Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Dalej nie widac wypowiedzi ale co zrobic...taki urok kafe, ze wciaz cos nie dziala:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znow dwie nocne pobudki.....co to znaczy jak dziecko ma zamkniete oczy i placze bardzo przez sen? Jakis koszmar czy cos go boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowinka1234
Cześć Mamusie ja tak szybciutko.Chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze,samych radosnych dni z waszymi pociechami w Dniu Mamusi :):):):)Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gówno skasujcie to~1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, pewnie znów nie będzie nas widać... 1 Krakowianka - życzymy zdrówka dla dziewczynek, niech ta angina szybko się odczepi. 1 Gratka - Brunolis też bez zębów :) No to jest nas trzy - Agraffka, Ty i ja, może Klub Mam Dzieci Bezzębnych założymy:P Gratulujemy i siedzenia, i raczkowania:) 1 D82 - dzięki za przepisy:) Fajna apka, bo po składniku wyszukuje:D 1 Mamobruna - nieźle Misio musiał dać Ci w kość ostatnio, skoro oddałaś go pod opiekę teściowej! O ile dobrze pamiętam, bardzo się przed tym broniłaś jeszcze niedawno. 1 Oliwia - cieszymy się z postępów chodzeniowych Zuzi:) 1 Mama_ania - fajny pomysł z wodą z ogórków do zupki, podobno woda z ogórków wzmaga apetyt:) 1 A u nas na działce mamy już szpinak (poza koperkiem i natką pietruszki). Natargałam wczoraj trochę i mrożę, póki jest młodziutki:) Bruś go uwielbia! Przypomniałam sobie też dlaczego nie zagęszczam zupek kaszami. Brunolis nie lubi kaszy, normalnie nie chce jeść! Nie otwiera pyszczka, pluje, albo łapie łyżkę w locie i potrząsa rozwalając! wszystko inne je bardzo chętnie, a z kaszą jest problem! Żadnych nowych umiejętności nie odnotowaliśmy w ostatnim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj na zakupach w Galerii a Brunem zajmowala sie tesciowa. Ale co to jest 2 godz. Na zakupy? Gnalam po sklepach jak szalona;). Od Bruna dostalam na Dzien Matki rozyczki tzn. tata mu pomogl kupic ale wreczal Misio:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Misio dżentelmen:) Ja z samego rana dostałam wczoraj targanie za włosy (chyba teraz na łyso się muszę ciachnąć!), a ogólnie dostałam nowy portfel od Brusia, tzn. kupiony przez Tatusia i wręczony przez Tatusia, ale od Brusia to prezent:) no i buziaczka oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiabrusia- fajnie masz z ta dzialka, Brus ma co najlepsze i to ekologiczne! A masz duza zamrazarke? Ja bym kupila ale u siebie nie wstawie jednak u tesciowej by sie zmiescila, bo ma wielki dom. Wiesz moze jaka najlepiej kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portfel, to super;). Mama bedzie miala z czego wyciagac pieniazki na cukierki i zabawki,, co za praktyczny synus!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię praktyczne prezenty, bo mieszkanie małe:P A portfel miałam już strasznie zmusiowany, a i tak żal mi było go wyrzucić. A jak mi Bruś sprezentował nowy, to nie miałam wyjścia, więc na dodatek sprytnie mnie podeszli:D Zresztą mają dobry gust te moje chłopaki, więc prezent nie dość, że praktyczny, to jeszcze mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna -Albo ich rozbroiłaś sposobem na widoczność, albo naprawili:D Na wszelki wypadek wrzuciłam na naszą galerię na nk Twój przepis na widoczność postów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna - co do zamrażalki... hehheeh, mamy małe mieszkanko w bloku, więc mam niewielki zamrażalnik, muszę to jakoś zorganizować. Plus jest taki, że gotuję na bieżąco, nie mrożę np. pierogów, czy bigosu, więc o tyle mam tam więcej luzu. Tylko mięso, ryby wrzucam do zamrażalnika. Teraz dojdą Brusiowe warzywka, owoce, więc po prostu będę musiała jakoś to upchnąć. Część rzeczy też na pewno pomrozi mu moja mama, ale też ma nieduży zamrażalnik:( Więc w kwestii zakupu zamrażalki, niestety nie doradzę, bo się nie orientuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi jestesmy widoczne!!! w koncu ;D teraz trzeba przejrzec kto co pisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna haker z ciebie :D Co do płaczu przez sen w przypadku Rojbra to jak cos mu się śni, jak mial za duzo wrazen