Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Garfild12

Kochane Jaki krem na rozstępy w ciązy polecacie????

Polecane posty

Gość gość
Polecam krem przeciw rozstepom z Gerbera. Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Nie jestem fanką balsamow bo większość jest strasznie tłusta i ciężka. Ale będąc w ciąży postanowiłam smarować czymś brzuch bo wiadomo rozstępy za pięknie nie wyglądają. U mnie ten balsam się bardzo sprawdził. Stosowałam w obu ciazach i nie mam ani jednego rozstepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy palmersie i tak rozstepy mi wyszly az sie smialam, ze moge byc zywa antyreklama. Pamietacie ta sliczna aktorke, ktora reklamowala go bedac w zaawansowanej ciazy? Ostatnio widzialam jej zdjecia zrobione na codzien- coz, nie przypomina tej pieknosci, nadwage ma po porodzie i watpie w to jej idealne cialo w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika

jak dla mnie to tylko i wyłącznie strialys jest wart jakiejkolwiek uwagi, bo większość tych super produktów wszedzie reklamowanych to pic na wode, i zaden mi jeszcze nie pomógł. A przy strialysie roznica diametralna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Ja jestem w 29 tygodniu. Od samego początku używam zwyczajnego nawilżającego balsamu dla dzieci. Nie mam ani jednego rozstępa! Ale to też zależy od twojego ciała. Jeśli przytyjesz za szybko to nic ci nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×