Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Inna sprawa - nie możesz się dziwić, kiedy ludziom nie pasuje odgórne ustalanie z kim im wypada rozmawiać czy z kim mogą się spotykać, a segregowanie na ludzi i pod-ludzi to tego właśnie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdkjakdjakk
jak można byćtak naiwnym ? ktoś coś tam brzdąknął i dlatego miało nie byćwojny ? śmiechu warte piułsudzki wywalczył niepodległośc pobił bolszewików, ale to co później robił woła o pomstę do nieba , był słabym politykiem kraj ,który wyrósł na zbrodniczej idelogii musiał tak skończyć , niemcy zostały pokonane a wraz z nimi ich buta i pycha amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Moorland-Spotykaj się z kim chcesz, ale jak ten ktoś nie będzie z obcej rasy. Nawet jak twój chłopak ma brązowy oczy, ale jest z Polski, to jakoś to przeżyję, ale uwierz mi że nie wiesz jak czuje się facet, jak jakaś blondyna idze za rekę z murzynem albo arabem. Kurwa mać, rozrywa mnie, jak można związać się z zwięrzęciem? To tak jak ty byś zakochała się w facecie, a on by wolał kozę od ciebie. To przecież patologia i nic wiecej, patologię trzeba zwalczać a nie ją tolerować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA - jestem szatynką, czy to znaczy, że mogę brac kogo chcę? :P a tak poważnie to rozumiem o co Ci chodzi i sama krzywo patrzę na takie związki, ale nie przez kolor skóry, ale kulturę i religię tych ludzi. Wiem, że nie wszyscy są tacy sami, mam znajomą która jest w związku z facetem z Azji (śniada skóra, ale nie wiem jaki kraj dokładnie) i mają się dobrze, ale w większości wypadków dobija różnica kulturowa i kończy się to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdkjakdjakk
sam jesteś patologią , pieprzonym marginesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żydówki akurat są ładne. Natalie Portman, ta modelka Rafaeli. Pozytywny efekt mieszania krwi, to i suki się rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
jdjdkjakdjakk-Bzdury piszesz, musisz poznać historię, aby móc z mną pogadać. Dałem ci cytat, a teraz rozwiąż go, czemu Hitler tak powiedział, czemu lubił Polaków, czemu pisał sympatycznie o Słowianach w "Mein Kampf". Ale to jest długa historia, dowiedź się, a nie będziesz taka głupia z historii, jak teraz jesteś. Wbrew pozorom, ale Polska z Niemcami za czasów Hitlera, to mogła się zbliżyć znacznie bardziej, niż za czasów przed chrześjanskich, kiedy to polska i germany mieli dobre stosunki z sobą. Później Germany przyjeli chrzest i stosunki szlak trafił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdkjakdjakk
tak naprawdę bsa to tchórz nie umie zagadać do dziewczyny więc jest chory z zazdrości , jak widzi fajną laskę z kimś innym a zwłaszcza , jak widzi ,że woli kogoś , kto jego nawet z wyglądu nie przypomina, dziewczyny na takich mówią zdaję się ciota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Moorland- Ja też jestem szatynem, włosy to mój kompleks, dobrze że oczy mam silnie błękitne i jasną skórę. Ale szatyn to tzw ciemny bląd. Ty jesteś typową Aryjką, więc dla mnie jesteś naprawdę kimś, pewnie nawet się nie zdajesz sprawy, że jesteś jedynie ok 4 %rasą kobiet na tym świecie. Obecnie żyje nas ok 8 % populacji "ludzi" na tym świecie, czyli 92 % ludzi nie jest Aryjczykami, więc nie są tak naprawdę gatunkiem ludzkim. Ta ilość pod ludzi i nad ludzi się zmniejsza, co prowadzi do krezysów i upadku całej nasze cywilizacji. Przykład Afryki pokazuje czy są podludzie i nadludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Czarny Rycerz- Polska to twór sztuczny, już ci to tłumaczyłem tłumoku, że Poska powstała aby osłabić przegrane imperia po I wojnie, a Polskę po 1945 roku stworzył Stalin, aby przypodobać się zachodowi i USA. Wiec Polska miała zawsze gówno do gadania, już po I rozbiorze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska w swojej historii była większa od Niemiec. Niemcy w najlepszym momencie miały jakieś 600.000 km^2, a Polska miała milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Czarny Rycerz-Polska była ale się zesrała. Rzesza Morawska też była pierwszym państwem Słowian, była potężna i silna, ale się zesrała. III rzesza też była silna i potężna ale się zesrała. Takie kurwa mać czasy. Chcesz silnej Polski? Jestem za, przekonaj tylko do tego polaków, aby woleli silną Polskę, od Palikotów, SLDowców, pedałów, pedofilów czy Pisowców. Oni wolą syf taki jaki mają i ich nie przekonasz. Moim wodzem jest JKM, głosuję na niego i huja to daje. Wiec twoja Polska upadła tak samo jak III rzesza, rzesza Morawska czy ta prawdziwa polska przed zaborami. Tego nie ma i nie będzie, bo polacy wolą być niewolnikami, niż ludźmi, huj im w dupę, huj w dupę całej rasie Aryskiej, statystki mówią że wyginiemy za jakieś 100-200 lat. Huj w dupę temu