Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żona kochanka mojego męża

Żona mojego kochanka pobiła mnie!!!!

Polecane posty

Gość żona kochanka mojego męża

Byłam dzisiaj o godzinie 15 u żony swojego kochanka. Spytałam się kiedy da rozwód swojemu mężowi bo ja nie zamierzam dłużej czekać i żądam by dała mu ten rozwód w trybie natychmiastowym. Uderzyła mnie w twarz. Potem poszłam do matki mojego kochanka i oznajmiłam że jej syn będzie ze mną, chociaż ona nienawidzi mnie, zwyzywała mnie od dziwek ale ja z miłości nie zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wlaśnie
Po co poszłaś-to powinien załatwić facet czy mąż swojej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnljjhvbn
kolejna prowokacja nudnych pracownikow kafe/ nawet na to nie odpizujecie i nie nabierajccie sie na podobne idiotyzmy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona kochanka mojego męża
I po rozwodzie :) A mój się do matki nie odzywa, bo mu wstyd za jej agresję. Była żona szału dostała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie puszczalskie suki, wpieprzające się w małżeństwa należy lać po mordach do wybicia ostatniego zęba. Szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu jakie głupoty, brechtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznie glupi sen mialas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię zdradliwych mężów
"gość dziś Wszystkie puszczalskie suki, wpieprzające się w małżeństwa należy lać po mordach do wybicia ostatniego zęba. Szmaty." xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Zaiste masz rację! Dodałabym również, że wszytskich PUSZCZALSKICH MĘZÓW ROZPIEPRZAJĄCYCH SWOJE MAŁŻEŃSTWA I KRZYWDZĄCYCH ŻONY NALEŻY LAĆ PO MORDACH :):) I teraz mi się dostanie bo Misio jest Niepokalany jak Matka Boska :):) jak Broń Boże zauważysz, że facet zdradzający żonę NIE jest niewinny to grabie, widły i pochodnie :) A mnie uczono, że przykazanie Nie Cudzołóż dotyczy OBOJGA płci :) Trudno zniosę ostrzał i będę dalej dzielnie walczyć i krytykować niewierność mężczyzny oraz prostestować przeciw rozgrzeszaniu go. Swoją drogą po ch...j się brać za zajętego mężczyznę? Przecież zawsze wiadomo, że będą jakieś problemy z tego. Widać kobiety decydujące się na bycie kochanką są równie intelgentne co iguany albo ameby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowa reakcja żony
Spadaj!!!! Tylko kochanki som winne!!! Mój Miś jest czysty jako łza. Wszystko to wina baby. Zawsze!!! AAAARGH!!!! Teraz znajdziemy cie wstretna zwolenniczko kochanek - mimo, że napisałas że się zgadzasz - ale nie zgadzasz sie w 200% procentach. Spalimy cie za kare!!!! AAAARGH!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna typowa żona
I ja też!!!! Na krzyż k...wa! To wszytsko wino kochanek! Nasze biedne Misie som słabe i bezbronne i oni nie maja swego rozumu. A te podłe latawice ich wykorzystujom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kolejna typowa żona
Jak jush zabijemy wshystkie kochanki f Polsce to nashe Misie naprawdem nas pokochajom i bendom wierni. To psheciesh oczywista oczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy polski mąż
A ja się cieszę, że kobiety - żony są takie głupie. Ja zdradzam moją non stop a ta tylko śmiesznie się wqrza i drze paszczę i grozi, że udusi moje kochanki. A ja się śmieję jej w twarz bo wiem, że dalej będzie posłusznie prać moje gacie i gotować obiadek. Nie ośmieli się robić wyrzutów swojemu Panu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale taka jest prawda, że my te kochanki traktujemy jak idiotki. Dajemy to samo co one nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbuntowana

Wy wszystkie głupie ...y wchodzące na trzeciego do związku powinnyscie zdechnac podczas poronienia  za to co robicie innym kobietom one pracują nad związkiem latami a wy w sekundę wszystko psujecie bo was ... swędzi? Poszukajcie sobie wolnych facetów a jak jaracie się wchodzenie na 3 to do psychiatry pindy bo macie nimfomanie! Ja już raz bilam się z taką ... i przyjdzie dzień że każda z was zapłaci obfitym pyskiem za kradzież miłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiech na sali
Dnia 4.10.2019 o 21:34, Gość Zbuntowana napisał:

