Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Gość baranekk...
a czego ja mam niby nie lubić Zamglonej - zwykła insynunuacyja ;) ...kobita , jak kobita a że za bardzo gadała nie na temat z rożnymi typami , których teraz będzie ścigać , a miałem do tego pewne 'wąty ' , - a więc hipokrata ! ... nie na moją baranią głowę te sprawy :D mnie pewnie za 'antysemityzm ' posadzą , a resztę wypuszczą za nieszkodliwość w 'sensie społecznym ' , czyli za to że to normalne na tym forum - wyzywanie , wysyłanie penisów itd... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę aby fog była dziewicą, ona jest po trzydziestce i była w dwóch związkach, w jednym nawet trzy lata, nawet coś tam pisała o seksie, wiec to że jest dziewicą to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
ty Zwiad to już lepiej się nie wypowiadaj i nie oceniaj . wygoogluj Gorzelnioka - i całuj zdjęcie tego z mocno kaprawymi oczami i z tymi .... poniżej linii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Pewnie ogląda penisy...:D Ktoś z małym fiutem musiał jej te zdjecie wysłać i chyba się wkurzyła że taki mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranekk...- Gorzelik akurat nie jest moim ideałem politycznym, mimo że na RAŚ głosowałem, osobiście wolę JKM. Gorzelik jest za dupiaty, ma za małe jaja, gdyby miał jaja to by powstanie zorganizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
BSA - nie mądruj się tylko syp, jakie masz nagie Kafeterianki. Ksywki i opisy - ale już. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chłopy widzę że coś się wam w głowach popierdoliło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhijdijadj
posądzenie o dawanie komuś zdjęć nie jest żadnym wykroczeniem nie mówiąc o karaniu smutne jest to ,ze ktoś założył fajny topik a wam przygłupom wydaje się , że jak dziewczyna zakłada i odpisuje na topiku to pewnmie szuka kogoś, najlepiej na seks. macie problemy emocjonalne na zwykłym topiku a co dopiero w życiu , nie dziwota ,że żadna was nie chce i próbujecie taki rozpaczliwy podryw , nie wiadomo, śmiacćsię z waszej głupoty czy płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO12335- A niby czemu miał bym być zdrajcą i pozyć się Aryjskiego honoru? Mam dość dużo nagich kafetyrianek, ale nie powiem ci kto. Kiedyś nawet ostro pracowałem nad tym, aby od dziewczyn z kafeterii takie foty wyciągać. Uwierz mi że to nie takie trudne, gdybym taki był w realu, to bym nie miał problemów z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Gdyby miał jaja, to nie dał by się zamęczyć na śmierć przez polaków. Głupi był i tyle, zresztą sam pisał że sojusz z Polską i nie dążenie Śląska do niepodległości było wielkim błędem. Ale tak to jest, jak się z polakami trzymie. Korfanty jest znienawidzony na Ślonsku, ponieważ dał się omamić przez Polaków i Francuzów aby doprowadzić na Ślonsku do wojny domowej, a potem polacy mu odpłacili i go zabili jak psa, a właściwie zamęczyli na śmierć, polacy starali się zlikwidować autonomię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sjhijdijadj- Nikt jej przecież seksu nie proponował, fakt że minty men 41 chciał ją przelecieć, ale robił to mądrze, bo najpierw jej słodził, potem pewnie wyjście na kawę, potem kolacja i łupu-cupu.... Wiec nie wiem o co ci chodzi. A to że jakiś pojeb wysłał jej fiuta, to chyba jest to bardziej śmieszne. Był tu taki jeden prawik, co nawet w stopce miał zdjęcie swojego fiuta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad: Chyba nie jest dziwne, że facet nie chce czekać trzech lat na seks? ( to odnośnie związku) Przy waszej postawie, to byście tygodnia nie chcieli czekać, bo przecież wszystkie się puszczają. Mam gdzieś czy mi wierzysz czy nie, że nie odpuszczę. Skoro zakładam sprawę w sądzie za własne pieniądze, to mogę nawet o mydelniczkę się sądzić i policja nie ma nic do tego. Cały czas twierdzisz, że jestem Aryjką, i że Aryjczycy walczą, to wiedz, że w tej sprawie będę walczyć właśnie jak Aryjka. Czarny napisałam czemu nie dam Ci korepetycji, już tu nie płacz nad tym tylko poszukaj sobie jakiegoś chłopaka co Ci pomoże, bo dziewczyny to raczej nie polecam, zarazi Cię swoim puszczalstwem. Drodzy Panowie, tylko mnie umocniliście w tym, że nie warto się facetowi żadnemu oddawać i wiązać, lepiej być samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą Ty zwiad cały czas piszesz o seksie, czy to oznacza, że kłamiesz iż jesteś prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem antykomunistą i antysocjalistą. Z tym, że tych pierwszych trzeba zamykać (ewentualnie rozstrzeliwać), a tych drugich izolować i traktować tak, jak niesłusznie traktuje się Korwina-Mikke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do lecenia na słodkie słówka, to Ty co chwilę byłeś dla mnie złośliwy i niemiły, a mimo to z Tobą pisałam. Więc nie chrzań tu, że tylko jestem miła jak ktoś jest miły. Rozmawiałam tu miło z dużą ilością osób, które mnie krytykowały bądź gdzieś tam zjechały. Widać błędem było potraktowanie was normalnie i z szacunkiem, trzeba było jak reszta kobiet na tym forum traktować was tak jak na to zasługujecie po ostatnich wpisach. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog - co ja Ci zrobilem? Obraziłem, wyzywałem, insynuowałem? Z racji tego, że średnia wieku utraty dziewictwa dla Polek wynosi 18-19 lat, licząc od bazyliszka do boginii, to śmiem negować twoje dziewictwo na podstawie nauki zwanej statystyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Chyba normalne że normalny, zdrowy facet ma popęd seksualny. Gdybyśmy go nie mieli, to nikt by się tobą nie zachwycał. Co do sądu, to aby iść do sądu potrzebujesz coś tam napisać, trochę po sądach się włóczyłem, wiec wiem jak to wygląda, co prawda były to rozprawy karne przeciwko mnie, ale prokurator musiał się nieźle namęczyć, aby napisać akt oskarżenia. Wiec znając trochę jak to wygląda, to zastanawiam się jak sprecyzujesz ten akt. Napiszesz tak że "Pan X o nicku "zwiad" nazwał nick "WomanInTheFog". No bo nie znam twojego imienia ani nazwiska, więc pytanie, jak idzie obrazić nick? :D Widać że nie masz pojęcia o prawie i pieprzysz jak potłuczona. Do sądu może podać osoba inną osobę o zniesławienie, ta dana osoba musi kogoś zniesławić z imienia i nazwiska. Czyli mówiąc w prost, to ciebie się nie da zniesławić, bo ty tu nie występujesz pod imieniem ani nazwiskiem. Więc jakim cudem idzie kogoś zniesławić, skoro się nie zna danej osoby. Wiec będziesz mówić że ktoś zniesławił twój Nick? Liźni najpierw trochę prawa, zanim zaczniesz kolejne bzdury ośmieszające wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drogi niestety i tu się mylisz. Wiadomo kim jestem, i nie jestem osobą anonimową tutaj z racji tego iż miałam zdjęcie. To Ty mylisz pojęcia to nie proces karny, poczytaj trochę prawo cywilne, wtedy porozmawiamy. Zresztą wiem co mi adwokat dziś mówił. To nie proces przeciwko nickowi, tylko przeciwko konkretnym osobom ukrywającym się pod nickami. Widzisz nawet w internecie trzeba uważać co się napisze, bo wcale nie jest się anonimowym. To nie ja się tu ośmieszam :) Kto powiedział, że to akurat przeciwko Tobie będzie sprawa? Znów sobie dopisujesz historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny, tak obraziłeś mnie dokładnie 4 razy na tym forum. Może ty nie pamiętasz, ale ja tak. Co do statystyk to w takim razie nie ma tu żadnego prawiczka, bo według statystyk mężczyźni uprawiają seks już wieku 16 lat :P Dalej żyj tymi statystykami, chciałam wysłać zaświadczenie od lekarza, więc nie teoretyzuj. Ok Mam dość tej miłej pogawędki. Pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
może niektórzy forumowicze pcii male nabrali do ciebie pewnego zaufania skoro pisałaś w stopce , że nieco żenujesz się kobietami oraz ich zachowaniem - wzięli to za dobra monetę , czyli że z kimś można dosadnie porozmawiać w temacie raczej męskim , a jednocześnie zwabiło wszystkich zainteresowanych kimś określającym się nieco jako kobieta zainteresowana tematami z poza forum uczuciowego ...czyli np. dlaczego skoro zdradziłam - on teraz mnie nie chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałem, że taka wrażliwa jesteś. Jak przeproszę to pomożesz mi z infy? Jak chcesz to wyślę swoje zdjęcie? Bez penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja niby takiego napisałem, ze morderacja usuwa moje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka słoneczko ale cię wkurwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Powtarzam, nie jesteś w stanie nikogo oskarżyć o zniesławienie, bo ukrywasz się pod nickiem a nicku zniesławić się nie da. Możesz zniesławić jakąś osobę, którą podpiszesz imieniem i nazwiskiem, a do tego zniesławić też jest kogoś bardzo trudno. Bo jeśli powiesz że Jarosław Kaczyński jest kiepskim politykiem i do dupy był premierem, to nie jest to zniesławienie. Jak ktoś ci napisze z imienia i nazwiska że jestes głupia i kiepska w łóżku a do tego brzydka, to też są nie uzna tego za zniesławienie. Wiec uwierz mi, że sa tu ludzie którzy trochę prawem się interesują, ja akurat miałem kilka spraw karnych, więc aby nie musieć wydawać na adwokata, to sam musiałem się w niego pobawić i trochę postudiować prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×