Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfect_Circle

Biuro rachunkowe w Krakowie?

Polecane posty

Oferujemy pomoc w prowadzeniu księgowości. Zajmujemy się: - prowadzeniem ryczałtu ewidencjonowanego - prowadzeniem ksiąg rachunkowych - prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów - wypełnianiem sprawozdań statystycznych - sporządzaniem listy płac i rozliczeń kadrowo - płacowych - sporządzaniem różnego typu deklaracji i wniosków Oferujemy prowadzenie księgowości on-line bez fizycznego dostarczania dokumentów. Dokumenty do naszego biura mogą zostać przesłane pocztą, e-mailem lub kurierem. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie tracisz czasu na dojazd do naszego biura, mając jednocześnie stały wgląd w prowadzoną księgowość. Zapraszamy do kontaktu: 123 767 241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisss
Póki co chwalę sobie współpracę w temacie księgowości z ekipą z KDS (Księgowość Dla Spółek -www.ksiegowosc-dla-spolek.pl). Dotrzymują terminów, można się bez problemu dodzwonić, jest stały kontakt z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie biur jest bez liku, ale ja mimo wszystko postawiłam na e-księgowość, konkretnie w biurze Kognitariat, bo tak mi jest po prostu wygodniej. Trzeba iść z duchem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedsiębiorcza mama
Polecam biuro PROFENSA na ul.Stefana Garczyńskiego. Sama korzystam z ich usług od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Żadnych kłopotów, wszystko terminowo, są bardzo elastyczni i przede wszystkim otwarci na moje potrzeby. Mam ok. 20-30 faktur miesięcznie i płacę niedużo bo ok.100 zł a usługi są kompleksowe. Polecam:) http://wwww.profensa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym biurem rachunkowym jest www.avalis.pl ale oni niestety mają siedzibę w Warszawie. Są odpowiedzialni i nowcześni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro rachunkowe Tributum na ul. Dunin-Wąsowicza 8/6. Terminowo, bezproblemowo świadczone usługi księgowe. Dodatkowo jeszcze mają pomoc prawną. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgg
Profesjonalnych księgowych mają w firmie KDS (www.ksiegowosc-dla-spolek.pl). Nie ma tutaj takiej sytuacji jak w innych biurach, że sprawy klientów prowadzą studenci praktykanci, albo stażyści. Tutaj wszystkim zajmują się ludzie z doświadczeniem, co się przekłada z automatu na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serdecznie zapraszamy do Nas www.subsidium.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 1978
Zbilansuj.pl ! Jest to doskonałe biuro rachunkowe z którym od dłuższego czasu współpracuje moja firma. Fachowe podejście i precyzyjne wykonywanie pracy to główne z ich zalet. Na stronie znajdziecie więcej informacji na temat działania biura. Ja ze swojej strony szczerze polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Mitok
moja kolezanka korzysta z biura , które mieści się przy ul. Cegielnianej 4a lok. 19. Ostatnio sama ją o nich pytalam bo chce zalozyc firmę. Jest bardzo zadowolona i sama będe chciala z nimi zacząć współpracować. Mnie zachęciła oferta na ich stronie http://biuro-podatkowe-krakow.eu , ale wiadomo, każdy ma inne wymagania. Pozdrawiam serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dobrym i sprawdzonym biurze w Krakowie jest http://www.podatki-krakow.com.pl/uslugi-ksiegowe-krakow-cennik/. Współpracuje z tym biurem od paru lat i jestem zadowolony. Wszystkie sprawy są prowadzone solidnie i terminowo. Na stronie znajdziesz dokładniejsze informacje a jak się skontaktujesz z biurem to dowiesz się ceny za prowadzenie twoich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatia8
Bez wątpienia warto korzystać z usług biura rachunkowego, ale przy tym należy również odwiedzać serwis ekonomiczny A ty? . Jest tam wiele artykułów, porad i informacji z zakresu księgowości i podatków. Tutaj http://aty.pl/zmiana-nazwy-firmy-czy-to-mozliwe/ możemy np. dowiedzieć się wszystkiego na temat zmiany nazwy firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta 45
W Krakowie to bezpośrednio niewiem ale ja korzystam z biura Rachunkowego SALDO w dąbrowie górniczej na 11 listopada. Mają super oferte i przystępne ceny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajfaa
