Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 25
W temacie: unikniecie wybuchu II wojny swiatowej nie bylo mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Najprostsza droga, to zapytaj rodziców, poszukaj starych zdjęć itp. U mnie było prosto, dużo dziadek opowiadał, mnóstwo medali, odznaczeń, zdjęć z wojska, starych zdjęć itp. Ewentualnie możesz szukać w parafii itp. Ale ty jesteś Niemką, twoja uroda jest jednoznaczna. Czemu taka laska jest sama? Zdradzisz w końcu tą tajemnicę? Facet cię zdradził, bił cię, chciał cię zgwałcić, czy o co chodzi, że jesteś sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie niestety, nie mam takich zdjęć itp. Jedynie chyba faktycznie parafia zostaje. Już Ci powiedziałam, że nie będę o tym pisać na forum. Ty tez nie piszesz osobistych rzeczy, więc powinieneś zrozumieć. Nie wiem tylko czy w parafii będą mieć aż takie stare dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985-Polaczkiem to jesteś ty, bo to ty szorujesz zachodnie kibelki, zawód dla polaków. Ludzie honoru to żyją na swojej ziemi, na swojej ojcowiźnie, a polaczki to szorują kible na obcej ziemi. Przyjedź do mnie i przejdź się z polską flagą a zobaczysz jacy z nas polacy, ostatnio u mnie tak chłopaka pobili że wylądował w szpitalu, miał polską flagę i to było przyczyną, a pobili go dzieciaki z gimnazjum, taka z nas 'polska" i tacy z nas 'polaczkowie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Zapytał bym na maila, ale pewnie tam masz już tyle maili, że nie zdąrzysz odpisywać, pewnie ten stary zgred cię molestuje. Ogólnie co do twoich przodków, to dużo po nazwiska idzie dojść, wystarczyło by twoje nazwisko, nazwisko panieskie mamy i babcie, dużo pewnie by ci to powiedziało, bo nazwiska dużo umieją powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pavlo1985-Polaczkiem to jesteś ty" Ja jestem rosjaninem od czasów pradziadka czytac nie umiesz?? " bo to ty szorujesz zachodnie kibelki, zawód dla polaków." Mocny argument :D Taki z palca wyssany przeciez najlepszy :D " Ludzie honoru to żyją na swojej ziemi, na swojej ojcowiźnie" Powtarzaj to sobie codziennie po 2 godziny przed lustrem przy okazji spluwając w odbicie skoro mieszkasz na obczyźnie :D "a polaczki to szorują kible na obcej ziemi." Bądź mieszkają w Polsce i uważają się za rase niemieckich panów świata :D " Przyjedź do mnie i przejdź się z polską flagą a zobaczysz jacy z nas polacy," Na wiejskie potupaje nie uczęszczam więc pozwól ze odmówię :D "ostatnio u mnie tak chłopaka pobili że wylądował w szpitalu, miał polską flagę i to było przyczyną" Też mi argument zważając na Twój poprzedni post w którym to tłumaczyłeś że dzisiaj można dostać za to że z innego miasta sie jest albo ma sie na imię Janek :D "a pobili go dzieciaki z gimnazjum, taka z nas 'polska" i tacy z nas 'polaczkowie"." Typowe zachowanie polaczków nic nowego do mojego postrzegania Ciebie i Twoich kolegów z gimnazjum to nie wnosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć: Postaram się coś poszukać. Żaden stary pryk mnie nie molestuje, już Ci to pisałam....Prosiłam, abyś nie obrażał moich rozmówców, a Ty powiedziałeś, że w moim towarzystwie będziecie grzeczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985 -Widzę że nie umiesz zrozumieć tego, że to polska przyszła na nasze ziemie, a nie my do polski, a skoro przyszła to i odejdzie a ziemia jest zawsze ta sama. Twoja Rosja też przyszł na wchód polski i ją musiała opuścić, o Warszawie mówiono "Carskie