Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Gość
dzizus njun...ale cie ponioslo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moja tak. Na szczescie dla mnie kafe 9 lat temu byla inna. X nie absolutnie tego nie sugeruje. Natomiast uwazam, ze latanie z tym akurat zdarzeniem po sadach nie ma sensu bo nie rokuje wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platforma która z założenia miała być miejscem spotkań, pogaduszek, odskoczni od rzeczywistości stałą się narzędziem do wyżycia się wylania frustracji , poniżania hmmmmmmmmmmm jest ok? nie i choć jest to nie do opanowania to tłumaczenie kretyna i wyśmiewanie ofiary jest dziwnym zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
poza tym jestem gotowa zalozyc sie o skrzynke jacka danielsa, ze za jakis czas znajdzie sie kolejna naiwna ktora wysle tym pseudo panom swoje zdjecie i pomimo tej historii bedzie ich bronic. To jest droga do burek, a nie penisy na mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tłumaczenie kretyna i wyśmiewanie ofiary jest dziwnym zachowaniem" Otóz to- zachowujmy zdrowy i etyczny opis świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że nie biegła by na policję i pom sądach gdyby reakcja wspólkafeteriuszy była inna. Uznała że została poniżona a jedyna reakcja na jaką mogła liczyć z waszej strony to hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njiun ty jednak jesteś fajna babka:) lajkam cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rum masz tendencje do przeciazania tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spadam miłego kafeserfowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkjdkjdkk
żarty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wery sory ale mnie tu nie bylo wiec nikt na zadne moje reakcje nie mogl liczyc. Bardzo prosze o nie przeklamywanie rzeczywistosci i nie tworzenie sztucznej dramaturgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też bym mogła napisać: if masz tendencję do bagatelizowania spraw, ktore Cie nie dotyczą. Cos na kształt strażniczek patriarchatu, ktore mówią: niech młoda przejdzie swoje, jako i ja przechodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkjdkjdkk
proszęskoro mnie zdenerwowałyście to napszęna temat bez sensu jak wy jak można pisać z takim popaprańcem jak zwiad , który pisze do kogoś : Aryjko , że o innych odpałach , nie wspomnę , ten jego opis samego siebie to po prostu nadczłowiek , heros , albo może nawet sam bóg , takiego człowieka można albo ignorować albo powiedzieć żeby sięodczepił, bo jak raz sięprzyczepii to będzie myślał , że to dla jego błyskotliwości przekonan i tych brednii w które wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
njun ale ja przez to nie przechodzilam :Pwiec prosze o nie przypisywanie mi obcych intencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym brakiem reakcji to przesadziłeś faktycznie, bo nie o to chodzi, żeby ktos postronny reagował- gówno to daje przecież, rozmawiamy o tym, czy zaszło przestepstwo, nadużycie, whatever i czy reakcja Fogi jest właściwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx za maila:) i pozdrowienia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkjdkjdkk
nikt mnie bardziej nie wkurza jak takie łyse faszystowskie tępe pały , osobiście organicznie brzydzę się przemocą ale dla niego zrobiłbym wyjątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bardzo trafnaa uwaga orange. Poglady zwiada i jego sposob odnoszenia sie do kobiet jest powszechnie znany. Ja sie pytam na co liczy kobieta wdajaca sie w netowa znajomosc z kims takim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uparliście, się żeby wymagać od ofiary: nieomylności, wszechwiedzy, absolutnej roztropności i znajomości sztuk aikido. Powtarzam- nie tu leży punkt cięzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkjdkjdkk
albo wchodzenie w dyskusje z chorymi psychicznie antysemitami ? przecież to człowiek wtedy obniża się do jego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiesz njun jaki jest wlasciwy sposob na tego typu popaprancow??? Calkowity ignor. Ale nie, za chwile znajdzie sie kolejna ktora sie z nim wda w dyspute. I krec sie krec wrzeciono. Trudno oczekiwac by policja czy sady staly na strazy elementarnych zasad zdrowego rozsadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkjdkjdkk
jak ktoś ci się pyta , jakko kobiety, czy masz włosy łonowe jasne czy ciemne to co możesz pomysleć , ? zastanawiasz się tylko z jakim stopniem odpału masz do czynienia ari wederci , sajonara , bon vojage , i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam kiedys do redakcji, ze moim zdaniem BSA trzeba na policje zglosic, bo to kurnba zalązek Breivika jest i lepiej być madrym przed szkodą, w koncu mu od tego niezaspokojonego popędu na maksa odwali. Uważacie, że należy mu ustępować i przepraszać, że jest sie Polakiem i że sie w ogole zyje majac dajmy na to, brązowe oczy? To, że z nim rozmawiała, nie znaczy że mógł ją obrażać, ale on moze tak? i winna jest osoba, ktora mu odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
njun koloryzujesz ;) sama o sobie moge powiediec ze sie zlapalam na bajke o ksieciu ktory sie okazal emocjonalnym psychopata lubujacym sie w kontaktach z panienkami po przejsciach. X punkt ciezkosci to akurat lezy w miejscu w ktorym my sami potrafimy dojsc ze soba do ladu po takich przygodach. Nie wierze ze latanie na policje ktora nie zakluje zwida i spolki w dyby przywroci spokoj fog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos tematu wiodącego- historia Proces Eichmanna, na Planete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkjdkjdkk
tak przypomniałem sobie to ten popapraniec bsa , vel inne niki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
if, rozumiem Cie, ale nie wiemy, co przywroci spokoj Fog, niech robi co uwaza, nie jest nawet wykluczone, ze spowoduje tym, cos dobrego dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
njun skad pomysl, ze obarczamy wina fog??? Nie obarczamy. Ale nie robny tez z niej niewiniatka, ktore nie wiedzialo z kim ma od czynienia. Cale kafe wie co to za typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×