Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

Gość na pewno...
dla ciebie lepsza ja wole ta ata dr pape nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka 666
ja sie zastanawiam czy ta dieta czy kopenhaska, boje sie troche tych bułek i rodalikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka 666
zaczyna ktos jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktos kto stosuje
ta diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktos kto stosuje
haloooo bo ja nie rozumiem jak to z tym rogalem i bułka, bułaka wiadomo moze byc grahamla.a rogal? jezeli chodzi o zwykły rogal to przeciez to samo co bułka wiec po co autor pisze ze raz rogal raz bułka wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie ja ;) Miałam zacząć dzisiaj... rano wypiłam kawę, a potem się posypało ;) co prawda zjadłam tylko kromkę chleba z dżemem i 2 krakersy ale nie jest to to, co w jadłospisie... Aczkolwiek, wczoraj ważyłam 78,9 a dzisiaj 78,3... jedyny plus jest taki że chudnę tak samo szybko jak i tyję bez specjalnych starań ;) Tak więc jutro zaczynam zgodnie z programem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastina 6
nie dołujcie się ja też jestem nieufna do takich diet ale co mi zależy spróbować dziś jestem 3 dzień na tej diecie zaczęłam z 68,1 kg po 2 dniach jest 67,6 ale jak już pisałam nie katuje się na siłowni tylko sama dieta , dlatego dziwię się jak czytam że niektóre z was tracą kg na dzień ,i czy to jest możliwe żeby żeby każdego dnia tracić na tej diecie kg sadełka bo ja w to nie wierzę ponieważ ta dieta nie jest aż tak surowa ,ja mam do tego takie podejście że nie robię sobie wielkich nadziei,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na tej diecie
schudlam 5,5 kg w 2 tygodnie i to prawda przez pierwsze dni po 1 kg spadalo, 3 kg w 3 dni, a w 2 tyg już wolniej, potem byłam na innych dietach wiec nie miałam jojo ;) a diete znalazłam kilka lat temu w SuperLinii, już zapomnialam o niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastina 6
nie wierzę że przez 2 tygodnie można schudnąć 10kg, mi się wydaję że jak maksymalnie 5 kg się zrzuci sadełka to będzie sukces wielki sukces, chcę zrzucić tłuszczyk a nie odwodnić organizm i stracić masę mięśniową , kobietki a nie zastanowiło was samo to że jak to obiecują przez 2 tygodnie chudnie się 10 kg to za dużo w to nie wierzę i czy wiecie że taki szybki ubytek wagi bardzo zle wpłynie na waszą skórę bo to jest za duży spadek wagi i za krótki czas zadbałyście też o skórę ? myślę tu o specyfikach ujędrniających skórę, przy każdej diecie powinno też zadbać szczególnie o skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laakalayta
moze schudnie osoba z waga 90 kg lub wiecej te 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mqertq
ja raz byłma na kopenhaskiej i schudłam 5 kh z wagi 62 kg wzrost 170, wiec wszystko jest mozliwe a była to juz kolejna moja dieta ,gdzie wode juz straciłam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mqertq
5kg mialo byc pisze z komorki i byki strzelam jak nic ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dietka jak ktos chce.
na wieczor lepiej zamienc mieso na chudy ser! 250gr to ponad 50gr bialka!!i zamiast steka piers z kurczak dostarcza najlepsze bialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mqertq
no wiec nadwagi nie mialam , bmi w normie i nawet mi zleciaalo chcialam wtedy skurczyc zoladek tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DALAJMAMA
Zaczęłam dzisiaj .. tez bede dzielic sie spostrzezeniami :) jem tak samo jak w jadłospisie ... zamiast bułki rogala upiekłam bułki dukana wiec spoko jak zawsze 1wszy dzien kazdej diety a byłam juz na wielu :) to mam powera ! trzymajcie sie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakatayass
jaki ten rogal ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluchaa
osoby,ktore plynnie przechodza z dukana na te diete az takich porazajacych efektow moze nie byc, nie wiem co jest ale mnie nie leci w dol waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhxcvbnmfghbn
Chcesz jeść mniej- pij Yerbę! :) Schudłam dzięki Yerba Mate i szczerze polecam wszystkim, by także spróbowali zastąpić kawę Yerbą ! Ten napój bardzo zmniejsza apetyt, a przy tym pobudza, wzmacnia koncentrację i przyspiesza przemianę materii. Yerba pomaga mi rano zwlec się z łóżka i obudzić, powoduje, że jem dużo mniej niż kiedyś i przede wszystkim regularnie ( nie trzeba dodawać, że mam całą szafę do wymiany, bo zrzuciłam wszystko, co mi zawadzalo-nawet w święta się nie złamałam;), Yerba pomogla mi tez zaliczyc semestr na studiach- zawiera magnez i witaminy, dodaje energii, idealna na calonocne zakuwanie ;) Duzo wiecej dowiecie się na stronie na FB, bo Yerba to temat rzeka ;) POLECAM ZAJRZEC : http://www.facebook.com/yerbomania a także blog na ktorym jest więcej info o prozdrowotnym wplywie Yerby na organizm :http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowababa
I ja chyba się do Was przyłączę ...tylko muszę sobie wszystko poczytać od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DALAJMAMA
ja pijam od dłuższego czasu zieloną herbatę od dzis zaczęłam tez czerwona . widziałam w sklepie yerba mate hmmm. moze i kupię jutro eee chociaz nie mam specjalnego kubka i nie wiem czy taka sklepowa jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porerea
ja tez poczytam i zobacze moze zaczne jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołlłł :) tak jak planowałam , jestem już po pierwszym dniu . Na jutro ładnie wszystko przygotowane w lodówce . Narazie przeraża mnie mój optymizm ale dobrze , niech lepiej tak będzie . Jutro siłownia , zobaczymy jak to dalej się potoczy . A mąż dzisiaj :" może jutro kebeb i piwko..." a weź spadaj :) pozdrawiam wszystkie cierpiętnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandara
lepiej nie cwiczy dopiero po a nie lepdza kopenhaska jak.myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DALAJMAMA
ja tez dzisiaj cwiczyłam... zobaczymy jak bedzie w kolejnych dniach ...jak siły pozwolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DALAJMAMA
napisze jeszcze ze po raz pierwszy dzielę sie informacja o odchudzaniu na forum ...zawsze kazda dieta była w zaciszu domowym . i ogolnie z"podgladaniem "roznych forum-adekwatnie do stosowanej diety :) . ostatnio to wrzesien- dieta Dukana :) straciłam na niej 4 kg w 2 tygodnie -troche oszukiwałam !!i nie wytrwałam były imieniny u mamusi!! a potem sie potoczyło i znow mam te 4 kg .-> odkryłam to po swietach BN i znow obmyslałam jak stracic te kg . i tadaaa zaczeło sie dzis! pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 5 dniach na wadze równe - 4kg :) trochę sie opuściłam w ćwiczeniach przez 2 dni z braku czasu, ale od dzis nadrabiam zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noto zrobcie -----
gratuluje spadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×