Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olina1234

Zumba w parach?

Polecane posty

Gość olina1234

Dziewczyny, powiedzcie, czy to jest normalne, ze na zajęciach Zumby niektore "ćwiczenia" wykonywane są w parach lub wszytskie dziewczyny razem trzymają się za ręce. Takie k... przedszkolne tańce :( Chodzę w Poznaniu na Naramowickiej i przyznam, że nie lubie tego, ale nie wiem czy się odzywać, bo nie mam porównania z innymi klubami fitness. Naoglądałam sie filmów na YT i tam nic takiego nie ma. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoskazoska
łał, pierwsze słyszę ;) chodziłam kiedyś na zumbę, ale nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Każdy wykonuje ćwiczenia sam, wszystkie elementy tańców są też w solo. Lepiej pogadaj w szatni z innymi dziewczynami. Jeśli im to pasuje, to lepiej zmień klub. A jesli jest więcej niezadowolonych, to po prostu trzeba to powiedzieć instruktorce. To dla niej też cenna uwaga, bo może zapędziła się w swojej kreatywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrolinna
Oczywiście, że nie ma żadnych par na Zumbie. To jakiś absurd. lepiej od razu szukaj innej instruktorki. Może jest lesbijką i koniecznie chce was dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona98765
Popieram Caroline, lepiej szukaj innej instruktorki. I to nawet nie chodzi o względy "preferencji seksualnych" heheh (żart), ale chyba trafilaś na nieprofesjonalistkę z zakresu zumby, a raczej miłośniczkę tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca rosomaka
zapisz sie na aerobik, krav-magę, salse i taniec towarzyski bedziesz miała porównianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona98765
To nie ma co porównywać z innymi dyscyplinami. Wiadomo, że taniec towarzyski będzie w parach i zapisując się, musisz się z tym liczyć. Salsa może być w parach lub solo a aerobik zawsze jest solo. Ale na zumbie nie powinno być żadnego dotykania. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olina1234
Dzieki wszytskim za cenne uwagi. Chyba faktycznie przeniosę się do innego klubu, albo na zwykły aerobik w tym samym klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnych tańców w parach na Zumbie !! Zapytaj swojej instruktorki gdzie robiła kurs na Zumbę bo ona może wcale nie ma uprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ona ma porównywać salsę , towarzyski i inne zajęcia skoro jej akurat chodzi o zumbe. Co ma piernik do wiatraka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysaklarysa
Oczywiście że nie ma co porównywać. A dodatkowo, jeśli ty nie masz porównania z innymi zajęciami zumby, to może pozostałe ćwiczenia też nie sa profesjonalne i niepotrzebnie tracisz czas i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olina1234
Nie, no aż tak źle nie jest, abym uważała, że straciłam czas i pieniadze. Wychodzę umęczona więc chociaż spalę trochę zbędnych kalorii. Ale nad zmianą klubu i tak pomyslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristi555
Jestem zapaloną zumboholiczką i jeszcze nie słyszałam żeby jakieś zajęcia odbywały się w parach. Może to jakaś nowa odmiana? A może to jest zwykła salsa? Na pewno nie typowa zumba. Masz rację Olina, że na YT nic takiego nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mnie zdziwiłaś
nigdy nie słyszałam, żeby tanczyć na zumbie. Mnie to by wk...wiało. Jak chce spalić kalorie i i trochę zwiększyć kondycję, to raczej nie chodzi mi o jakieś taćce rodem z Błękitnej Ostrygi - wersja les. Daj sobie z tym spokój olina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serweteczka
Ojej, dziewczyny nie przesadzajcie z tym les. Ja byłam raz na tych zajęciach (jakieś 2 - 3 tygodnie temu). Nie ma mowy o żadnym les, ale faktycznie w czasie zajęć były elementy "nauki" tańca salsy. Przyznam, że nie podobało mi się to, więc więcej nie poszłam i już. Taka nauka nie ma sensu, bo nie wszystkie tego chcą (było to widać po minach). A w ogóle tamtejsza podloga się nie nadaje do tanca, więc to orka na ugorze. I szkoda czasu, za który trzeba zapłacić. Ale myślę, że oskarżanie instruktorki o jakieś skłonności to lekka przesada. Nie są to zajęcia obowiązkowe, więc nie TRZEBA na nie chodzić. Niedaleko jest inny klub z zumbą, więc można się przenieść tak jak ja to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkakasia
Jestem instruktorką zumby i mogę potwierdzić, że raczej nie powinno sie organizować tańca w parach na zajęciach. To raczej "delikatne" odejście od tematu :) pozdrawiam wszystkie zumboholiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorinka175
Myśle że jak ktoś chce się nauczyć tańczyć w parze, to zapisze się na kurs tańca, a w salsie chodzi o ruch, spalanie kalorii, zyskanie dobrej formy, kondycji i modelowanie sylwetki. Nijak się to ma do tańca w parach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia767
Mi też się nie podobało na Naramowicach. Szczególnie z nową instruktorką. Kiedyś było bardziej profesjonalnie. Przeniosłam się do innego klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z naczy w parach? Dziewczyny trzymały się za ręce czy może tylko tańczyły przodem do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olina1234
tak - za ręce, przodem do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodziłabym na takie zajęcia. U mnie jest 1-2 piosenki gdzie wszystkie łączymy się dłońmi na kilka sekund i to już uważam za krępujący. Każda spocona, łapska też, a tu trzymać się za ręce. Nie jest to komfortowe, ale to tylko kilka sekund. U mnie nie ma i mam nadzieje że nigdy nie będzie takich zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na zajęciach w gravitanie czasami jest coś takiego, ale to rzadko :) Ja jestem zwolenniczką ćwiczeń indywidualnych.. a instruktorki zawsze super podpowiadają i jak coś to pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie jakiś taniec (oprócz zumby), w którym ćwiczy się indywidualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×