to zdarza mu się popłakiwać. Gratuluje wszystkim maluchom postepow zamulona dziś jestem, Rojber dzis w nocy poszalal i z 10 razy sie budzil.... Zobaczymy dzis jak ogorkowa zasmakuje:) Działki zazdroszcze..i jedzonko zdrowe i fajne miejsce do spedzania czasu,... fajnie by bylo taka miejscowke miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki dziękujemy za miłe słowa :) choroba pomału nas opuszcza na szczęście jest już lepiej ale piątek i sobota były dla nas tak wyczerpujące i męczące że masakra,wczoraj już bez gorączki i mam nadzieję że już jej nie będzie,nigdy więcej jak bym mogła to bym zabrała im ta wstrętną chorobę.:)Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka- to sie ciesze, ze z dziewczynkami lepiej:). 1 D82- uuuu....wspolczuje, to Rojber poszalal w nocy, oby bylo liej, bo wykonczy mamusie:). 1 Mamusiabrusia- no wlasnie, ten brak miejsca...a mowilam m, ze chce rezydencje w Hiszpanii, to udaje ze nie slyszy:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym brakiem miejsca, to jest urwanie glowy, bedziemy musieli pomyslec za jakis czas o wiekszym mieszkanku, na rezydencje w Hiszpanii, to nie mam co liczyc:( 1 Aha! Wprowadzilam majeranek do obiadku, jadl chetnie i nie bylo po nim przykrych niespodzianek:) 1 Zaopatrzylam sie tez w specjalne torebki do mrozenia, zaczynamy akcje zapychania zamrazalnika!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunolis mi dzis samodzielnie wstal w lozeczku... Ni z gruszki, ni z pietruszki patrze a on stoi i grzebie w koszyczku z pampersami powieszonym na lozeczku!... M wroci, to bedzie przemeblowanie i wyjmiemy mu pieterko, bo nie moze tak grzebac bezkarnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiabrusia- gratulacje!:). Sam wstal, fiu fiu:) 1 Moje dziecko przespalo noc i bylo dzis bardzo kochane. Teraz bez problemu zasnal....:). 1 Co do zostawiania go samego u tesciowej, to faktycznie sie bronilam ale nie mam innych opcji. Poza tym nie doszlam do wniosku, ze nie moge go caly czas "trzymac pod spodnica", niech sobie chlopak radzi sam. W koncu jego rowiesnicy czesto chodza juz do zlobka i tez jaks musza to zaakceptowac. 1 Moj tez bardzo lubi szpinak a kalafior srednio mu przypadl do gustu i woli, gdy zupka jest dobrze zmiksowana, bo jak ma wieksze kawalki jedzenia to karmienie trwa wiecznosc i grymasi a najgorsze jest uderzane raczka o lyzeczke....wtedy wszystko sie rozbryzguje na mnie, na niego i cala kuchnie, maly lobuz;). Wiem, ze powinien juz gryzc, bo to zapobiega pozniejszym problemom stomatologicznym...eh, uparciuch z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo brusia gratuluje wstawania!!! Ja nie podałam jeszcze szpinaku bo jakos sama nie lubię, no i nie wiem... Jajecznica u nas z białkiem i nie ma uczulenia. Ale Zuzi nic nie uczulało jeszcze i my z M też na nic nie jestesmy uczuleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla Brusia:) Rośnie nam grono staczy:D co prawda powtarzam się...ale ten czas leci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Bruś już stoi. Gratulacje - to się teraz zacznie! Ja mam od wczoraj wyrzuty sumienia, bo Seba bawił się fajnie fotelikiem samochodowym, ale nagle wstał przytrzymując się go, przeważył ten fotelik i gr***nął głową o podłogę. Szybko się uspokoił, ale i tak długo go obserwowałam czy nic poważnego się nie stało. 1 Krakowianka - cieszę się, że córeczki już zdrowieją :) dobrze, że leki tak szybko zadziałały 1 Mamobruna - fajnie, że tak możesz zostawić Bruna z teściową. Masz rację -niech się chłopak uczy, że nie tylko mama istnieje. Ja chętnie też zostawiłabym Sebastiana na jeden dzień u babci, ale moja mama ma 2 prace a teściowa nie zostanie sama z Sebastianem dłużej niż godzinę ( bo ją za bardzo męczy). Dopiero w lecie pojedziemy do mojej mamy na tydzień to może trochę odsapnę i porandkujemy trochę z mężem bo już nam tego trzeba. Wogóle to najch ętniej zostawilibśmy go na 4 dni i wyskoczyli na plażę - zobaczymy jak sie sparwdzi u mojej mamy. Może wtedy zrealizujemy pomysł :) 1 u nas leje, bvardzo mało słońca było od poczatku tego roku. Zima długa i mroczna, wiosna deszczowa - oby lato było lepsze bo jakiejś depresji dostaniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×