Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Gość
njun no prosze cie... Udostepnienie swojego maila, udostepnienie swoich zdjec nieznanym ludziom z netu, a potem afera o penisy??? Wysoki sad sie posika ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasada jest bardzo prosta:) to atak na prywatność osoby, narzucanie czegoś na co nie ma ochoty, w realu dostałby w dziób a net to taka wirtualna rzeczywistość więc jeśli fog mówiła że sobie nie życzy a mimo to jest nękana to robi wszystko by honorowano jej wolę- ma do tego prawo. Aż ciekawe co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, pokazywanie swoich zdjęć było kiepskim pomysłem, a w mailu mogły być gorsze rzeczy niż penis. W ogóle nie powinna była tego otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można spojrzeć i tak, a można spojrzeć i przeczytać, ze Fogi pisala na temat wątku, była uprzejma dla wszystkich, a na końcu- ponieważ nikomu nie dała dupy- doszło do linczowania jej werbalnego, różnych nacisków, presji, psychicznego molestowania. To, że dała swoje zdjęcia nie znaczy, ze można ją obrażać- a skoro ja obrażaono to moze iśc do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jesli w ogole do tego dojdzie. Trzeba zglosic sprawe na policji, a potem samemu zalozyc sprawe w sadzie cywilnym. Takie rzeczy nie sa scigane z urzedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzęzeby w sądzie śmiano sie ze zgwałconej kobiety- hehe, no sorry paniusiu, miałaś krótką kieckę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oczywiscie, ze nalezy szanowac fakt iz fog nie zyczyla sobie ogladana zadnych meskich zwisow. To w ogole nie podlega dyskusji. Ale jak znam zycie to juz oficer dyzurny znaczaco sie usmiechnie gdy uslyszy o sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na przepisach, mówię od strony etycznej, na której prawo jest osadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj njun my nie rozmawiamy o zgwalconej kobiecie. Zbyt daleko posuniete porownanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srać na oficera, to że pewne zjawiska, problemy sie dopiero pojawiają w przestrzeni społecznej i pan policjant nie słyszał, to jeszcze nie powód by dać sie krzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak się nabija gdy dostanie zgłoszenie że żona bije męża jednak jeśli to prawda żona zostanie ukarana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
njun zasady etyki nie zwalniaja nikogo z ogolno zyciowej koniecznosci uzywania mozgu. Wyslalabys maila i zdjecie zwiadowi czy ble blakowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rum litosci... To sa zupelnie rozne problemy. Rozny kaliber i ew rozny paragraf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rózne rzeczy z naiwności robiłam, Ty również if, n'est pas?;) Skąd miala wiedzieć ze klikajac w kafe włazi w bagno pełne popaprańców, siedziala, jak pisze na forach, gdzie ludzie daja swoje zdjęcia i zrobiła gafe- taka ma wersję i jest to solidna wersja na sąd- bo nie jest żadnym przestepstwem ani nawet zaniedbaniem, nieostrożnością, dać zdjęcie na forum. Prawo musi chronić normalnych użytkowników przed tymi, ktorzy z takiego zdjęcia robią sobie pożywkę i czują sie zwolnieni z wszelkich moralnych barier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkjdkjdkk
to że wchodzą tu różni w osobie zwiada , to jedno ale widzę , że wy dziewczyny jesteście nie lepsze , plotkarski magiel na tematy o których nikt z was nie ma pojęcia przypomina mi siętakie powiedzenie : lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak podpisuje się pod tym:) poza tym anonimowośc nie upoważnia nas do bezkarności. czy tutaj czy w realu należy szanować prawa drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
prawo w polsce to nie specjalnie chroni ofiary. Smutne acz prawdziwe. X w tej kwestii fog stoi na straconej pozycji. Podobnie zreszta jak w kewstii ew roszczen wobec kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona sama dała maila, pokazała swoje zdjęcie (miałem pecha bo jej nie widziałem a podobno ładna dupeczka), to na co się nastawiała? Przecież wszyscy wiedzą, że kafeteria to speluna polskiego internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysakutujemy na kanwie tej akcji penisowej, o co sie rzucasz oranżino? przeszkadza, to nie czytaj. Dokładnie Rum, gdyby ludzie szanowali pluralizm poglądów i wolnośc innych, nie byłoby sądzenia sie o oczywiste przecież, swoje prawa do nietykalności osobistej. Co zrobi Fogi to jej sprawa- niestety została zmuszona do jakiegoś wyboru- lepiej robić coś czy dać sie klepać po pupie jakimś przypadkowym napaleńcom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
njun jakim przypadkowym??? Poklepali ja ci ktorym to umozliwila. No sorki tak to sie przedstawia choc oczywiscie zachowanie tych pseudo facetow bylo obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinni zmienić wystrój kafe na coś bardziej westernowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ha ha tu ciagle jest jak W samo poludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a swoja droga to czarny ma racje. Ja trafilam na kafe po przeczytaniu artykulu w wyborczej ktory to opisywal nasze zacne forum jako siedlisko zla wylegarnie psycholi i zdrad wszelkich szczegolnie malzenskich. W artykule przestrzegano by tu nie wchodzic ale ja nie posluchalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oceniam tego, czy ona powinna sie inaczej zachowywać, np jak? udawać faceta? albo zniechęcać? bo nie po jej stronie jest odpieranie atakow, to ONI nie moga atakować. Doswiadczona if, czy njun pewnie nie zalozylyby spodnicy z rozpierdakiem na nocne przejscie przez park, ale jeżeli jakas założy, to nie jest to usprawiedliwienie do seksualnego ataku i prawo wyraźnie o tym mówi. Trzeba skończyć z zastraszaniem kobiet za bycie kobietą, bo niedługo faktycznie burki założymy, zeby biednych naraonych na bodźce męzczyzn nie zachęcac inie dawać praetekstu. To jest myślenie postawione na glowie. Punkt cięzkości jest w prawie do nietykalności i ona nie musi robić nic, nie musi prosić nie rób, ostrzegać że sobie nie zyczy, jesli to robi, to znaczy, ze już jest molestowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkjdkjdkk
rozumiem , że jak na mnie mówisz oranżó , to ja mam mówić na ciebie czarnuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda fog że normalność na kafe jest nienormalna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
if- a ten artykuł to jedyna droga wejścia na kafe? Sugerujesz, ze powinna ten gwałt na jej naiwności przełknąć, jako "bolesne doświadczenie życiowe"a sprawcy moga sobie powiedzieć, że sie fajnie zabawili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×