Ja się przeprowadziłam z Krakowa do Sosnowca i powiem Ci , że mają fajne biuro Kancelaria Kasprzyk i Niziołek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona77
Hej, Ja od niedawna jestem w Krakowie i koleżanka poleciła mi jedno biuro rachunkowe - http://www.wadmex.pl// Pomogli mi przy zakłądaniu firmy i teraz prowadzą mi księgowość sp. z o.o. Jest niedrogo jak na Kraków, księgowi z dużym stażem, pomocni i na spokojnie wszystko wyjaśniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy zakładałam działalność gospodarczą odwiedziłam kilka biur rachunkowych, żeby wybrać doradcę, który poprowadzi moją księgowość. Równocześnie szukałam różnych informacji w Internecie o moich nowych obowiązkach jako przedsiębiorcy. Natknęłam się wtedy na księgowość internetową Wfirma https://wfirma.pl/lista-plac-online . Usługa internetowa okazała się tańsza i wygodniejsza, bo nie wymagała biegania z fakturami do biura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same autoreklamy. Samo badziewne. Biura rachunkwe to przetwornik papieru. Chcesz ok to tel 606618140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstantyna
Jak w Krakowie nie można nic znaleźć ( ale wątpie bardzo w to) zostaje Rzeszów, nie daleko a na pewno dobre biuro rachunkowe się znajdzie. w http://defacto-rzeszow.pl/ możesz internetowo wymieniać pliki więc odległość nie jest problemem myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą ofertę ma biuro rachunkowe VAT ( www.biuro-rachunkowe-vat.pl). Zajmują się kompleksową księgowością, darmowo udostępniają oprogramowanie ifaktury24.pl, a sami pracują na Comarch Optima. Kontakt jest sympatyczny, ale przede wszystkim – konkretny. Bez lania wody i marnowania czasu klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek6
Moje dokumenty, faktury, rozliczenia są w rękach biura rachunkowego VAT w Krakowie. Jestem zadowolony z obsługi. Szybki kontakt, dokumenty są zawsze bardzo dokładnie opracowane, jeszcze mi US żadnych rozliczeń nigdy nie podważał odkąd z nimi współpracuję. Konkrety są ich na stronie www.biuro-rachunkowe-vat.pl. Warto podpytać o promocje, czy rabaty dla nowych klientów. Obsługa jest bardzo sympatyczna i pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług bardzo dobrego biura ksiegowego ale nie w krakowie tylko w Dąbrowie Górniczej Na 11 listopada - Saldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.mbmoffice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraktax
Szukasz biura rachunkowego? Zapraszamy do nas: Kim jesteśmy i czym się zajmujemy? Jesteśmy nową, prężnie działającą firmą świadczącą kompleksowe usługi księgowe. Biuro Rachunkowe KrakTax z siedzibą w Krakowie wchodzące w skład Tax Group Sp. z o.o. to realizacja wizji która rodziła się w naszych głowach od kilku lat. Mając styczność z wieloma podmiotami zajmującymi się księgowością dostrzegliśmy ich zalety i wady. Dzięki temu wiemy co możemy poprawić, aby lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. Umiemy dostosować się do rynku, jednak nie podążamy za nurtem, wytartymi ścieżkami. Jesteśmy otwarci na innowacyjność i niestandardowe pomysły. Zapraszamy: 12 38 33 999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf2
Moja znajoma korzysta z usług Amola System. Uruchomili również nowy projekt Rzetelne Biuro Usług Płatniczych, na który warto się zapisać, jeśli myślisz o stabilnej pozycji Twojej firmy na rynku finansowym. Więcej możesz poczytać na rzetelnefinanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artekkk
Dużo mi pomogli w ruszeniu z moim pomysłem na biznes w firmie Sastax. To biuro rachunkowe z certyfikowanym doradcą podatkowym. Od początku wiedziałem, że będę potrzebował wsparcia, bo sam w tych zawiłych polskich przepisach to bym się nie połapał za prędko. Biuro można znaleźć w Suchy Lesie dokładnie, to jak się jedzie na Oborniki z Poznania. Wszystkie dane kontaktowe są na www.sastax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Consilio to najlepsze biuro z jakim pracowałam. Są w pełni profesjonalni i indywidualnie podchodzą do każdego klienta. Sama prowadzę firmę w Krakowie ,ale na prawdę warto udać się do nich do Nowego Sącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×