Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

jeśli chodzi o pozew cywilny to tu trzeba samemu zebrać materiał dowodowy, a w sprawie karnej jest dochodzenie lub śledztwo i robi to za Ciebie policja na sprawę karną jest za znikoma szkodliwość na cywilną brak dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek obecna moda na poprawnośc polityczną wyklucza nielubienie żydów. A każdy, kto się odważy napisać cokolwiek krytycznego pod ich adresem od razu zyskuje przydomek antysemity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dziecka to przecież wysyłający nie wie kim w rzeczywistości jest mgielna i może to być przecież zakompleksiony dwunastolatek który no nie powinien oglądać cudzych fiutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo no dokładnie. Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie oczekuje by policja ruszyła z kopyta w poszukiwaniu autora meila z penisem. No ludzie są granice infantylności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off tematycznie: ile pączusiów już zjedliście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie powiem, bo mi cba wjazd zrobi, wszyscy mnie dziś korumpują pączkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
podnosimy bo- BSA to nie jest jakiś amator pacanie, BSA wie co napisać i jak napisać. Wie jak działa prawo, zna prokuratorów, którzy mnie nie lubią, bo przegrali z mną sprawy, a to powoduje że prokurator od swojego przełożonego dostaje po tyłku, bo znów zmarnował pieniądze podatników a oskarżony znów został uniewinniony, a jak złoży apelację to sąd okregowy zazwyczaj zawsze podtrzymuje wyrok I instancji. Wiec prokurator to człowiek, który wie że takie pierdołowate sprawy trudno wygrać i je odpuszcza. Z was wszystkich to jedyna osoba się mądrze wypowiedziała, była to chyba Ifka, która napisała że kaźda pierdołowata sprawa, pochłania mnóstwo kasy, bo policja jest zawalona robtą, prokuratura i sądy też a za wszystko płacą podatnicy, a ewentualne wyroki i tak są niskie, bo albo zawiasy albo ograniczenia wolności. Szkoda jedynie że nikt z was nie jest za wolnością poglądów, bo artykuł .54 konstytucji pisze wyraźnie że każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Swoją drogą ten artykuł wielokrotnie uratował mi tyłek, bo powodował że sąd bez problemu mógł się powołać na ten artykuł, aby mnie uniewinnić a zazwyczaj to robił, bo sądu takie pirdołowate sprawy zakładane przez pierdolowatych prokuratorów to sądu wkurzają, więc uniweiniając kogoś to wkurzają tym prokuraturę, która zawala sądy takimi pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffff
sss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffff
wyrażę więc swój pogląd i powiem ,że BSA wyżej srasz niż dupę masz i żebyś się nie ubrudził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Swoją drogą sam nie wiem, czemu mnie wszyscy tu mają za debila. Rozumiem że macie mnie za złego człowieka, za psychola itp, to jestem w stanie zrozumieć, ale nie wiem czemu uważacie takich ludzi jak ja za głupich. Ja mam naprawdę większą wiedzę w wielu dziedzinach od przeciętnego człowieka, dużo czytam, mam dobrą pamięć, szybko się uczę a wy nadal macie mnie za głupka, co na niczym się nie zna i nic nie wie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffff
dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffff
Nie wiesz??????? O kurwa niemożliwe!!!!!! BSA czegoś nie wie :o A taki mundry i oczytany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Swoją drogą sam nie wiem, czemu mnie wszyscy tu mają za debila. Rozumiem że macie mnie za złego człowieka, za psychola itp, to jestem w stanie zrozumieć, ale nie wiem czemu uważacie takich ludzi jak ja za głupich. " Chyba nie uważasz ze zachowywanie się jak niedorozwinięty umysłowo człowiek który na zmianę obraża i słodzi tej samej osobie będzie przez kogokolwiek odbierane jako inteligentne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Cicho tam Pavlo, bo Cię BSA zastrzeli z karabinku, który jest, a zarazem nie jest AK-47. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO nie strasz Pavla , bo zaraz ja wyciągnę flintę z za zasłony o niewiadomym kalibrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tego tematu IMO to prawidłowa nazwa kałacha to: krótki bojowy karabinek automatyczny Kałasznikowa (w skrócie kbk AK) Wszelakie dodatki do nazwyi takie jak MS czy AKS były tylko oznaczeniem typu kałacha, bądź nazwa miała ukazać iż kałach jest bardziej rozbudowany jak jego wersja pierwotna i wyposażony w więcej funkcji jak oryginał. Miało to rozróżniać który kałach posiada komorę zamkową a który jej nie posiadał (komorę zamkową posiadały tylko modele AK które to były projektowane oryginalnie przez Kałasznikowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjj
jj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamiaaaaa
