Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfect_Circle

Biuro rachunkowe w Krakowie?

Polecane posty

Gość Subsidium
Subsidium sp.z o.o. - zapraszam sprawdź Nas dlaczego jesteśmy najlepsi . Zapraszam na darmowe konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od ponad roku korzystam z usług biura www.rachunkowosckrakow.pl. Prowadząc własną działalność gospodarczą księgowość jest dla mnie dosyć trudna. Wolę zająć się prowadzeniem biznesu i nie zaprzątać sobie tym głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jako polecam OffOffice, w sumie nie jest to takie zwykle biuro finansowe, ponieważ prowadzą również wirtualne biuro, coworking itd., ale pracujące tam osoby są bardzo miłe i pomocne. Zdarza mi się zapomnieć o dosłaniu dokumentów, to sami dzwonią i przypominaj... chyba po protu lubią to co robią, bo dzielą się różnymi wskazówkami, które często przekładają się na zyski.

Minusem jest lokalizacja - często zakorkowana, szczególnie teraz - podczas remontów... ale podczas korzystania z usług księgowych w sumie można wiele rzeczy załatwić przez telefon czy e-mail, więc nie jest to aż tak duży problem. 

Zobacz sobie to biuro rachunkowe http://www.offoffice.pl/   , ale polecam zadzwonić, bo w sumie wówczas Ci wszystko wyjaśnią i penie przeanalizują, czego możesz potrzebować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Będę podpowiadał firmę ze strony gut-rachunkowosc.pl (Księgowość bez tajemnic, tak się biuro nazywa). Mają dopasowane pakiety usług, można sobie indywidualnie dobrać zakres księgowania i rozliczeń, tak żeby obsługa była dopasowana pod działalność, wielkość firmy i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za sprawdzonym biurem rachunkowym w Krakowie polecam skontaktować się z http://www.qsolutions.pl/ W biurze tym pracują profesjonaliści, na których można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×