Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Czy mam znowu dać fotkę abyś był mniej agresywny? Nie wystarczy moja obecność ?:) Zresztą podobno masz już ją na dysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog-Skoro już raz wstawiłaś, to czemu usunełaś? Ja agresywny nie jestem, ale inni tak. A nic tak nie łagodzi rozmowy, jak piękna dziewczyna w towarzystwie, powiedź jeszcze że jesteś dziewicą, a wierz mi że będzie tu miłość i grzeczność...P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć A nic tak nie łagodzi rozmowy, jak piękna dziewczyna w towarzystwie No nie wiem ,o ładną warto zawalczyć ,więc nie wiem czy będzie tak łagodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć powiedź jeszcze że jesteś dziewicą, a wierz mi że będzie tu miłość i grzeczność -to pan panie zwiad ? Bo tekst jakby znajomy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
dziwię się takiemu barciowi dlaczego tu mieszka , skoro gardzi polakami, a jednocześnie chlubi się , że mordowali polaków , mówiąc to to polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranekk...-Bo w innym języku byś nie zrozumiał. Przykro mi, ale wy opuścicie moją ziemię tak samo jak na kresach. Pytanie tylko w jakim stylu, czy tak jak UPA kazało wam opuszczać, czy też kultularnie i dobrowolnie. Walczyć nie umiecie, coś cię udowodnili, bo Niemcy robili z wami co chcieli a wiejscy Ukraińcy też robii z wami co chcieli. Więc przykro mi, ale dobrej przyszłości na moich ziemiach wam nie wróżę, tym bardziej że "tu" was nienawidzą tak samo jak żydów, murzynów czy cyganów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranekk..- Wy jesteście naprawdę dziwini, naprawdę myślisz że ten prezent od Stalina, czyli ziemia zachodnia, który wam dał za współpracę to wiecznie bedziecie ją posiadać? Stalin ją ukradł i dał wam, boście mu wiernie słuzyli i sowietom żeście odbyty lizali, ale co kradzione to zostanie oddane prawowitym właścicielom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
z 20 % takich ....mówiących po polsku i nie wiedzących właściwie kim są, a chcących wiedzieć i mieć swoja tożsamość - nie lubi rozumiem zagadnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA brandzluje sie pod
foty Woman :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
nikt o nią nie prosił , ani o żadne prezenty od Stalina - żydokomuna zadecydowała i tak jest pretensje do jewropeji teraz , a nie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć: stanowczo bardziej podobało mi się zwiad, już się przyzwyczaiłam. Musicie tak żonglować tymi nickami? Nie wiem, czy to była kradzież ze trony Stalina, zauważ, że granice ogólnie sie zmieniają na przestrzeni wieków. Chcąc aby każdy oddał to co nie jego, to cofnęlibyśmy się o tysiące lat, i ułożyli wszystkie granice tak jak wyglądały pierwotnie. Powiedz, mi czemu nie wyjedziesz do Niemiec? Tak czysto teoretycznie pytam, nie atakując, skoro bardziej się czujesz Niemcem niż Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranekk..- Moja tożsamość to mój dziadek walczący w Wehrmachcie, mój pradziadek walczący w I wojnie światowej po stronie prus. Bracia moich dziadków, którzy walczyli w Waffen SS i w Wehrmachcie, większość z nich zginęła. Mój pra-pra dziadek brał udział po stronie pruskiej w trzech wojnach, kolejno z Danią o Szlezwik i Holsztyn (1864 r.), Austrią o hegemonię w Związku Niemieckim (1866 r.) oraz z Francją (1870-1871 r.)Stracił rękę na tych wojnach. To jest moja tożsamość. A ty czym się pochwalisz? Tym że twój dziadek uciekał z frontu jak tchórz i zostawił swoje dzieci i kobiety, czy tym że dał sobie walnąć młotkiem w łeb przez Ukraińca bez butów, a może że dał się zastrzelić jak zwykły baran w Katyniu bez żadnej walki, tylko tchórzostwem i porażką możesz się pochwalić, bo niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Ale to Stalin malował granice, to że była Polska po 1945 roku zwdzięczacie Stalinowi, to on ją stworzył od nowa, gdyby chciał, to polski by nie było, tak jak Ukrainy czy Białorusi. Ale wyście mu wiernie służyli, tępiliście niemców, ślonzaków, kaszubów, mazurów, byliście wierni Stalinowi już podczas wojny, on to docenił i dał wam waszą polskę, zrobił dla was więcej niż sam Napoleon, któremu też żeście służyli, ale on dał wam jedynie małe skrawek waszej polski. Nie jestem czystym Niemiecem i nie lubię Niemców, po za tym Niemiec już nie ma. Niemcy od 1945 roku nie istnieją!!! Tam same turasy, araby i murzyny, niemcy stanowią mniejszość. Zgodnie z przepowiednią Hitera, to naród Niemiecki jest skazany na wymarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć Niemcy też oddali swoje kobiety na pochańbienie ,czy się mylę ? Oglądałeś film "Kobieta w Berlinie " ? Czytałeś co działo się z niemieckimi kobietami po zajęciu Niemiec ? Znam sporo takich relacji ,pamiętaj kij ma ZAWSZE dwa końce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikomu nie służyłam,i nie zamierzam służyć. W historii Polski tez masz wiele bohaterów. Widzę, że masz dziś zły humor i na siłę starasz się wszystkich tu obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranekk..- A kto walczył za Stalina? Kto wykonywał rozkazy Stalina i wybuchu powstania Warszawskiego? Kto szturmował pierwszy Berlin? Jaka pierwsza flaga zawisła w berlinie? Przecież wiernie żeście służyli Stalinowi i żeście atakowali do końca niemców, choćby w słynym powstaniu Warszawskim, które to sowieci stworzyli. Jedynie NSZ(Narodowe Siły Zbrojne) były na tyle lojalne swojemu krajowi, że pod koniec wojny połączyli siły z III rzeszą i wspólnie walczyli przeciwko komunistom, a całe AK po wojnie masowo wstepowało do UB, przecież ci prokuratorzy, sędziowie, i inni kaci to byli ludzie z AK, nawet ci z LWP nie wstępowali do partii, czy UB jak co z AK. Ale widać że ty tu propagandzista jesteś PISowski. a PIS także wiernie podąża drogą Stalina, podobnie jak całe PO i inni polacy, wszyscy jesteście ducha komunistycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
no cóż dziadkowie niechętnie i na siłę wcieleni dotarli do Kołobrzega ( Kolberg) Berlina (Berlin ) młodsi i kobiety bez dziadków walczyli często i skutecznie z bandami UPA i bandami żydowskimi koczującymi po przeszmuglowaniu i ukrywaniu podczas ucieczek z gett żydowskich w lasach ...takie były czasy - twoi Niemcy szczuli Ukraińców na Polaków obiecując im własne państwo po wymordowaniu wszystkich tam zamieszkałych od setek lat Polaków ...i zaczęły się mordy ukraińskie na nawet własnych rodzinach - kazali np. na własnych oczach zabijać żony , lub mężów aby udowodnić przynależność do nowo powstałego narodu , po paruset latach dobrych wzajemnych stosunków tacy jak ty sfrustrowani nacjonaliści , w imię głupoty i szowinizmu doprowadzali do takich sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minty Man 41- Mylisz się, Niemcy nigdy nie uciekali, co najwyżej się cofali zawsze w stronę Niemiec, tu gdzie mieszkam to w 1945 roku były o tej porze co teraz zciekłe walki przeciwko Armii Czerwonej, brali w niej udział zarówno sami mieszkańcy, jak i specjalne odziały strzelców alpejskich itp. Nikt nie uciekał, ale ludzie ginęli a kobiety zostawały i stąd ta tragedia. Dodam że w Niemczech po wojnie to kobiety gwałciły facetów, jest to na fakcie, po prostu brakowało facetów, a polacy uciekali na węgry i na rumunię, mieli gdzieś swoje kobiety i dzieci, woleli uciekać, zamiast walczyć, ale taki jest polak, mocny w gębie a potem w nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranekk..- Widzę że pan nie znasz historii. Otóż to UPA przyszła do Niemiec, a potem zdradziła Niemców, co się UPA bardzo nie opłaciło. Za to jak polacy przyszli do III rzeszy, to dzięki III rzeszy wielu z nich przeżyło, ale tego pewnie też pan nie słyszał, że cześć polaków i III rzesza razem walczyli i dzięki temu wielu polaków ocalało życie przed armią czerwoną, w które skład wchodzili także polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć mijasz się z prawdą ,jak to Niemcy nie uciekali ,a z Prus Wschodnich kto uciekał ? Rozumiem że Polacy w podobnej sytuacji uciekali a Niemcy się ewakuowali ? To tylko gra słów ,efekt ten sam - OKUPACJA ,zabór ziem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minty Man 41-poczytaj ile deportowano Niemców z prusów wschodnich już w czasie kiedy była tam polska. Niemcy nigdy nie uciekali, świadczy o tym fakt że na terenach powojennej polski było ich kilka milionów, dopiero po odwilży w latach 70 i 80 wielu wyjechało do Niemiec. Świadczy to o twardości tego narodu, a to co oni przeszli, to żaden polak tego nie wytrzymał. Ale ideologia Volkizmu została stworzona na osadnictwie ludności germańśkiej. Między innymi stąd dziś mniejszość Niemiecka w Polsce, a żebyś ty wiedział jak zaciekle bronili swych miast przed armia czerwoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Woman: z kazdej dyskusji mozna cos wyciagnac, wylowic, dowiedziec sie:) Lepiej rozmawiac niz nie rozmawiac;) Ale zmiana tematu troche by oczyscila atmosfere;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Th też jesteś germanka, takie oczy i włosy piękne, to tylko germnka może mieć. Gdybyś pogrzebała w swoich przodkach, to pewnie sami germańcy tam byli. Za piękna jesteś i za bardzo w pamięci mi zostajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć Właśnie gdzie to się sprawdza takich przodków. Bo w sumie już moi dziadkowie wszyscy nie żyją i nawet nie wiem w jakiej instytucji można posprawdzać takie dane. I czy dadzą takie dane człowiekowi z ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A polaczkiem nie jestem" Jeteś i to z każdym postem coraz bardziej to do Ciebie pasuje :D " moii dzaidkowie zabii więcej polaków, niż ty masz włosów na głowie. polacy błagali mojego dziadka o litość, a polacy ucielali przed moim dziadkiem jak szczury," Prawie się wzruszyłem :D " więc musisz być sk**wielem, aby mnie kojarzyć z polską czy z polakami." Ja poprostu mam rosyjskie korzenie i skurwysyństwo wobec polaczków mam we krwii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×