racja, nikt bez zgody nie ma prawa wysylac takich zdjec i zmuszac tym samym druga strone do ogladania. Ale ogólnie to wkurwia mnie ta cala WITF. ponad (?) trzydziestoletnia baba, a głupia że hej. Ładna, zwiewna, wrazliwa i niewinna istotka- dająca się nazywać "Aryjką" przez faszystowskich baranow, zakladajaca topiki z pytaniami "gdzie sie podziala normalnosc", w zasadzie o prawicowych pogladach. Jakis strasznie dziwaczny, wybuchowy zestaw cech, czy ten dziwny stwor nie zauwazyl, ze tutaj sa zakladane tematy ktore potrafia zdziwić bardziej niz goly fiut na skrzynce mailowej? dopiero w toku dyskusji stwierdzila, ze niepasuje do tego forum? kontynuowala przeciez rozmowe z facetem ktory pytal jaki ma kolor wolosow na pipie. Z udowodnieniem to bedzie trudno, bo jak udowodnic, ze to np nie byl akt; ze to akurat osoba z forum wyslala, a nie korzystajacy z komputera inny domownik; że nie pomylil adresu itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamiaaaaa
tez bym nie chciala, zeby kasa z podatkow szla na takie bzdety, podobnie jak na prowokacje internetowe gdzie jakas policyjna czy dziennikarska ciota podszywa sie na czacie pod 13- latke i sądzi ze to bedzie wystarczajacy dowod na "zlapanie pedofila" i ukaranie za..sklonnosci. To tak juz btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje cie
a głupia że hej. Ładna, zwiewna, wrazliwa i niewinna istotka- dająca się nazywać "Aryjką" xxxxxx radzse mowic za siebie ona nie jest ani ladna, ani zwiewna, ani wrazliwa, tym bardziej nie jest niewinna istotka :D maja ludzie wyobraznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamiaaaaa
ok, czesciowo bazuje na tym co pisza inni, wiec moge sie mylic. generalnie jakis dziwaczny zestaw cech Pewne instytucje trąbią żeby NIGDY NIE zamieszczać swoich zdjeć, NIE podawać wieku, Nie podawac skad sie jest ani nie wyliczac stanu posiadania...dopoki sie nie jest pewnym, z kim sie ma do czynienia. To jest forum publiczne i tutaj kazdy moze wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest z złego w słowie "Aryjka"? Czemu biały człowiek wstydzi się swojej własnej rasy? Jakoś murzyn dumnie podkreśla że jest czarny i nikt go za to nie krytykuje. Arab dumnie podkreśla że jest arabem, Indianin mówi że jest Indianinem i też nikt nie ma pretensji do tego, że jest ktoś dumny z swojej rasy. Wiec czemu niby nie mówić że ktoś jest Aryjczykiem? Czemu jedynie znów biały człowiek ma wstydzić się tego że jest z rasy białej, czyli Aryjskiej, rasy rdzennych Europejczyków, ludów północy. Tak nas nazywali araby i ludzie z Azji w czasach świetności szlaku jedwabnego. A teraz w czasach lewicy, to Aryjczyk ma się niby wstydzić tego że jest Aryjczykiem? Niemiec ma się wstydzić tego że jest Niemcem a Polak tego że jest Polakiem? Czy ta lewica kompletnie ludziom mózg deformuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty jesteś chory?
Ludzie jesteście zabawni, sąd normalnie sobie zrobiliscie. Co ona tu takiego podala czego wiekszosc z was nie ma na fb czy nk itp? Nawet mniej tu podala bo raptem miala zdjecie chyba nie caly tydzien i maila. Wow faktycznie wszystko o niej wiecie. Coraz smieszniejsze te wypowiedzi. Kafe to dno, ale nie kazdy musi o tym wiedziec, jak dziewczyna przyzwyczajona do normalnych for, to mogla nie wiedziec jak tu jest. Popadacie teraz w skrajosci wiele osob stad mialo kiedys swoje zdjecie i takiego linczu jeszcze nie bylo, maila ma co druga osoba podanego. Zamiast juz dac jej spokoj to jeszcze specjalnie ciagniecie temat, ma dziewczyna racje jak stad odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nazisci skompromitowali ten termin i dlatego negatywnie sie kojarzy w spolecznym odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek B.- Czyli rozumiem że twoim zdaniem trzeba się podporządkować nazistom? Socjalizm też został skompromitowany przez Lenina, Stalina, Castro czy innych, a jakoś używanie słowa "Socjalizm" nadal się używa, nawet po słynnych słowach Castro "Socjalizm albo śmierć". Wiec jak to jest, że przychodzi Hitler, używa znaku swastyki, używa salutu rzymskiego i wynika z tego, że jeden człowiek może zniszczyć kulturę. Bo jakoś Krzyżacy używali krzyża i znak ten nie został skompromitowany. Wiec Maćku jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mowie, ze to dobrze. Stwierdzam po prostu fakt na jakies zasadzie to dziala, zeby sprobowac wyjasnic. Dla mnie slowo Aryjczyk nie jest negatywne, bo niczego ani nikogo nagatywnego nie okresla. Napisalem tylko jak sie kojarzy w tzw. odbiorze spolecznym tzw. zwyklym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjalim z kolei nie zostal tak naprawde jednoznacznie pokonany, a poprzez pol wieku np w Polsce wszedl w kulture masowa. I tak z latami 70tymi w PL kojarza sie komedie Barei typu Mis. W znaczeniu bylo biednie, ale bylo wesolo. Popkultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×