Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolina1304

Staż z gwarancją zatrudnienia-odmowa i przyjęcie

Polecane posty

Witam, zwracam się z prosbą do osób które się orientują w temacie. Sprawa wygląda tak że w 2010 roku odbywałam staż jako sprzedawca który trwał 8 miesiecy i zostalam zatrudniona na 3 misiace. Od tamtej pory pracowalam przez poł roku w zakladzie stolarskim (skonczylam w czerwcu zeszlego roku) i teraz ciagle szukam pracy. Znalazla się propozycja przyjecia mnie na staz jako pracownika biurowego. Pytalam w UP czy moge miec drugi staz to powiedziano mi ze jest taka szansa ale pracodawaca musi zlozyc wniosek ze chce mnie na staz na pol roku i gwarantuje zatrudnienie na pol roku na caly etat. Jednak ten pracodawca nie zatrudnia nikogo na caly etat bo nie da rady wyrobic tylu godzin i mi to tam nie przeszkadza, moglabym pracowac na pol etatu, wazne ze cokolwiek mam. Załózmy ze Dyrektor UP zgodzilby sie na ten staz dla mnie a ja odmówiłabym po zakonczeniu stazu tej umowy na caly etat ( wiem ze tak mozna bo pytalam i trace wtedy status osoby bezrobotnej na 3 mies) i ten sam pracodawca musialby to zglosic do UP? nawet jesli stracilabym ten status to ten sam pracodawca moze mnie w ciagu kilku dni przyjac na poł etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×