Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość biednaona26

Potrzebuję pomocy :( Nie mam co jeść, jestem głodna.

Polecane posty

Gość ja jestem w polowie
z jednej strony umiem zrozumiec ze nie poprosi rodziny czy sasiadow a woli zeby ktos obcy kupil jej chleb, z drugiej znowu jak sie nie ma co jesc to czlowiek chwyta sie czegokolwiek np sprzatania. sama szukam pracy i faktycznie jest nieciekawie. same osoby ze statusem studenta badz niepelnosprawne do takich rzeczy jak rejestracja, sprzatanie, praca na kasie. nie jest tak latwo sie gdzies zalapac. kiedys bylam na rozmowie na kelnerke i tez pracy nie dostalam bo wymagali bog wie czego, a przeciez moglam zaczac od zbierania i mycia kufli w reszte wdrazajac sie powoli, szansy jednak nie dostalam. wiem jak to jest nie miec co zjesc, bo pieniedzy braklo. ostatnio sie cieszylam ze mam obiad- ziemniaki z mortadela- to zostalam wysmiana ze takie pasci jem ale ja bylam zadowolona ze cos sytego i cieplego zjem. mysle ze jakby autorka zrozumiala ze mozna isc do jakiejkolwiek pracy nawet ponizajac sie do 4 zl/h to ktos zyczliwiej by na to spojrzal i na czas do pierwszej wyplaty kupil jej chleb i pasztet czy serek, ale nie widac checi zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdasamawsobie
Magda Majerowicz lat 21, zamieszkała w Poznaniu, prostytutka, oszustka i złodziejka. Dorabia d**ą w burdelu w Niemczech. Proszę na nią uważać.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezgroszanażycie
Podaję swój numer konta: 78116022020000000193226116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedaj komputer lub coś innego. Jak np coś kosztowało 500zl to powiedz ze kosztowało 859,99 ale ty chcesz za to 700 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedna glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadlosckonsumencka
Szanowni Państwo, jeżeli ktoś ma na głowie komornika lub inne pożyczki i zwyczajnie nie jest w stanie tego spłacać, a odsetki rosną, to być może dobrym wyjściem w tej sytuacji będzie ogłoszenie upadłości konsumenckiej. To rozwiązanie, które pomaga wyjść z długów i daje drugą szansę zaczęcia od nowa. Wszystkich, którzy są zaciekawieni tym pomysłem, zapraszam na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji. Polecamy wypełnić formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i odpowie na każde pytania. Serdecznie zapraszamy, a rozwiążemy Państwa problem http://upadlosckonsumencka.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co to Polak nie wymysli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony na o***ty
Niech d******py za kase niekturzy za sex analny jesli nie jest rozjechana w d**e dobrze placa sam bylbym zostal jej pracodawca Lubie dobrego anala do jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kevin Poniatowsky jak możesz być takim egoistą w męskim szowinistą Hitlerze debilny ciekawe co ty byś zrobił gdybyś był w takiej sytuacji jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia Gandzia xD
Ooo jak mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia Gandzia xD
Zapomniałam dodać, idź do pracy XD Najlepsze rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie ludzie ida do pracy jak chcą na chleb i opłaty zarobić Nie ma bezrobocia, są tylko lenie i obiboki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leniwa Patolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodna Oliwia
Ja też jestem bardzo głodna ,ale to dlatego ,że mama nie kupuje mi jedzenia kupuje tylko sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Mam taki sam problem .... Prace tylko na pół etatu bo więcej nie chcą ,starczy tylko na opłacenie mieszkania i rachunków,a na jedzenie dorabiam na czymkolwiek a i tak brakuje .. czasem się coś znajdzie do jedzenia na śmietniku,a czasem nie je się przez parę dni nic poza chlebem,zapijając darmowa herbata w pracy ..z paroma łyżkami cukru by podsycić. Gdyby ktoś chciał w ten sam sposób wspomóc wysyłając lub dając coś do jedzenia lub drobne kwoty to podam na prywatnie adres ,bo numer konta to akurat mogę publicznie ..17 1870 1045 2078 1010 3716 0001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Niektórym się wydaje ze tak łatwo znaleźć pracę..na pewno prościej gdy się jest całkowicie zdrowym a problemy zdrowotne sprawiają że nie chcą zatrudniać .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
52 minuty temu, Gość Ewa napisał:

Mam taki sam problem .... Prace tylko na pół etatu bo więcej nie chcą ,starczy tylko na opłacenie mieszkania i rachunków,a na jedzenie dorabiam na czymkolwiek a i tak brakuje .. czasem się coś znajdzie do jedzenia na śmietniku,a czasem nie je się przez parę dni nic poza chlebem,zapijając darmowa herbata w pracy ..z paroma łyżkami cukru by podsycić. Gdyby ktoś chciał w ten sam sposób wspomóc wysyłając lub dając coś do jedzenia lub drobne kwoty to podam na prywatnie adres ,bo numer konta to akurat mogę publicznie ..17 1870 1045 2078 1010 3716 0001

Ja bym jednak wolała wspomóc dając Ci możliwość dorobić w wolnym czasie. Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
45 minut temu, Gość Ewa napisał:

Niektórym się wydaje ze tak łatwo znaleźć pracę..na pewno prościej gdy się jest całkowicie zdrowym a problemy zdrowotne sprawiają że nie chcą zatrudniać .. 

 

53 minuty temu, Gość Ewa napisał:

Mam taki sam problem .... Prace tylko na pół etatu bo więcej nie chcą ,starczy tylko na opłacenie mieszkania i rachunków,a na jedzenie dorabiam na czymkolwiek a i tak brakuje .. czasem się coś znajdzie do jedzenia na śmietniku,a czasem nie je się przez parę dni nic poza chlebem,zapijając darmowa herbata w pracy ..z paroma łyżkami cukru by podsycić. Gdyby ktoś chciał w ten sam sposób wspomóc wysyłając lub dając coś do jedzenia lub drobne kwoty to podam na prywatnie adres ,bo numer konta to akurat mogę publicznie ..17 1870 1045 2078 1010 3716 0001

A czemu nie szukasz dodatkowej p r a c y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Ewa, czemu nie piszesz skad jestes i nie probojesz dorobic, tylko zebrzesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

dorabiam wlasnie-a mieszkam na wiosce małej na dolnym śląsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 15:29, Gość a my mamy duzą rodzine napisał:

nie wiem jak ty ale ja na studiach tez nieraz biedowalam (studiowalam dziennie i zeby miec naukowe musialam sie duzo uczyc, wiec dorabioalam tylko w miare mozliwosci) i zdarzaly sie glodowki tygodniowe. Nic ci nie bedzie. widac, ze nigdy biedy nie zaznalas, jak taka drobnostka zmusza cie do zalenia sie na kafe

No koment kobieto for Ju ☹️☹️😭zero empatii sobie wystudiowalas.!! Przykre to na Maxa 😵zastanów się kobieto jakiego człowieka sobą reprezentujesz takimi słowami??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaGik 1881 napisał:

No koment kobieto for Ju ☹️☹️😭zero empatii sobie wystudiowalas.!! Przykre to na Maxa 😵zastanów się kobieto jakiego człowieka sobą reprezentujesz takimi słowami??? 

Widać bieda również i Tobie nie zamieszkała w kieszeni!!!napewno nie masz zielonego pojęcia o tym kiedy człowiek jest naprawdę GŁODNY! A swoje "głodówki" wyślij do rodziny. Skąd bierzesz brałaś i będziesz czerpać kasę! Tyle w temacie ☹️żal mi Takich jak Ty😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×