Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miska piska

3 tyg diety,cwiczen a waga spadla tylko 2 kg :(

Polecane posty

Gość miska piska

niewiem juz co roie zle,czuje po sobie ze robie sie lzejsza ale mam 18 kg do zrzucenia ,nie jem chleba,ziemniakow,slodyczy nie podjadam i waga nic w dol jestem juz zalamana boje sie zeby sie nie poddac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkka890
MUSISZ włączyć sport! Godzina marszu, np przeplatanego minutą biegu. Codziennie przeplataj ten marsz chwilkami podbiegów aż zaczniesz beigać. Ale 30 minut marszu to za mało. z godziny potrzebujesz. Sama dieta nic nie da. Metabolizm się na diecie spowalnia i nic nie schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska piska
wlasnie od 3 dni cwicze po 1 godzinie i waga po tych 3 dniach wzrosla,mam straszne zakwasy mysle co by przerwac na 2 dni cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkhna.......
ćwiczenia nic nie dadzą. dieta to podstawa, może za dużo jesz po prostu albo za mało ! tez tak może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska piska
przykladowy jadlospis z wczoraj -sniadanie serek zisrnisty (wiejski) pomidor ze szczypiorkiem,kawa po 3 godzinkach 3 plasterki chudej szynki i papryka jablko obiad zupa warzywna..czyli marchewka szparaga i groszek gotowane na rosolku ,blenderuje i pije w kubku czasami 2 kubki kolacja jajko lub 2 +pomidor ogorek +papryka dodatkowo pije wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkka890
no ale świczenia nie wystarczą. Musisz robić aeroby jakieś. W zalezności od wysiłku i intensywności poł h - 2h aerobów. Np pół godzinuy biegu, godzina aerobiku, czy 2 godziny roweru. Same ćwiczenia nie spalają tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montelasimooo
Mogłabym sie podpisać pod tym tematem, od 3 tygodni dieta(sałatki warzywne, piersi z kurczaka, owoce, warzywa, zielona herbata) plus codziennie minimum 20 min aerobow plus weider i dodatkowo minimum 3 razy w tyg spacery z kijkami po 1 lub 1,5 godziny. Na wadze całe:O minus 2 kg, choć chyba trochę w cm spadło. Ogólnie też się czuję zdemotywowana, tyle wyrzeczen i taka dupa, waga stoi jak zaklęta.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska piska
dokladnie ,ja mam to samo i naprawde tak wyglada moja dieta :( nie chcecie wiedziec ile jadlam jeszcze 3 tyg temu,dlatego taki maly spadek wagi mnie doluje i wcale nie dopinguje do dalszej walki,niewiem dlaczego tak sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkhna.......
To strasznie mało ... może w tym błąd za mało jesz głównie białek. wiem że to nieprawdopodobne ale podobno przy głodówkach waga nie spada bo organizm sie broni a twoja dieta to prawie głodówka to chyba nawet 500 kalorii nie ma. Może spróbuj takie troche dukanowej diety tzn. dużo chudego białka : jajka chudy nabiał piersi kurczaka ryby i warzywa możesz tego naprawde dużo zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska piska
dzieki za rade mysle ze na moje oko to ma duzo wiecej kalori okolo1000 napewno jedyne co to widze po sobie ze centymetry spadaja w obwodzie ale nie mam sie jak zmierzyc jedyne co to waze sie 2 razy dziennie i za kazdym razem zalamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×