Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Kuleczka- eeee tam, stara bedziesz gdy stuknie ci 80- tka :P Moj blad, nie zalapalam o tych niemczech, to pewnie hormony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemczech- wybaczcie mi bledy, pisze jedna reka, bo druga trzymam ipada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie za rok stuknie 30- tka, coz zycie zaczyna sie po trzydziestce i bardzo w to wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna - utarłam Miśkopta z Nestle, bo na chrupanie jest jeszcze za mała, choć starszakom scierałam zwykłe biszkopty by chetniej wcinały owocki i kaszki, dzis sa już takie wynalazki, kaszki cuda niewidy,ze kombinowac nie trzeba ;) Kuleczko - dzis słoiczkowe jabłuszko. Nie mam oporów i ufam, choc tanio to nie wychodzi. Ja w grudniu skończyłam 36 lat a mój m 39. Trzymamy sie nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ostatnio mam urwanie głowy, bo praca no i załatwiam sprawy związane z wyjazdem. Wszędzie Anię muszę ze sobą ciągać. Dziś byłyśmy ponad 2 godziny poza domem. Dobrze, że jest przyzwyczajona jeździć samochodem, bo tak to by była tragedia. Wczoraj i dziś zrobiła taki duży bobek kupki twardej, czyli zatwardzenie. A nie chce nic pić. Będę musiała jakies herbatki jej wprowadzić - jakie Wasze dzieci lubią? D82 dzięki za odpowiedż. Odpowiadasz na moje wszystkie pytania :) A nie pamiętam, czy pisałaś czy łyżeczkę oliwki daje się na 100 ml czy porcję zupki np jak gotuje to mi wyjdzie 400 ml. MamaAnia cieszę się, że Sebastian był grzeczny wczoraj. Gratka z przeprowadzkami to ciezko, ale jak już skończysz, to będzie super :) Hickary używam Dentinox. Być może temu Wiki krótko śpi, bo się nie najada? Jaką kaszę jej dalaś? Dagusia gratuluję ząbka ! Przykro mi, że tak Ci się układa z mężem. Spróbuj z nim porozmawiać. Trzeba ratować związek ze względu na dzieci. Mamabruna szczerze mówiąc wydaje mi się, że już za późno na huśtawkę. Bruno zaraz będzie raczkowal, próbował chodzić, siadać. A może tak kup nie wiem jak to się nazywa po polsku ale może taki skoczek co się wkłada dziecko i ono ma wokól siebie zabawki i tak ono podskakuje w miejscu? Andzia może Ty się spytaj lekarze czemu on taki Ci się czesto budzi? A wiesz co - mojej koleżance też dziecko się często budziło i się okazalo że ma refluks. I odkąd dawała leki to przestało się często budzić. Mama76 to musi byc fajny widok, jak mala liże tę podłogę :) Też się nie mogę doczekać wiosny. U mnie dziś strasznie sypie. Mój mąż jest rok starszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIP jeżeli chodzi o huśtawki to pewnie zależy jaka. Dzieciaki przeciez uwielbiają sie huśtać całe swoje dzieciństwo ;) Ja mam po starszakach jakąś taką: http://allegro.pl/hit-4w1-hustawka-baby-merc-i3024621537.html i taki skoczek: nie wiem czy taki miałaś na mysli: http://allegro.pl/bright-starts-6933-hustawka-skoczek-na-prezent-24h-i3025624837.html. Ani jedna ani druga jeszcze nie używane bo chyba jeszcze ciut za mała jest. Jeszcze chwilke jak usiadze to wyciągniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna dodam tylko ze takiego skoczka miałam, ale raczej obydwa smyki tylko w nich wisiały i bujały się. nie były to dzieci sprężynujące i nie interesowało ich podskakiwanie w huśtawce. Juz bym nie kupiła ale skoro mam to wypóbujemy na najmłodszej. Do trzech razy sztuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia-potwierdzam!Położyłam już Maję ale było dziś strasznie ,całe popołudnie płakała dałam jej na noc czopek Viburcol pierwszy raz mam nadzieję że jej pomoże.Bidulka przedtem tak nie reagowała na szczepionke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIP ja podaje herbatkę owocową z Hipa po 4 mies ale też jakoś specjalnie za nią nie szaleje jednak mleczko na razie jest the best!......Dziewczyny a jak u Was z tv?Ja byłam kiedyś(szczególnie w ciąży) maniaczka,teraz bardzo mało, z seriali od czasu do czasu Na wspólnej, Chirurdzy(uwielbiam) i Prawo Agaty.Od dziś rusza nowa seria. Ogląda może jeszcze ktoś?Mam dekoder z nagrywarką oglądam jak Malutka śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia76 taka huśtawka jak Ty dałaś, to może być, bo ja miałam na myśli taką dla maluchów: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3420756&cp=2255957.2273443.2255975.2256082&green