miasto" a jak widać to teraz jest polskie a nie rosyjskie. Polacy też się rządzili na kresach i Ukraińcy im pokazali kto tam rządzi, w 1938 roku polacy najechali Czechosłowację i wielce się cieszyli z podboju ziem i rabunków jakie tam dokonali, a w 1939 roku już te ziemie stracili i myśmy się cieszyli z podbicia polski i polaków. Więc jak widzisz, to dziś pijesz i żyjesz, a jutro umierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog_ Skoro nie chcesz być podrywana, to czemu mialaś w stopce swoje zdjęcia? Przecież pewnie wiesz że jesteś piękna i powalasz facetów, a jednocześnie mówisz że nie chcesz mieć faceta i nie chcesz być podrywana, jakieś to nie spujne i nie logiczne. Obawiam się że chyba wolisz dziewczynki od chłopców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Barć nie wolę dziewczynki :) Jakoś nie kręci mnie ta sama płeć, zdjęcie miałam, bo na każdym forum, na którym piszę mam zdjęcie. Przyszłam, tu byłam nowa i nie znałam jeszcze realiów tego forum, stąd moje zdjęcie. Lubię wiedzieć z kim rozmawiam więc sama siebie też wizualizuję tak wtedy lepiej się rozmawia. Ale dostosowałam się do panujących tu zwyczajów i już nie mam, bo nie chcę słuchać jaka jestem obrzydliwa, jak piszę coś ważnego, chcę aby wtedy ktoś czytał co mam do powiedzenia. Po tym jak czytam tutejsze wpisy, to raczej siedzą ty w większości bardzo młodzi ludzie, więc nie kręci mnie być podrywaną przez gimnazjalistę. Wyjaśniłam Ci już wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widzę że nie umiesz zrozumieć tego, że to polska przyszła na nasze ziemie, a nie my do polski," Wychodząc z tego założenia to kiedyś istniała Unia polsko-litewska. Chyba wiesz dokąd sięgały jej granice?? :D " a skoro przyszła to i odejdzie a ziemia jest zawsze ta sama." Czyli mam rozumieć że skoro ty uzurpujesz niemcom prawo do ziem polskich to ja mam prawo uzurpować prawo polaków do ziem niemieckich bo należały do polaków za czasów wyżej wspomnianej Unii?? Śmiesznyś jest nie ma co :D "Twoja Rosja też przyszł na wchód polski i ją musiała opuścić," Serio?? Słyszałeś w jakim jezyku rozmawiają na białostoczyźnie?? I jaką religię tam wyznają?? Pozwól ze Ci podpowiem rozmawiają tam po rosyjsku i religię rosyjską wyznają (prawosławie) " o Warszawie mówiono "Carskie miasto" a jak widać to teraz jest polskie a nie rosyjskie. " Z zabytkami rosyjskimi jako głownymi atrakcjami turystycznymi :D "Polacy też się rządzili na kresach i Ukraińcy im pokazali kto tam rządzi, w 1938 roku polacy najechali Czechosłowację i wielce się cieszyli z podboju ziem i rabunków jakie tam dokonali, a w 1939 roku już te ziemie stracili i myśmy się cieszyli z podbicia polski i polaków." Może się powtarzam ale prawie sie popłakałem ze wzruszenia :D " Więc jak widzisz, to dziś pijesz i żyjesz, a jutro umierasz." A co to ma wspólnego z tematem na jaki ze mną dyskutujesz?? Mądrość ludową wklei na końcu wypowiedzi i myśli że go za inteligenta będę brał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie rocznic dzisiejszych, bo dziś jeszcze nie umieszczałam: 41 Klaudiusz został cesarzem rzymskim. 1491 Zwycięstwo wojsk polsko-rusińskich nad Tatarami w bitwie pod Zasławiem. 1945 Armia Czerwona zajęła miasta: Pniewy, Sztum i Trzebnica. 1971 Edward Gierek podczas spotkania ze stoczniowcami w Gdańsku, kończąc przemówienie zadał słynne pytanie: "Pomożecie?