Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aśka_hp

Usg ginekologiczne przez odbyt

Polecane posty

 

 

Dnia 25.03.2015 o 20:13, Gość gość napisał:
Dnia 30.03.2019 o 11:03, Gość Pacjentka napisał:

 

 

Ja byłam dziewica i miałam USG przez pochwę ,nie pamiętam czy bolało ale chyba nie ,tylko się trochę krepowałam jak to młoda dziewczyna. Nawet nie proponowała innego USG. Nic mi nie uszkodziła tym badaniem ,nie krwawiłam ani nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbadana

Niedawno przeszłam to badanie. Lekarz kazał się rozebrać, położyć na leżance taj żeby pupa była mocno wypięta do góry, później wziął żel, najpierw wkładał mi tam sam palec żeby troszkę przyzwyczaić i jeszcze badał przy okazji. Kazał się rozluźnić, założył prezerwatywe na głowice, mocno ja nażelował i pomału zaczął wkładać. Trochę kazał przeć przy tym, cały czas instruował. Dość długo zajęło mu samo wkładanie, ale przynajmniej jakoś specjalnie nie bolało. Bardziej nieprzyjemne było samo badanie kiedy musiał ruszać tam głowicą. To mnie chyba krępowało najbardziej. Na koniec badania włożył jeszcze palec do pochwy I jeszcze chwile badał "na dwie dziurki". Troszkę bolało kiedy wyciągał głowice, ale do zniesienia:) całe badanie było  wstydliwe i nieprzyjemne, ale zdrowie jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×