Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Krakowianka Lili w ciagu 2 miesiecy przytyla tylko 30 dag,obecnie wazy 7800,nie sugeruj sie ze jest z pazdziernika i bo termin mialam na 21 wrzesien,wiec rosnie i rozwija sie jak dzieci wrzesniowe :) Lekarka nic nie powiedziala na maly przyrost wagi wiec chyba wszystko jest ok,jak na razie Lil rosnie wzdluz nie wszerz ;) Karmie tez bebiko i wlasnie dzis zauwazylam blad jaki zrobilam... mleko wsypuje do puszki po nan i uzywam tez miarki nan,a dzis doczytalam sie ze miarka nan ma mniejsza gramature niz miarka bebiko(4,9g i 4,3g) na 5 miarkach na pewno jest roznica.Wychodzi na to ze Lil dostawala malo tresciwe mleko i stad moze maly przyrost wagi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna - chyba bardziej chodzi o to, zeby nie wazyc mniej:P Nie mecz Misia dieta, zacznie biegac to spali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabrusia- no pewnie, oboje spalimy jak on zacznie chodzic a moje plecy beda biedne, hehe:). Nie, no cos ty , nie odchudzam go ale uwazamy troszeczke, zeby nie jesc za duzo, bo on by wchlonal kazda ilosc:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za porady i opinie :)poczekamy jeszcze miesiąc zobaczymy ile przybędzie na wadze i ewentualnie zmienimy mleczko.A i mała chyba zaczęła wkoncu pić zmieniliśmy jej butelkę i wkoncu załapała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianko, martwisz się o swoje szczuołe dziecie, a moja Marysia, jedna ze starszych, waży może w porywach 7500. Ku rozpaczy babci ;) Lekarka natomiast na szczepieniu stwierdziła, ze nie ma o co się martwic, bo dziecko widac zdrowe, ruchliwe, ciekawe świata. Mówi, ze i roczniaki jej się z taką masą ciała trafiają i to jest powód do niepokoju. Teraz jak więcej dostaje juz kaszek z butli to może cosik więcej przybędzie. Ale gdzie jej tam do ilości 200 jaką Bruno wciąga ;) Moze wszystko jej w zęby idzie bo juz siódmy wylazł ;) Dziwadło jakie ;) Mamobruna tak sie zastanawiałam czy potrzebna jest do maca parasolka ale przypomniałam sobie, ze ty masz questa a tam sie nie przedłuża tej budki. U mnie w xt ta buda po rozpięciu i rozwinięciu jeszcze takiego z przodu daszka z folią UV to sięga prawie do końca i parasolka nie jest potrzebna, choć pewnie wiele dzieciaków nie chciałoby siedziec w "zamknięciu" ;) i masz racje akcesoria do maca są w chorych cenach... ja szukałam wkładki ale w końcu dałam z X-landera i jest git ;) Powiedz potem czy taki organizator sie sprawdza. mamusiabrusia co do chusteczek to ja najczęściej kupuję Kindii, są dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Uwaga Rojber ma zeba:D nie poczekal jednak do zabiegu... nie pamietam kto zyczyl bezproblemowego zabkowania...ale w przypadku tego pierwszego zeba w miare sie sprawdzilo.. jedyne co to bardziej wiercil sie w nocy w lozeczku... i momentami troche marudzil...ale nie jakos strasznie:) Mamcia nie masz dziwadla;) rowiesnica mojego ROjbra ma na pewno 8 zabkow...chociaz w maju nie mielismy kontaktu a u niej w takim tempie to idzie ze nie zdziwilabym sie ze wiecej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio obudzil sie dzis o 7, masakra!::. Jestem niewyspana...:(. 1 Wczoraj na spacerze strasznie zaczelo mi piszczec z wozka, patrze a to ipad brzeczy..pokazal sie alarm. Od razu potem telefon od m, ze wlaczyl namierzanie i widzi dokladnie na mapie gdzie jestesmy. Ciekawa jestem, czy w tel. Tez mi cos zainstalowal?:P. Moja kolezanka z pracy podlozyla mezowi do zamochodu gps i go tez namierzala ale on ja zdradzal... 1 Gratulujemy Leonkowi zabka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie: jaka kalorycznosc maja uzywane przez was mm? Moj Enfamil2- w 100g proszku ma 490 kcal, w ml roztworu 69 kcal. To duzo czy normalnie jak na mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) 1 Rojbrowi gratulujemy zęba!:) D82 - ale mnie rozbawiłaś tym "uwaga! Rojber ma zęba":D Śmiesznie to napisałaś. Mamcia też ma takie śmieszne hasła jak pisze o Marysi ("dziwadło jakieś", albo "dziewczyna tarzana"). Kobicie Tarzana oczywiście też gratulujemy kolejnego ząbka:) 1 Mamobruna - współrzędne googla, to nie diabeł i działa w obie strony:) Czyli jego też możesz widzieć gdzie jest. My z m mamy to zamontowane, dzięki temu jak wraca z pracy nie muszę dzwonić gdzie jest żeby np. ziemniaki nastawić:P Albo kiedy idzie biegać, a miewa straszne zawroty głowy od jakiegoś czasu, to sprawdzam gdzie jest, czy biegnie, czy nie się zatrzymał i jeśli stoi od dłuższego czasu to jesteśmy umówieni, że dzwonię do niego czy wszystko ok. 1 Dzięki za chusteczki:) 1 A na koniec opowieść o tym co Bruś nawywijał wczoraj wieczorem z okazji swoich 8-miesięcznych urodzin. Po powrocie z działki m leżał na kanapie, a Brusia posadził sobie tyłem do siebie na brzuchu. I w pewnym momencie Bruś się pochylił i z całą siłą odbił w tył waląc tyłem głowy w tatusiową twarz. Efekt końcowy? Ojciec ze złamanym nosem, a Bruś w świetnym humorze do późnego wieczora! Niezła masakra była, bo nos m właściwie przykleił mu się do lewego policzka... Jednym ciosem załatwił ojca na cacy! Nie wiem co to z niego wyrośnie...? zaczynają się chyba sprawdzać nasze najgorsze przypuszczenia co do tego jaki będzie:P Bo my z m to straszne rozbójniki byliśmy w dzieciństwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebilon Comfort 2, który je Bruś ma w 100ml gotowego do spożycia mleka: 285 kJ i 68 kcal. Mam tu jakieś próbki i na nich jest w 100ml gotowego mleka: Hipp HA 2 Combiotik: 292 kJ i 70 kcal, Bebilon 2: 285 kJ i 68 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghghytjg
Dziewczyny, a co dajecie dzieciom na 2 sniadanie? - mozna zaczac dawac makaron z owocami? - twarog z owocami? - jogurt naturalny? - owsianke? - jajecznice na parze? - zupe mleczna na mm? Jak cos dajecie to w jakiej ilosci? Moj syn hjest glodomorem i wchlonie wszystko an jest dosc grubawy wiec musze uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiaBrusia to niezly jest Twoj synek,ojciec z niego jest na pewno bardzo dumny ;D Rzeczywiscie masakra,ale nos przylkejony do policzka jest najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfghjhgsf- Na 2 śniadanie zawsze robię gęstą kaszkę obowiązkowo z owocami. Robię tak żeby było tego 220-250ml. Lili - dumny może jest, ale co będzie dalej!??? Wczoraj kazał mi nos nastawiać, ale ja to mam takie zdolności, że mógłby być na drugim policzku, więc sam to zrobił. Narobił opatrunków, zjadł ketonal i poszliśmy spać, na pogotowie nie chciał jechać, bo stwierdził, że "w szpitalu będą mieć ubaw z niego przez tydzień, bo dał się tak dziecku pobić"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia Brusia rzeczywiscie caly szpital mial by polewkę z tego nosa :D Zrob dla meza zdjecie z tym opatrunkiem,aby byla pamiatka jak syn zalatwil ojca ;D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia co bedzie dalej?.. to ja Tobie powiem ojciec bedzie chodzil w kasku i ochraniaczem na jajach :D Aby syn mu klejnotow jeszcze nie zmasakrowal,oczywiscie niechcacy jakby na podworku jakiegos kija dorwal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom,to ja lece robic sniadanie sobie i Lilce,a dla innych ojcow nie zycze takiej przygody jak u mamusi Brusia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już teraz wygląda normalnie, tyle że opuchnięty, ale wczoraj było strasznie, bo on przykleił się do policzka i tak został! Śmialiśmy się, bo wyglądało śmiesznie, ale tragiczne było to, że nie wiadomo było co z tym zrobić! Diabeł nam rośnie, nie dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no nieżle, ojciec pobity przez syna :D Gratulacje zabka u nas dalej nic! A my w taką piekna pogode wiekszosc czasu jestesmy na dworze, uwielbiam wiosne, lato! Zaczelam mrozic zupki i tak sie zastanawiam jak długo można je przechowywac w zamrazalniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo myslelismy ze ROjber z zebem poczeka az po zabiegu bedzie skoro tyle czekal ;D no i zadnej tragedii nie bylo wiec to tak niespodziewanie:D Niezly łobuziak z Brusia:D a z męza twardziel... palec to sobie sama nastawie ale nos.... szacun:D a na pogotowiu stracili jedna smieszna opowiesc;) Makaron z owocami mozna:) ja mojemu daje tyle ze bezjajeczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO do mrozenia to slyszalam ze tak jak mleko...choc tu tez sa rozne terminy podane.. ja sie trzymam 2 miesiace w zamrazarce podlodowkowej i 3 miesiace w wolnostojacej:) to ja juz nie bede narzekac na siniaki i zadrapania skoro nos mozna miec zlamany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiabrusia - ale mnie z rana rozbawiłaś :) oj faktycznie na pogotowiu mieliby ubaw, że sprawcą tych obrażeń jest niemowlak 1 Rojbrowi gratulujemy zęba 1 chusteczek używam Johnson, chyba, że są jakieś inne w mega promocji, to kupuję inne, bo u nas dużo tego schodzi (przecieram podłogi jak Seba ulewa) 1 na 2 śniadanie najczęściej jest kaszka (jaglana + orkiszowa, albo 3 zboża) z owocami (banan, jabłko, gruszka, śliwka, morele, brzoskwinie, porzeczka) a dziś wersja z jabłkiem + 3 daktyle eko 1 Nutramigen 2 - 466kcal/100g oraz 68 kcal/100ml 1 Sebastian nauczył się robić "papa" i "brawo" póki co macha rękami nieadekwatnie do sytuacji, najczęściej jak na horyzoncie pojawi się nowa osoba - musi się pochwalić jaki z niego mądrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiabrusia- ale Brus sie rozplakal po tej akcji, ma siniaka? Ale wyrabal ....strasznie mocno jak zlamal nos....maz faktycznie twardziel;). 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dfg- mozna i jajecznice i zupke mleczna a co do nabialu, to ja jeszcze czekam, az bedzie starszy:). A tak w ogole to dolacz do nas, bedzie weselej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- a to ci rojber, mamusi taki numer wycial i bezobjawowo zafundowal sobie zeba i to bez uprzedzenia!;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×