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Musiała co to zawistna kobieta powiedzieć, że jesteś brzydka, bo to niemożliwe, a swją drogą to nie podoba ci się jak cię gimnazjalista podrywa? Ja bym chciał aby jakaś nastolatka jeszcze do mnie startowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985 - Jesteś zwykłym pomywaczem na zachodzie, który zdradził swoją ziemię i pojechał w pizdu, dla Aryjczyka jesteś śmieć i tyle, więc dalsza dyskusja z tobą, to poniżenie dla Aryjczyka, bo to tak jak bym z żydem dyskutował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Jesteś katolem? Ja bym chętnie się zapisał do " Zadrugi" ale nigdy do katolickich urupowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć, ale Ty jesteś mężczyzną i to jest co innego. Nie wiem o czym miałabym rozmawiać z takim nastolatkiem? O maturze? Sam pomyśl lekko byłoby to dziwne, ja rozumiem, że może być parę lat różnicy, ale bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Barc: jest kilka organizacji narodowych w Polsce, ktore nie sa powiazane z religia katolicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- A mówią żem prawik a nie mężczyzna :D . Pary zazwyczaj z sobą nie gadają o mądrych rzeczach a o pierdołach, głównie z sobą kopulują, potem małżeństwo, dzieci i tak życie płynie. Ale fakt, że taki gimnazjaista to bez kasy chodzi i dla kobiety nie przydatny, prawa jazdy też nie ma itp, co innego nastolatka dla faceta, bo to o co innego już chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek B.- Jedyną jaką znam to właśnie "Zadruga". Ewentualnie "Nowa Prawica", ale ona stawia na wolność, a "Zadruga" to oranizacja Słowian pogańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Ciotowata, za bardzo kojarzona z Giertychem i demokracja kojarzy się z lewicą a nie z prawicą. Demokracja to wynalazek lewicowy a nie prawicowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pavlo1985 - Jesteś zwykłym pomywaczem na zachodzie," Powiedział bezrobotny dresiarz z dolnego śląska :D Ależ mnie to zabolało :D "który zdradził swoją ziemię i pojechał w pi**u," I vice versa Niemiaszku żyjący w Polsce :D "dla Aryjczyka jesteś śmieć i tyle," To tak jak ty dla rosjanina swołocz i co w związku z tym?? " więc dalsza dyskusja z tobą, to poniżenie dla Aryjczyka, bo to tak jak bym z żydem dyskutował." Czytać : skończyły mi się jakiekolwiek argumenty i muszę nadrobic to bluzgami i próbą ukazania swojej słownej przewagi bluzgami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Czarny: ja jestem bardziej konserwatysta niz narodowcem, ale jesli juz mialbym wybierac, to MW z narodowych jest wg mnie najlepsza. @Barc: nie znam dokladnie statutow ONR i NOP, ale wg mnie one raczej dystansuja sie od KK. NOP chyba nawet na pewno jest neopoganski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć, jeżeli postrzegasz związek jako czysty układ kopulacyjny, to współczuję, Ja widzę troszkę inaczej związek pomiędzy kobietą a mężczyzną, nie wyobrażam sobie być z kimś dla seksu, właśnie potrzebuję rozmów, wypadów wspólnych itd. Nie interesują mnie rozmowy o pierdołach, tylko żywiołowe dyskusje, ehhhh chyba za dużo wymagam :P ( nawiasem mówiąc prawiczek wydaje mi się, że też jest mężczyzną, ale mogę się mylić, może mnie nie było na tej lekcji biologii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985 - Po 1945 roku n dolnym ślońsku baranie to niemców na palcach jednej ręki byś policzył... Widać że nawet nie wiesz gdzie ci Niemcy zostali, bo na pewno nie na dolnym ślońsku, tam zostali wypedzeni baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×