światu!!!Niech w nas kometa jębnie i będzie spokówj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA - szatyn to szatyn, ciemny blond to ciemny blond. Poza tym wydaje mi się, że akurat koloryt jest kiepskim wyznacznikiem przynależności do jakiejś rasy bo to w dużym stopniu wypadkowa genów. Są ludzie o ciemnej karnacji i z jasnymi oczami, nie wspominając o tym jakie kombinacje kolorów można mieć w rodzinie. Mnie się akurat "trafiła" jasna karnacja, średni-brąz włosy i niebieskie oczy, ale równie dobrze mogłam mieć oczy zielone, szare, brązowe, mogłam mieć złote włosy, a mogłam mieć czarne. To jak wyglądam to czysty przypadek i nie widzę w tym powodu do dumy czy czucia się lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA - co więcej, moje dzieci mogą mieć zielone oczy, jasną karnację i jasne włosy, bo akurat takie geny mogą zebrać i też niby będą Aryjczykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Moorland- nieprawda moorland, gdyby było jak mówisz, to nie szło by kształtować ras zwierząt chodowlanych, a jak wiesz, to da się je dokładnie kształtować. Ale nie wchoćmy na ten temat, bo uważam za cud, że z sobą gadamy i nie uważam cię za swojego przeciwnika, w sumie sam nie wierzę że z tobą gadam i nawet cię polubiłem.:) A kiedyś tak żeś mi dogryzała...(ja tobie zresztą też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdkjakdjakk
wchodźmy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdkjakdjakk
primo , ktoś taki jak aryjczyk nie istnieje to wytwór mitu założycielskiego pieprzonej trzeciej rzeszy , oni się lubowali w odniesieniach do starożytności , że niby tacy już od wieków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA - no jak chcesz, ale tak po prostu geny działają. Swoją drogą, geny odpowiadające za jasną skórę/oczy/włosy są często recesywne. Co do tworzenia ras to jest to długi i żmudny proces. Uzyskanie charakterystyki danej rasy to jest dobrych kilkanaście lat co u psów np. oznacza kilka dobrych pokoleń bardzo dokładnej selekcji. Z miotu wybiera się tylko kilka szczeniąt (czasem nawet żadnego) do krzyżowania, a i tak nikt nie zagwarantuje, że przejdą do następnego pokolenia akurat te cechy które byśmy chcieli. To nie jest tak łatwo jakby się mogło wydawać. Różne odcienie karnacji są wynikiem mieszania się genów, dlatego biała osoba o lekko "opalonej" karnacji może mieć dziecko o dużo jaśniejszym kolorycie. Jeżeli ktoś ma piwne oczy (brązowo-zielone) to oczywiście może mieć dziecko z zielonymi oczami, a osoba z czarnymi włosami może mieć gen na blond, ale ten gen się nie manifestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkbgg
ggbg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Moorland-Dlatego też rasa Aryjska absolutnie nie powinna się krzyżować. i wtedy nie powstały by takię piękne i mądre kobiety jak ty Moorland i autorka tego topiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
jdjdkjakdjakk- A twoim zdaniem takie coś średniowieczne jak polak to istnieje czy nie? o Polacy po zaborach to stwarzali inni, Polacy upadli w zaborach, wskrzesili ich Francuzi a póżniej sam Stalin. Więc twoim zdaniem Polacy istnieją a Aryjczycy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA - zapewniam Cię, że jestem krzyżówką, a nie żadną Aryjką. Jestem przedstawicielką rasy białej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdkjakdjakk
jak komuś się myli narodowość z wymysłęm propagandzistów trzecuiej rzeszy to trudno ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdkjakdjakk
a wolnośc wywalczyliśmy sobie sami ,stalinżadne łąski nam nie robił , myślał ,że bęzie miał nas pod butem ale się przeliczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
jdjdkjakdjakk- Oczywiście że waszą wolność wywalczyliście sobie pod nazwą LWP, która była pod oficerami i generałami Sowieckimi. Stalin o was pamiętał, wiedział też o żołnierzach Andersa, chciał się przypodobać sojusznikom, głównie USA i dlatego stworzył Polskę. I dobrze wiesz że oficjalnie PRL był do 1989 roku a formalnie jest do teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Moorland- A ja cię zapewniam że jesteś czystej krwi Aryjką, Aryjka której ja nie mogę mieć:( Za brzydki do ciebie jestem i za biedny, jak sie dorobię a będziesz sama to się do ciebie zgłoszę z propozycją miłosną :P (żarcik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdkjakdjakk
myłśisz,że robią na mnie wrażenie takie socjotechniczne sztuczki jak "dobrze wiesz" ? dlaczego hitler zaatakował polskę kiedy miał za plecami francję i anglię? bo wiedział ,że jakby napadł na nich to polska na pewno ruszyła by na niemcy , bo my jesteśmy ludzmi honoru i dotrzymujemy zobowiązań. dlatego żaden głupi malarz ani gruzin nie zdobyli i nie zdobędą polski , żyj marzeniami dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×