Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jajajajajajajajjjjjjjjjjjjjjjj

do mam po CC

Polecane posty

Gość Jajajajajajajajjjjjjjjjjjjjjjj

Dziewczyny jak jechałyście do szpitala na CC robili ją wam tego samego dnia? Mi kazali przyjechać do szpitala pierwszego czyli w piątek i się zastanawiam czy mi przez weekend coś zrobią czy będę leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawicia
Jak nic nie bedzie sie dzialo, to raczej bedziesz lezec, no chyba ze to juz konkretny termin cc a nie termin przyjecia na oddzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli masz umówioną cc to oczywiście że ci zrobią. tylko pamiętaj z rana nic nie jedz a wieczorem lekką kolację. ja miałam cc w piątek z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaslodziaka
wszystko zalezy od lekarza,ja bylam w szpitalu o 9ej a cc mialam o 14 30.Byl na dyzurze moj gin prowadzacy ciaze i tak sie umowilam ze tego samego dnia miec bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda 31
pamietam ze mi wieczorem przed cc robili lewatywe ,badania krwi wiec nie wiem czy wezma cie od razu w piatek ,ale tez nie chce mi sie wierzyc ze beda cie chcieli tyle trzymac .....do poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaslodziaka
a i cc mialam w sobote,tyle ze u mnie termin sie juz zblizal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaslodziaka
i lewatywy nie mialam,kazano byc tylko na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajajajajajajjjjjjjjjjjjjjjj
Dzięki za odpowiedzi - mąż dzwonił do ordynatora w Bytomiu - i tyle usłyszał "niech przyjedzie pierwszego". Czyli nic nie wiem a przez weekend mąż pracuje - do Bytomia mamy bardzo daleko więc jakby co to nie wpadnie do mnie. i tak się zastanawiam czy faktycznie jechać tego pierwszego czy może w poniedziałek dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama slodziaka
ja rodzilam w Bytomiu na Batorego i mialam cesarke w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jechałam 5 dni po terminie
na izbę przyjęć. Był to piątek. Poród mieli wywoływać, ale w ten sam dzień została podjęta decyzja o cc...na poniedziałek. Więc weekend przeleżałam na oddziale patologii ciąży i czekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jechałam 5 dni po terminie
aaa zapomniałam o jednym. W piątek i sobotę było już tyle cesarek zaplanowanych, że nie było jakby miejsca dla mnie dlatego w pn. A niedziele robią tylko awaryjne cesarki. Gdyby jednak zaczęła się u mnie akcja porodowa przed pn to na pewno zrobiliby szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajajajajajajjjjjjjjjjjjjjjj
O mama słodziaka! Dawno miałaś tą CC? I jak ją wspominasz? ;D ;D Ja już miałam wcześniej CC ale w Bielsku i widzę że są duże różnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama slodziaka
w pazdzierniku mialam cc,wszystko poszlo gladko o 15 15 synek pojawil sie na swiecie,tam sa dobrzy lekarze,szpital biedny ale personel jest ok,twoje dziecko bedzie mialo duzo badan po porodzie porobionych,jak poszlam z malym do pediatry to byla zszokowana ze tyle badan ,ze rzadko ktory szpital tyle robi,wiec to duzy plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajajajajajajjjjjjjjjjjjjjjj
Dziękuję ci za odpowiedź bo mało wiem o tym szpitalu :) Mieszkam bardzo daleko a tam mnie skierowano ze względu na chorobę córki. A możesz jeszcze napisać czy to prawda że trzeba mieć własne weflony i na ranę opatrunek? Mi na luksusach nie zależy byleby właśnie lekarze byli dobrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgs
nie zrobią, musisz byc na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama slodziaka
Nie trzeba miec zadnych swoich opatrunkow i welflonow,nie wiem skad takie informacje wzielas:),szpital jak szpital,biedniejszy troszke ,sale 6osobowe nawet sa,chociaz ja bylam w 2osobowej,toalet w pokojach nie ma ale bez przesady wszystko inne szpital zapewnia i raczej wez sobie ubranka dla dzidziusia bo polozne ubieraja maluchy w szpitalne rzeczy ale nie sa one pierwszej jakosci,duzy szpital,duzo porodow,malo srodkow wiec ubranek tez za duzo nie maja,ja mialam podpajeczynowe znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajajajajajajjjjjjjjjjjjjjjj
I znowu dziękuję za odpowiedź :) Tak czytałam po forach że trzeba mieć swoje - ale to stare opinie były sprzed roku. Mi tam obojętne jaka sala i z iloma osobami, wc może być na polu nawet byleby mnie tam nie zabili i dziecko wyleczyli :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×