Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Juratko - pytałas również o możliwość pomocy. Otóż stowarzyszenie będzie wdzięczne za jakiekolwiek datki!!! Utrzymujemy się własnie z datków i z wkładów własnych członków stow. Wszyscy pomagaja nieodpłatnie http://otwartydom.webiq.pl/ - doczekaliśmy się strony internetowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratko - dziekuję za chęć kupna ubrań dla małego! Kupię je jednak dopiero gdy chłopczyk przyjedzie do Polski, ponieważ te dzieciaki są z reguły niedożywione i wygladają na młodsze ( o dobre 2 lata) Ok, to była chwila prywaty, teraz wracam do tematu. Trzymam kciuki za wszystkie wkrótce testujące :) I za te nietestujące również. Za całe nasze forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori - dziękuję za pomoc! U mnie prawdopodobnie wszystko wyjaśnie się jutrom- tzn co dalej. Z tego comsie zdążyłam zorientować to poprzestaniemy na jednej dawce metotreksatu, bo za bardzo obiciąża organizm. A wydaje mimsie, że jakby miał zadziałać przy mojej dość niskiej becie to już by zadziałał ( dziś szósty dzień po podaniu). Pisałaś o zobaczeniu pęcherzyka - no to ja nie wiem, bo u mnie przy becie 850 decent na usg stwierdził, że PRaWdOPoDOBNE ciałko żółte w jajowodzie i wczoraj potwierdził. No ale u mnie to już tyle rzeczy widzieli, że szkoda gadać :o może to głupio zabrzmi ale już bym chyba wolała mieć tą laparo, bo to czekanie i niepewność mnie dobija. Wiem, że pęknięcia nie przegapię i tego strasznego bólu się właśnie boję.... Co chwila się wsłuchuje w siebie czy czasemienzaczyna mnie bardziej boleć po prawej stronie, czy w ramionach nic nie czuć itd....paranoja normalnie. A oni narazie czekają, liczą, że lek pomoże. Beta nieprzyrasta nie wiadomo jak, bo od czwartkunwzrosła o jakieś 220 ale dlaczego ta małpa nie spada?! Strasznie chciałabym mieć to już za sobą.... xxxxxxxxx Nie robiliśmynbadań o których piszesz, za wszystko chce,y się wziąć jak to sie skończy. Xxxxxxxxx Endi - mnie mój lekarz powiedział, że 8 miesięcy a dostałam dawke 75 ml.... Dla mnie to strasznie długo. Tak cholernie chcemy mieć dziecko a będziemy zmuszeni do zabezpieczania się przed tym aby go nie począć! Masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati to jest
kara za zyczenie ludziom wszystkiego najgorszego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ! Nati dopiero przeczytałam Twój wpis kurcze strasznie mie przykro długo 8 miechów :( ale może też jest jakiś plus na każde z badań się troche czeka przynajmniej zrobicie sobie badania i odpoczniecie od wszystkiego życze Ci zdrówka jeszcze raz :) Laleczko tam jest podane konto bankowe czyli pieniążki też można tam do Was przesłać ??? Trzymam za Ciebie kciuki dzisiaj Twój dzień obyśmy miały super prezent na urodziny :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori zapomnialam o Tobie widze że też już wiele przeszłaś patrząc po tym co napisałaś i co masz w stopce ale też widać że się nie poddajesz musisz być dzielną babką pozdrawiam i życzę spełnienia tego jednego wielkiego marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - można przesłać pieniądze, można ciuchy nieużywane już lub nowe. My wszystko przyjmujemy :) Krew już pobrana. Dziewczyny, może którąś z Was zainteresuje - w sieci laboratoriów Diagnostyka do końca marca WSZYSTKIE hormony 30% taniej. Np. amh 140zł! Za betę i tsh zapłaciłam 29zł Beti - mogłabyś zrobić betę! Mój cykl uważam za spalony, ale siedzę jak na szpilkach dzięki Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka dzięki za info u nas najlepszym sposobem bedzie przelew :) I nie denerwuj mnie :) jaki cykl spalony nie ma opcji :) czekam z Toba cały czas :) Ja jutro pojade na bete jeśli się nic nie zadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja mialam dawkę 2x 75 ml, powiem Ci że stan mojego zdrowia sie nie pogorszył, nie czułam skutków ubocznych mtx, a jak tam dzisiaj beta ? Dori to bardzo dziwne że w spermiogramie wychodzi ok, a test mar to wykrywa, to jak tu wierzyc w spermiogram ?? ah rece opadają... dosłownie a czym leczony twój mąż ? szwagier bierze encorton, chyba jeszcze coś ale zapomniałam Beti jak tam dzisiaj, test robiłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - ciężko jest wyobrazić sobie, ile nerwów zjadłaś przez ostatni tydzień. Biedulko Kochana, trzymamy kciuki. Będzie dobrze. Może już niedługo wiosna przyjdzie to w nas wszystkie werwa i dobry humor wejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi kochana nie robiłam czekam do jutra i jak cos to pojade na bete nie chce się nakręcać bo to dopiero 27dc pozdrawiam dzieki za pamieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti podziwiam ja bym nie wytrzymała i z 5 testów zrobiła hehe trzymam kciuki kochana:) Laleczko za Ciebie również trzymam kciuki i czekam na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy miała któraś z was iui na pękniętych pęcherzykach? Jak to wygląda,juz ich po prostu nie ma? Chodzi o to że napisałam do dr szamatowicza na bocianie i był zdziwiony ze zrobili mi iui jak w zatoce douglasa było juz widać płyn.Moim zdaniem było już