A ten skoczek co dałaś, to ja dostałam w prezencie. Niby fajny, ale tutaj Amerykanie przeważnie kupują dzieciom takie coś i ja też to mam: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3420756&cp=2255957.2273443.2255975.2256082&green Jeszcze Ani w to nie wsadzam, bo za mała. Tutaj nikt nie używa chodzików. Czy możecie odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie herbatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie oglądam Tv, czasem tylko. Zanim Ania się urodziła, to oglądałam na Internecie Pierwszą miłość, Rodzinka, Przepis na życie i czasem jakis program. Teraz nie mam na to czasu, ale jak tylko go mam to oglądam Rodzinkę, bo Pierwsza miłość chyba mi się znudziła. Nie mieliśmy telewizora przez rok czasu i jakoś go nam nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka pisała o herbatce ;) Ja oglądam M jak miłosć i Barwy szczęścia, dla relaksu ;) Resztę to jak mi sie uda oglądam na necie, W tv mi sie nie udaje. KIP ale fajowe to amerykańskie ustrojstwo, no no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam jeszcze Top Model, Master Chef, Kuchenne rewolucje, Perfekcyjna Pani domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moę Lekarze i Przyjaciółki bo to raz w tygodniu mi sie uda. Lubie czasem pogapic sie w seriale, taka odskocznia od codziennosci. Przynajmniej póki siedzę w domu na macierzyńskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinke też czasami oglądałam(w ciąży nie pracowałam)ciekawe czy nasze maluchy też takie wyszczekane będą;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wiki spi juz dzisiaj 3 raz, jakos nie marudzi, zadowolona. Zjadla kasze, buraka z ziemniakami, jablko z bananem. Pierwszy raz spala 2.5 h, pozniej 30 min, a teraz znowu spi od godziny. Boje sie ze w nocy da mi jazzu ;) co do picia, moja nic nie chce, co do szczepionek, wspolczuje zlego samopoczucia. Ja nie szczepie, mam nadzieje, ze nie pozaluje :) macie jakies luki na lozeczko lub do wozka? jakie zabawki polecacie, cos chce kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Hickary smakował buraczek?Ja też szukam wózka spacerówki nie za duży żeby w aucie nie zajmował za dużo miejsca(dość często podróżujemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buraczek to hit, myslalam, ze zje razem z miska. ;) Juz wczoraj jadla z ziemniakiem, pytalam, bo moze jakos oryginalniej podajecie. ;) dzisiaj jadla samego -bo nie mialam nowych ziemniakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka, wczoraj jadla samego, dzisiaj z ziemniakiem :) wlasnie kupilam kule do pelzania, macie z tym doswiadczenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam sprzatac, skoro dziecie spi - nie wiedzialam, ze tak dlugo bedzie, polozylam ja w naszym lozku - i sama nie mam gdzie sie polozyc ;) maz chory, w drugim pokoju tez spi, a ja nie mam werwy - moglabym cos ogarnac, ale nie ;) Wiki wczoraj niekapana, bo znowu pokaszliwala, a teraz nie wiem co robic, juz dzisiaj powinnam ja umyc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tę kulę, ale na razie Ania chce to brać to buzi. Jak zrobiłas buraka? Na parze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, obralam, umylam, pokroilam w dosc grube talarki, tak samo ziemniak i do parowaru. Lyzeczka oliwy, pomiksowalam i juz. Przewinelam Wiki na spiocha, nakarmilam na spiocha i przenioslam do lozeczka, powinnam zrobic to 2 h temu - ale to dla mnie nowosc ze zasnela o 19 snem nocnym, nawet nie zdazylam jej wykapac - 2 dzien z rzedu (wczoraj pokaszliwala i odpuscilam, a dzisiaj mialam kapac jak zwykle o 20). Jak mialam 15 lat, to wbilam sobie butelke w noge, w jeziorze, zrobilo sie takie jakby okienko- mozna bylo otwierac i zamykac plat skory - sorki za obrazowosc. Nie bylam z tym nigdzie, samo sie zroslo. I po 12 latach od paru dni boli to miejsce przy chodzeniu na boso - kurde, co jest? I maz chory. Nie zjadl sniadania - byl okolo 13 w Mc Donalds, teraz pojechal na pogotowie... watroba i zoladek strasznie bolaly, sie zwijal biedny z bolu :/ co w tym swinstwie bylo...ide spac, dobranoc. Mam nadzieje, ze moj skowroneczek nie wstanie o 5, bo tyle w dzien nie spala odkad nie jest juz noworodkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×