Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luuuuiiiiiizaaaaaaaa

Mój facet nie robi mi minetki ... Czy to normalne?Co robić ?

Polecane posty

Gość luuuuiiiiiizaaaaaaaa

Naprawdę nie wiem co robić,jak zacząć ten temat z moim facetem i czy w ogóle zaczynać :( Nie chcę,żeby pomyślał,że interesuje mnie tylko seks,że jest to dla mnie najważniejsze.Otóż,chodzi o to,że mój Ukochany jeszcze ani razu nie zrobił mi ...minetki :( Ja wiem,że to nie jest koniec świata,ale nie będę ukrywać - uwielbiam to :( Dzięki temu ( przed seksem) jestem bardziej rozgrzana i szybciej dochodzę.Ogólnie,to jeszcze nigdy nie miałam seksu pochwowego,zawsze ten łechtaczkowy,dlatego tak bardzo KOCHAM seks oralny :( Nie będę tego ukrywać.Już raz zapytałam dlaczego nie zrobił mi minetki ani razu,to powiedział '' myślałem,że nie lubisz'' :( No jak można tego nie lubić?!?!Owszem,bez tego da się żyć,no ale ... :( W seksie nie ma żadnych barier,a już na pewno seks oralny nie jest i nie powinien być tematem tabu czy czymś zakazanym :( Zapytałam go,czy się mnie brzydzi,to się obraził,że takie myśli chodzą mi po głowie...Jestem zadbana,depiluję się w tych miejscach,cipeczka ładnie pachnie,bo zawsze balsamuję,myję się dokładnie,więc nie wiem o co chodzi,mój eks wręcz się do niej garnął :( Wiem,że mój obecny robił swojej byłej dobrze językiem,więc nie wiem w czym problem .. Kiedy po raz pierwszy zrobiłam mu dobrze ustami,to miałam wrażenie,że on nie chce,nawet myślałam,że może tego nie toleruje,bo zapytał wtedy ''zaczekaj .. na pewno chcesz?bo jak nie,to nie musisz'',a ja chciałam .. I teraz zawsze przed seksem biorę go do ust i robię mu dobrze,czasem nawet zrobię mu loda ot tak :( a on jedynie robi mi dobrze palcem,albo normalny seks .. nie wiem już co zrobić.Mam go bezpośrednio poprosić,żeby zrobił mi dobrze ustami?Myślałam,że sam będzie tego chciał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuiiiiiizaaaaaaaa
orgazmu pochwowego **** nie seksu,mała pomyłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokietka-pończoszka
Masz pecha,że trafiłaś na takiego niezdarę.Ja nie depiluję się itd.,a mój jak go dopuszczę :) to godzinami mnie zadowala palcami,językiem i nie proszę się o to.On to uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuiiiiiizaaaaaaaa
Ale Ci zazdroszczę :( przecież nie ma nic cudowniejszego niż seks oralny! I jeszcze pozycja 69 ... nawet nie wiem czy mój facet wie co to za pozycja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko polsza
to jakis nygus nie niezdara, trzeba bylo zaputac go skad wie ze tego nie lubisz jesli nie pytalnigdy, idiota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotolina12345778
ale z ex wiedział ze cos takiego istnieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokietka-pończoszka
No wiesz,że często tak się zabawiamy.Ma to moje coś przed oczami i liże wącha,ciągnie mój motylek,a ja syczę z radości.Oj nie do zniesienia to cudowne uczucie.Teraz na samą myśl,że zrobimy to jak wrócę z pracy mam mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robin07
to ja mam odwrotnie ja jej minetkę często (chociaz i tego nie lubi) a ona loda mi zrobi moze raz na pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×