po owu,a ta lekarka sugerowała się tymi moimi pęcherzykami(torbielami) które są do dzisiaj.Ja pier.... ale jestem wściekła,normalnie nabili mnie w butelkę!!! Jak długo po owu utrzymuje się płyn w zatoce douglasa? Macie jakieś info na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam teraz drugi test nie wytrzymałam jest tam coś ale ta kreska jest tak słaba że mało widoczna także nie wiem sama co myśleć :) Śmiać mi się chce z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula co do Ciebie ja mialam robiona 1 IUI na pękniętych pęcherzykach była moim zdaniem zrobiona za pozno i oczywiści nici z tego :( Co do plynu Dauglasa nie pomogę może ktoś inny wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, 4 iui nieudana, beta 1 :( Kurcze, muszę w takim razie przełożyć wycieczkę kwietniową. Dobrze, że nie wykupiliśmy, tylko czekamy na last minute. 5 iui - jak dobrze pójdzie - 7,8 kwiecień Giziulko, prof Szamatowicz jest z mojej kliniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiałam z dziewczynami z kafeterii które miały podobną sytuację jak ja druga kreska prawie niewidoczna i widać ją było tylko pod światło powiedziały że testy są bardzo wyczulone i nie było by nic gdyby to nie była ciąża one wszystkie tak miały :) teraz to wogóle zglupialam ach mogłam jechać na bete już się zamykam i nie marudze. Laleczko a ty o której masz wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laleczko przykro m:(i wkoncu sie uda trzeba wierzyc:) dziekuje za zyczonka beti trzymam kciuki :) coraz czesciej słysze lub czytam tu na forach ivf nie udane, nie udane :( ehh boje sie jak cholera niby wierze mam nadzieje,a z drugiej strony boje sie cholernie ze sie nie uda wtedy juz po wszystkm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby ivf to sprawa indywidualna kazdego kobiecego organizmu bo wiadomo co organizm to inny ale mimo wszystko jest cholerny strach ze sie nie uda :O jeszcze tyle przedmna :(i to czekanie najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti cos jest na rzeczy, gdyby na jednym tescie wyszla blada druga to by mozna zwalac na bład ale na dwoch to juz nie :) zycze wysokiej bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domu teraz czekam :) Maja 30 co u Ciebie odwiedzasz nas jeszcze dawno się nie odzywalaś :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja 28
Co do plynu w zatoczce to ja mialam robiona IUI na dwuch pecherzykach nie peknietych ale plyn zbieral sie juz w zatoczce w obu. Myslalam ze nici z IUI. Bo za pozno ;-) dzis zaczynam 29 tc wiec powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Betiiiiiii - masz dokładnie takie same akcje jak ja! :) fantastycznie, czuję czuję mocno czuję, że udało Wam się!!! No to teraz w oczekiwaniu na wyniki!;) xxxxxxxxx Endi - jutro decyzja czy druga dawka czy jedziemy cały czas na tej pierwszej. Z tego co mówią nie bardzo są skorzy do zrobienia laparo.... Dzisiaj krew nie była badana, tylko wczoraj. Ogólnie we czwartek czyli w dzień podania beta była chyba 750 a wczoraj 979 czy coś takiego. Drastycznego skoku nie ma ale też nie spada.... Jutro kolejne badanie imsię okaże co robimy. Dzisiaj pytałam doktorowej o pobyt w szpitalu - jeśli cały czas będą jechać na metotreksanie to prawdopodobne, że przed świętamimstąd nie wyjdę :( normalnie płakać mi się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo bardzo dziękuję za słowa pocieszenia :) :) :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nati ty boroczko... ciekawe jak długo to jeszcze potrwa,a masz przynajmniej jakieś fajne towarzystwo na sali? Co porabiasz przez całe dnie? czytasz cosik? :) Jak ci się nudzi to pisz,choćby o pierdołach co na obiad było itp :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Beti ja i tak wiem że wam się udało,beta to tylko proforma :) :) :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Paula ja jednak chyba zdecyduję się na Gyncentrum,i wybiorę IMSI,a wy ku której metodzie się skłaniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ja czekam i czekam :) Nati własnie wyłaż już stamtąd niec tylko leżysz i leżysz :) Co na obiad??? Giziula ja mogę z czystym sumieniem polecić Gyncentrum tylko nie wiem jakie są różniece cenowe miedzy tą kliniką a Provitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Giziula - przez mój pokój przewinęły się już cztery koleżanki także niedługo mi się grono znajomych na fb nieźle powiększy! Stworzę nową grupę pacjentek z CZMP :) z pielęgniarkami/ położnymi dobrze żyję, ja to już tu jedna z młodszych weteranek hehe, bo ciągle ktoś przychodzi - wychodzi, bo wyleczony bądź na porodówke jedzie a ja tu tkwię i tkwię.... Mama ze mną siedzi codziennie od 10 bo zwolnienie wzięła :) po pracy mężyk przyjeżdża, teściowa, znajomi....także nie mam kiedy się dobrze ponudzić. Chociaż z drugiej strony ile codziennie można gadać o tym samym?! Oczywiście w wolnych chwilach czytam co tam u Was i przerabiam kolejne greyowopodobne książki hehe :) ciągle coś czytam, ściągam no i jem kupe ciastek, czekoladek, słodyczy - wszystko co mi mamcia przynosi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×