Wy wszystkie głupie ...y wchodzące na trzeciego do związku powinnyscie zdechnac podczas poronienia  za to co robicie innym kobietom one pracują nad związkiem latami a wy w sekundę wszystko psujecie bo was ... swędzi? Poszukajcie sobie wolnych facetów a jak jaracie się wchodzenie na 3 to do psychiatry pindy bo macie nimfomanie! Ja już raz bilam się z taką ... i przyjdzie dzień że każda z was zapłaci obfitym pyskiem za kradzież miłości. 

Śmiechłam :D 

Jak wielką ...ką trzeba być,  żeby uniewinniać swojego zdradzającego męża. Wstyd mi za takie kobiety. Zdradzane a i tak wiernie trwają przy mężu skur.wielu. Kiedy tępe pały zrozumiecie, że winę za zdradę ponosi TYLKO zdradzający! Macie choć trochę honoru?  Jak można nadal gotowac obiadki i dawać du.py komuś,  kto was nie szanuje i bzyka inne?  

P.S  romans zaczyna sie glownie od tego, że to wasz mąż Z PREMEDYTACJĄ szuka jakiejs na boku. I to on robi wszystko by uwieść "ofiarę". A z waszego żałosnego punktu widzenia to wygląda tak, jakby ta kochanka mu sama na siłę do łòżka wskoczyła. A prawda jest taka, że macie ch.uj.owych mężusiòw. W żadnym wypadku nie bronię kochanek,  ale wasze podejście z przerzucaniem winy na kochankę jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś bladź.

Brawo dla matki i żony kochanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój znajomy
2 godziny temu, Gość Śmiech na sali napisał:

Śmiechłam 😄

Jak wielką ...ką trzeba być,  żeby uniewinniać swojego zdradzającego męża. Wstyd mi za takie kobiety. Zdradzane a i tak wiernie trwają przy mężu skur.wielu. Kiedy tępe pały zrozumiecie, że winę za zdradę ponosi TYLKO zdradzający! Macie choć trochę honoru?  Jak można nadal gotowac obiadki i dawać du.py komuś,  kto was nie szanuje i bzyka inne?  

P.S  romans zaczyna sie glownie od tego, że to wasz mąż Z PREMEDYTACJĄ szuka jakiejs na boku. I to on robi wszystko by uwieść "ofiarę". A z waszego żałosnego punktu widzenia to wygląda tak, jakby ta kochanka mu sama na siłę do łòżka wskoczyła. A prawda jest taka, że macie ch.uj.owych mężusiòw. W żadnym wypadku nie bronię kochanek,  ale wasze podejście z przerzucaniem winy na kochankę jest żałosne.

Znów masz napad histerii sfrustrowana kochanko. Jak ci mężowie tacy ch.u.j.o.wi h to po co szarpiesz ich za rozporki, czołgasz się uczepiona do nogawki i błagasz o rozwód? Jak ci nie wstyd tępa pało szantażować żonatego? Żaden wolny ciebie nie chce? Gdzie twój honor? Jak można dawać dopy komuś, kto ciebie nie szanuje, bzyka w ciemnym kącie albo w krzakach, żeby tylko nikt się nie dowiedział i do tego żonatemu oraz dzieciatemu?

Nie wybielaj się teraz, sama latałaś z premedytacją za cudzym mężem, bo taki przystojny i ciebie peeessda swędziała pustaku, a teraz robisz z siebie ofiarę. Wszyscy wiedzą jaka jest prawda żałosny tłumoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój żonaty kochaś

Haha jak ją boli że sypiam z żoną i żona gotuje mi obiady. Będę sypiał z żoną a ty ś/ci/e/r/o możesz zlizywać pozostałości po porannym seksie z moją żoną. Obiadki żony są smaczne a po twoich to się zatruć idzie brudasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×