Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość polakmaxi

Polacy w UK : szczeniaki

Polecane posty

Gość polakmaxi

witam mam pytanie czy w uk mozna dopuszczac suke do psa I rozmnazac szczeniaki??? mam od 3 lat suczke owczarek niemiecki i chcialbym ja dopuscic do samca czy w uk jest to dozwolone ?????? jesli ktos cos wie bardzo prosze o informacje :) Dziekuje serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dozwolone rozmnazanie na pewno zwierzęta moglą sie rozmnazac przeciez :O ale ze sprzedarzą pewnie bedzie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaika15
malo jest ogloszen i psow w uk,moze cos z tym powiazane, ale nasza suczka beagle jeszcze nie miala psiakow,wiec nie wiem prawde mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakmaxi
ok dzieki za wiadomosci choc spodziewalem sie bardziej obszernych info ;) licze na inne wiadomosci co do sprzedazy to wlasnie chce je pozniej sprzedac to logiczne ze nie zostawie sobie 2-12 szczeniakow bo tyle nawet moze miec suka owczarka ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim celu chcesz je
rozmnaza?> Rodowodowa jest twoja suka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakmaxi
tak jak napisalem chce ja dac do psa a pozniej sprzedac szczeniaczki :) suka nie ma rodowodu ale jest rasowa jej ojciec i matka sa owczarkami z krwi i kosci :) zeby bylo jasne nie chce tego zrobic wylacznie dla kasy tylko po prostu zeby sobie miala chociaz raz w zyciu mlode i poczula sie mama :);) moim zdaniem kazda suka choc raz powinna miec szczeniaki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakmaxi
dodam tez ze pieniadze ze sprzedazy ida wylacznie na potrzeby suczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji. Jestem terapeutka psich zachowan i moge sprobowac Ci co nie co wytlumaczyc dla dobra Twojej suczki, najlepiej byloby gdybys zasiegnal opinii jeszcze u innych ludzi, ktorzy sie na tym znaja - np. na forum owczarek.pl v v Otoz - jesli kochasz swoja suke i chcesz dla niej jak najlepiej to wysterylizuj ja. Dlaczego? Poniewaz mozliwosc rozrodu jej przeszkadza. Pies nie ma instynktu macierzynskiego, nie rozwija ludzkich uczuc np. matczynej milosci poniewaz jest zwierzeciem. Dla psa rozrod jest tylko dla przetrwania gatunku - odchowanie miotu odbywa sie instynktownie by powielic swoje geny natomiast kiedy psy osiagaja dojrzalosc plciowa suka potrafi z ''corkami'' walczyc na smierc i zycie o pozycje w stadzie i prawo do rozrodu co jest najlepszym przykladem na brak milosci jak ludzka matka-dziecko. Dla suki ciaza jest meczaca, stresujaca, odchow miotu jeszcze gorzej. Po tym moga nastapic problemy, komplikacje, moze dojsc o ropomacicza, zapalenia macicy, nowotworow. Poped do rozrodu psa bardzo meczy, nie dlatego, ze chce poczuc sie mama bo to nie czlowiek a dlatego ze instynkt nakazuje powielac geny. v v v Tyle jesli chodzi o sama suke. DLa niej ciaza niesie za soba same nieprzyjemnosci, uwierz mi a dla potwierdzenia udaj sie na fora gdzie ludzie obcuja z ta rasa na codzien, popytaj behawiorystow. Na stronie Vetopedia.pl tez poczytasz o micie przymusu mnozenia suki natomiast weterynarze niekoniecznie beda odradzac bo z kolejnej grupki szczeniakow nabijasz im portfele. v CO do szczeniat: Twoja suka jest nierasowa. Jest psem w typie i nic tego nie zmieni, pies bez rodowodu nie jest rasowy, nie masz w reku nic co potwierdza jej pochodzenie. Nie wiesz nic o jej przodkach, daje 99% ze suka nie ma badan rtg stawy szkolenia testy na psychike na bank nic z tego nie ma. Ojciec pewnie tez nie bedzie mial. Czyli - jesli rodzice i dziadkowie nic z powyzszych nie maja to nie ma gwarancji dobrej puli genow. Dysplazja stawow to meczaca choroba u owczarkow bardzo powszechna, jest wysokie prawdopodobienstwo, ze w rodzinie suki i psa byly chore psy i szczenieta tez odziedzicza. Chcesz tego? Chcesz wydac na swiat chore psy, ktore beda cierpiec? Na swiecie jest wiele psow ktore nie maja kochajacych domow. Nie zabieraj im potencjalnych wlascicieli przez wlasne widzi-mi-sie. Przemysl sobie to. Twoja zachcianka slodkiej gromadki psiakow niesie ze soba same przykre konsekwencje dla suki, szczeniaki tez moga miec nieciekawa przyszlosc. Jesli chcesz male kluski idz jako wolontariat do schroniska, poopiekuj sie psami ktore naprawde tego potrzebuja a swoja suke wysterylizuj dla jej dobra i zdrowia. :) v Mam nadzieje, ze wezmiesz sobie to do serca, poszukasz info w necie, jesli kochasz swojego psa to tak zrobisz, jesli kochasz swoj portfel i ego to pewnie mnie olejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakmaxi
ok dzieki za informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka1234
A co jeśli moja suczka ma rodowód wystawy w Polsce zaliczone, to szczeniaki tu w UK będą miały metryczke, rodowód??? jak wyglada cała procedura ktoś wie? Muszę tutaj zaliczyć wystawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Polaczki pseuduchy, ....powinni was wylapywac jak karaluchy i gazowac w komorach gazowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tak jak napisalem chce ja dac do psa a pozniej sprzedac szczeniaczki :) ... nie ma rodowodu ale jest rasowa jej ojciec i matka sa owczarkami z krwi i kosci :) zeby bylo jasne nie chce tego zrobic wylacznie dla kasy tylko po prostu zeby sobie miala chociaz raz w zyciu mlode i poczula sie mama :);) moim zdaniem kazda ... choc raz powinna miec szczeniaki :) Pozdrawiam

Mam owczarka niemieckiego krótkowlosy ma 1 rok i 2 mce nie wiem czy juz moze byc dopuszczony, tez bym chciala go dopuscic w zamian za 2 szczeniaczki w zaleznosci ile suczka bedzie miala.pies ma rodowod niestety mieszkam w uk a dokumenty sa w pl ale jak bedzie potrzeba mozna je sprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej witam 

Dnia 25.01.2013 o 15:26, Gość polakmaxi napisał:

witam mam pytanie czy w uk mozna dopuszczac suke do psa I rozmnazac szczeniaki??? mam od 3 lat suczke owczarek niemiecki i chcialbym ja dopuscic do samca czy w uk jest to dozwolone ?????? jesli ktos cos wie bardzo prosze o informacje 🙂 Dziekuje serdecznie 🙂

Hej ja mam owczarka niemieckiego z rodowodem i szukam ... zeby ich dopuscic 

jak byscie byli zainteresowani to prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×