jakimiś lekami można je uregulować... Bardzo długo już się staracie.. Podziwiam wytrwałość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×